• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

3. Kdo je nejlepšejší? Minibrainstorming

DeletedUser

Guest
Já ti vysvětlim jak takovou kravinu může first napsat :D On totiž nehodnotí hráče a aliance podle toho kolik mají BB a kolikátí jsou v žebříčku ale podle toho kolik nesmyslů, urážek a samochály napíší na fórum... :/

Proto se furt označuje nejlepšího :))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Radši sem ani nebudu psát, co já si myslím o Vás dvou.
Až toho zažijete víc, tak přestanete hledět na žebříčky.

Co je vlastně LZ? kde se vzaly tu se vzaly prostě se pospojovaly a nyní říkají jak jsou dobří. Skončí server a po "vaší" alianci ani pes neštěkne a Hospoda? Vy hrajte dokavaď bude Wilt. Nechápu jak s Vámi může hrát, dobrý člověk a Megahuk je přitom taková lopatka.
 

DeletedUser5567

Guest
Firste to pravidlo na příspěvek za týden pořád platí, tak to porsím dodržuj. Děkuji
 

DeletedUser8027

Guest
Aby to nevypadalo jako, že mlčím a souhlasím - ne, fiste, tvé domněnky jsou mylné, všechny.
 

DeletedUser5002

Guest
Firste to pravidlo na příspěvek za týden pořád platí, tak to porsím dodržuj. Děkuji
Zajímavé, že to pravidlo platí jen pro mě, ale psát už ti nikam tedy nebudu. Stejně si tu jen jiní píšou jak chtějí(I když jsi to na začátku sám řekl) Lži čtu nerad. Ale zapomněl jsem že od toho tohle téma je.
Zelenáči, to nejsou doměnky. Šoupej nohama, já mluvím z vlastní zkušenosti a nejen já.
Nasranej jsi, protože jsem zastavil div na thetě který jsme stavěli a bral jsi ho jako srdeční záležitost... asi si zapoměl, že jsme tam posílali všichni a nejen ty, i já, pak jsi oslovil hráče, aby šly s tebou na nový svět. Což samo o sobě není nic špatného, pokud by jsi to nedělal potají inkognito za zády mě v naší alianci, abych to náhodou nevěděl. 3krát jsem ti to jen vyčetl, ale stejně jsi dál nabíral a štval hráče proti mě. Proto jsem s tebou udělal krátký proces a zbavily jsme se hada, kterého jsme si hřály na hrudi.
Pak si šel sem s velkou slávou a silnou aliancí stvořenou z převážně BN z Thety a BN z Epsylonu. Která se po 14 dnech rozpadla pod tvou vládou a proto se vedení aliance ujali jiní, ale někdo ti dal nakonec při tom tvém vyjednávání o dalším postupu funkci zakladatele no. No snad tvé ego zahojilo. Ale jako člověk stále nestojíš za nic, alespoň v téhle hře. hraješ si na něco, co nejsi a neumíš ani unést tíhu vlastních rozhodnutí a ani následků. Takovej jako ty se hodí, když se daří, ale do aliance, bych tě vzal jen maximálně jako rohož na boty, jiné místo by jsi u nás už nikdy neměl. Tímhle spolu opět končíme a už mi nepiš, mě to stejně nezajímá a nejsem jedinej kdo si tohle myslí, možná by ti tu situaci mohly připomenout Vaši bývalí hráči.... :) Tedy ty co od Vás jen odešly a rovnou neskončily s hrou :D
Howgh

PS:Abych ti sem nemusel znova nic psát johanko, tak si to alespoň přečti ......... Jde vidět, že tvý kamarádi tu mohou říkat co chtějí a kdy chtějí a nic jim neřekneš......... i blbej spam. To že lžou je samozřejmost :)
Tudíž tvůj další příspěvek zde jen ukazuje další lež.
Jinak kolja měl dva příspěvky a nemá tu žádný? Že by to bylo nehodící se škrtněte :) A přitom tu tolik hráčů s tebou spřátelených píše blbosti a spam...... njn to je realita, tak to prostě chodí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5567

Guest
Smazalo se to tu tobě, Ivaniovi a koljovi nikdo jinej tu binec nedělá. Jen ty to pravidílko porušuješ pořád dokola. Nikdo jinej ne
 

DeletedUser8027

Guest
Firste, vždy jsem se snažil chovat čestně, ty mne tu nechutně urážíš a pomlouváš a naprosto nepravdivě. Vždyť je to tu jen hra a nejde o život ani o peníze... zkus se zamyslet proč ti neustále kdosi ubližuje, zkus si připustit, že nemusí být chyba vždy v ostatních a že důvod odejít od tebe nemusí být v tom, že někdo někoho někam lanaří, ale že třeba se mu u tebe nelíbí.
 

DeletedUser5002

Guest
To nejsou nepravdy, ale pravdy. Opravdu se snažíš chovat čestně, ale jen jak ti vyhovuje.
nejde mi ani o hru a ani o peníze ,ale tak to bylo a je.
Mě někdo ubližuje? Pochopte už, že mě tu nic jiného kromě přátel a naší aliance nezajímá. Maximálně slušnost, ale ta odešla s hráči co již skončily :( Když bude konec, bude konec. Rozhodně znám horší konce.Já jsem smířený s tím, že si to tu přečte jen omezený počet lidí, ale pokud jeden se mým příspěvkům zasměje a bude objektivní, tak to my stačí :) Takoví jsou, takže maximálně jsem proti většině, ale v právu.
Ano, to že někdo odejde je v pořádku, já jsem pro, dokonce i doporučím přechod, když si to věc žádá, ale bohužel, vím jak to je a když já se trhal od BA na betě, nikomu jsem nepsal, prostě jsem to udělal a ostatní přišly(Dvoum jsem napsal a oba odmítly, pak už nikomu,ale to už nás bylo 20), když chtěli, ty jsi připravil ali a dal jsi jim jasnou nabídku i když jsi se mnou mluvil a řekl mi, že půjdeš jen ty. To ti vyčítám, to že jsi něco řekl a něco jiného dělal. Jinak běž třeba ke všem čertům, za svá rozhodnutí se nestydím. A to jsem s tebou mluvil pak ještě třikrát.... a pořád jsi mi lhal. Kdyby jsi to řekl na férovku, bral jsem to.
Ale já vím, že to byla jen tvá uražená ješitnost, tak už to radši nech být. Byl jsi v BN a byl jsi dobrý hráč, než jsi to pokazil. Já samozřejmě také udělám špatné rozhodnutí, kdo ne? Jenže se tím netrápím, vždy se snažím udělat co můžu nejlépe, abych si to později nevyčiítal a daří se to. Jenže já jdu kdykoliv odvolat a to vy asi ne :)
Já na funkcích nebazíruji. K ničemu mi nejsou. Už jsi si taky zažil, co to znamená rozhodovat se, několikrát jsi se setkal s velkou kritikou na tvou hlavu. Samozřejmě že když jde vše skvěle, je to snažší, ale kdo to kdy viděl, aby to tak bylo pořád......

Teď si to rychle přečti, než to smažou a dál už mi nepiš a já nebudu rozmazávat tvé neuspěchy. Ale nemusíš mi říkat, jak jsi skvělí, já tě znám jako málokdo v téhle hře a vím, že někdy jsi povahově mnohem horší než já a já se nebojím ani úspěchu a ani neúspěchu, obojí má své a posune nás to vpřed. Nějak to dopadnout musí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9039

Guest
Pochopte už, že mě tu nic jiného kromě přátel a naší aliance nezajímá.

Pokud te tu zajima pouze tva aliance, tak se prestan navazet do ostatnich, prosim, prestanou i dalsi se navazet do tebe a tve ali. Zaloz si vlastni vlakno s nazvem "Bratrstvo neohrozenych" a prispivej si tam.
 

DeletedUser5002

Guest
Co říkáš je rozumné, ale tak to není.
1. Navážení je vzájemné a dříve jsem se takhle nechoval a ani jsem nikdy nechtěl. Ale pokud někdo říká našim hráčům nohsledové atd, tak já na to jako náš zakladatel koukat nebudu. To, že řeknu, že jsme již něco dokázali je pravda a kdo dokázal něco podobného?
Ty co tu mají řeči?
Proč já bych si měl zakládat vlákno? Proto že se někomu mé názory nehodí?
To že mě nic jiného nezajímá bylo myšleno tak, že pokud mě někdo z jiné strany uráží, přestanu si ho vážit a dále mě to nezajímá. Takže mě to netrápí.
Jen tak jsem se do nikoho nikdy nenavážel a ani to dělat nehodlám, naopak již přehlížím tyto příspěvky. Zelenáč je trochu něco jiného, toho jsem měl rád a proto mu ještě odpovídám. Ale já to řešit nechci, buďte si ve svých světech, jediné co mě zajimá je objektivita serveru, aby když někdo napíše něco se nám podařilo, aby ho tady dalších pár nepřátel nehanilo a lživě nekazilo radost z úspěchu blbími řečmi.
Protože tak to tu je.
 

DeletedUser9039

Guest
Firste, proste a jednoduse se na to vykasli...ono uz je tu vsechno omlete asi stokrat a vsichni to znaji. Pouze ti novi (treba jako ja) se znovu dementne oprou. ;)
 

DeletedUser

Guest
podle mě kvalitativní síla aliancí se ukáže při stavění divů a udělení ceny Vítěz světa přesně tak jak se to ukázalo na epsilonu,který včera v noci skončil(myslim) a byl sem z toho dost smutnej
 

Thasoss

Grepolis tým
Utíkejte tam, kde nejsou :) Jako nevím, co tě na tom baví... možná akorát tak boje o ně, ale to je až závěr.
 

DeletedUser

Guest
právě že mě bavily ty boje to posílání ne a na epsilonu sme s naší ali jeli po divech jiných hned od začátku
 

DeletedUser8368

Guest
Když se vrátím k hlavnímu tématu chtěl bych taky něco dodat.
Hodně co tu bylo řečeno je třeba vyzvednout a to fakt, že dobrý hráč není ten co nepřichází o města, ale ten co je umí získat. Takový typický příklad floid11 (který tu nedávno skončil) jezdil denně podle mě tak s 3 koldama a sem tam se nějaká uchytila :D, prostě blázen, ale hranice posunoval! To že pak o města často přišel je jasné, když stavěl jen útok :)
Nejlepší aliance je tvořena vždy dominantními hráči kteří ji vedou at chtějí nebo ne. A podle mě je největší koncentrace takových hráčů právě v ZL a Bezejmenných. Skupina tahounů na různých částech mapy jede své a pomáhá zbytku. Hospoda má problém že tam je taková skupina jen jedna a jde jim to pomalu a nejsou nebo spíš do ted nebyli vidět (v naší části mapy).

BN je pro mě šedá eminence se spoustu kvalitních hráčů, ale hlavně obránci! Určitě stojí za povšimnutí, jen styl hry je do ted pořád řadí do neutrální jakési čekající pozice.

Ostatní ali jmenovat nemůžu protože neznám na grepolis nikoho kdo nehrál thetu a achila na M45/M55/M56. Sem nováček :) posílat kolonku sem se naučil až tady letos :)

PS: poslední týden hru trochu změnil, za měsíc už třeba bude vše jinak!
 
Nahoru