• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Agora světa hrdinů - Achilles

DeletedUser

Guest
scaled.php
[SPOIL]© obrázku zamir.al.zajda, děkujeme! :)[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
pomlouvat se mi nechce,ale zdravím všechny hráče světa Achilles i sebe, snad ten to svět bude pln napětí, bojů, fer play, nových přátelství, snad poznáme skvělé bojovníky ze všech světu v bojí proti i spolu....
to přeje salupos i herní nick lioke
 

DeletedUser6162

Guest
Proč nejmenuje Kavárna světa Achilles, ale Agora světa Achilles.

Myslím, že normální svět bude jmenovat Kavárna a na světě hrdinů Agora. Mám pravdu?

Pro moderátory: Nedávejte mi varování a nechci spamovat, myslím, že to není spam.
 

DeletedUser

Guest
No a co? Musí být vše jako přes kopírák? Kavárna mi zní divně... Copak byly v antickém Řecku nějaké kavárny?
 

DeletedUser

Guest
byly lázně tam tuším řádili, debatovali a rozjímaly od starosti
 

DeletedUser

Guest
též zdravím všechny a přeji vám mnoho úspěchů ;) Hlavně hrát fair play, na tom si stojím:grepolis
 

DeletedUser8359

Guest
tak by mě zajímala ta správná odpověď z té druhé hádanky :-DDDDD
 

DeletedUser6162

Guest
No a co? Musí být vše jako přes kopírák? Kavárna mi zní divně... Copak byly v antickém Řecku nějaké kavárny?
Agora asi podle mě zní lépe, tak můžeš nechat tu Agoru. Logicky uvažuji, že kavárny v starověké řecku nebyli (byli spíš hospody).
 

DeletedUser

Guest
co tak hle si říct co se ve světě děje ? co nové aliance, vznikají čistě ze starých vítězných aliancí, nebo berou i hráče z jiných světů ?
potkali jste tu hráče na, které jste byly zvědavý ? co nový buh zaujal vás ? co politika už máte jasno ským a proti komu ? volíte známé spojence ze stejnýho světa z něhož jsme vzešli nebo jiné ?
já osobně jsem tu potkala zatím pár správných lidiček z alfy do, které mne vzali aliance z vítězů alfy a nejen nich. potkala jsem i jiné zajimavé hráče i ty na, které jsem se těšila :)
jinak odpuste spoustu dotazů, já jen, že tu zbytečně řešíme existenci kavárny a název agora a jinak ticho a budu ráda, když první ( kavárna) agora SH bude žít a bude zábavná i informativní a nekomfliktní :)
ježiš teď se sebe dělám chytrou
 

DeletedUser

Guest
po pravde receno slozeni nekterych alianci je velice zajimave, obcas az prekvapive.
samotneho me zajima jaka bude udrzitelnost starych vazeb - pozitivnich i negativnich. ale zatim tezko predjimat, cas ukaze.

rozhodne ale souhlasim s tim, ze setkani, ci dokonce seznameni se s nekterymi hraci je potesujici.
 

DeletedUser8359

Guest
Je to dobrý ale boha jsem neměl čas nějak zkoumat nejsem tak velikyý abych jí mohl používat to chvilku potrvá :)
ale její jednotky vypadají dobře :) no a spoustu kamarádu z jiných světů tu máme tak je to dobrý :)
 

DeletedUser5567

Guest
Nechápu k čemu na tom světě je cena za 2000 bodů...
 

DeletedUser

Guest
Tahle cena je více-méně kvůli nováčkům - Vybudí to takové to "začátečnické" nadšení :)
Kdo myslíte, že má na tomto světě největší předpoklady dostat se do čela ?
 

DeletedUser

Guest
Tahle cena je více-méně kvůli nováčkům - Vybudí to takové to "začátečnické" nadšení :)
Kdo myslíte, že má na tomto světě největší předpoklady dostat se do čela ?
no osobně si myslím že to poznáme asi tak za měsíc, kdy se pořádně rozjedou kolonizace..
 

DeletedUser7382

Guest
Zdá se mi to, nebo je na obrázku nahoře egyptský obelisk místo té agory ze hry ? :))
 
Nahoru