• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Achivmenty

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8856
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8856

Guest
Přidal bych (přepracoval) ocenění na achivment book. Kde by se to mělo mnohem zpřehlednit. A přidání nových ocennění (s tím bych od vás chtěl pomoci s návrhy).
Takže vzhled bych navrhl takto:
-vzhled knihy
-dosažené by byly zvýrazněné (nedával bych z jiných světů jen co hráč dosáhl na současném světě, z jiných světů by zůstala jen korunka)
-nedosažené by byli méně barevné takové průhledné, u nich by bylo uvedeno co zbývá k dosažení a podmínky přidělení.

Achivmenty :
-Bojovník (poražených xxx vojáků celkem)
-- pod tímto achivmentem by byli různé menší.
-- Kde by bylo menší achivmenty za jednotlivé jednotky
-- za lukaře, vozy, koně atd.
-Asmirál (poraženýc lodí)
-- stejné jako u bojovníka
-Sebeobrana (za obranu vlastních vesnic)
-Obránce aliance (za bránění aliančních měst jiného hráče)
-Skvělý spojenec (za obranu měst spojenců ali)
((U těchto achi by byly různé stupně za počty atd))
-špeh (za špehování vesnic)
-Skladník(různé stupně za uskladněné stříbro)
-Stavitel(za počty plně dostavěných měst)
-Vesničan(za počty dobytých vesnic)
-žadatel (za počty vyžádaných surek od vesnic)
-Drancovatel(za vydrancované od vesnic)
-Rekrut (za rekrutovaná vojska)

Dále bych přidal achivmenty souvisejcí s mým prvním nápadem http://forum.cz.grepolis.com/showthread.php?5497-Hlavn%C3%AD-m%C4%9Bto

+zavedl bych možné tagy před jména (za velice vzácné achivmenty) ale nevím za jaká :) Jaké by bylo těžké získat. Ale například za dosažené maximílních úrovní u všech podachivmentů bojovníka (což by bylo xxx tisíc spíš desítek tisíc vojáků) bych zavedl že si hráč může dát Poli491 Válečník (bojovník, útočník atd.)

V achivment booku by bylo také záložka věnovaná achivmentů za den (jako obránce dne a útočník dne atd.) ale tyto achivmenty bych změnil na týdení. A každé 3h by se aktualizovalo kdo je na prnícm místě a kolik má útočných bodů. Obraných. Vyloupených surek a kolik zabraných měst. A za tyto by byli speciální medaile pro první druhé a třetí místo.

Děkuji za přečtení jinak těch achivmentů mě napadlo málo - chtěl bych zvýšit velice jejich počet aby je bylo možné sbírat. :) Děkuji za přečtení a piště pište další návrhy víc hlav víc ví :) Děkuji
 

DeletedUser4783

Guest
No, ocenění mi přijdou docela přehledné a navíc mám docela rád to překvápko, když vpravo dole vyskočí upozornění s oceněním. Spíš než zpřehlednění či nové ocenění bych přidal nějaké odměny za ocenění. Třeba za Hrdinskou smrt bych dal 10 náhodných jednotek nebo jinou almužnu :)
 

DeletedUser8856

Guest
Já nevím mě to příjde hrozně nepřehledné. Člověk musí hledat někde na wiki jaké vůbec jsou. A hodně lidí tyto ocenněné zbírají a kdyby jich bylo více :) Myslím že by to lidi bavilo.
 

DeletedUser4783

Guest
Některé asi jo :) Uvidíme jak se k tomu vyjádří vyšší moc. Pokud se tedy vyjádří.
 

DeletedUser8856

Guest
No a hlavně nevím kolik mám jako by poražených vojáků na další atd. Všechno musím počítat :D Prostě by to vypadalo lépe :) A byla by to třeba pro některé motivace a zpestření :)
 

DeletedUser4783

Guest
Vážně to počítáš? :D To si jako vyrýváš do zdi za PC čárky? :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru