• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Agora světa hrdinů - Achilles

DeletedUser8374

Guest
Vladúško, pojdmi hop :)
Kam pojedes? at si tam neco poslu, potrebuju body, uz mne dohanej divocaci, ci divozeny :D
 

DeletedUser8374

Guest
Hej, je to videt? :D
Predavam jak vsteklej i nepratelum, ale stale chybej sloty :D
 

DeletedUser8374

Guest
A tak ja se teda vratim :D dostal jsem trochu vycineno od spoluhracu a mam zas vice casu pri praci.. jen tebe v blizkem okoli si nevybavim..uz se stehujes? :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Ty vaříš zmrzlinu? :hmm Co z toho máš, smím-li se zeptat? :D
Jinak samozřejmě, bez pořádné žranice není pořádný boj :) Vyzáblé anorektické vojsko toho asi moc nezmůže :D
 

DeletedUser

Guest
v receptech je odděl vejce, žloutek, bílek, žloutek ve vodní lázni připrav, čili je to vaření
 

Thasoss

Grepolis tým
Jsem to zprvu pochopil tak, že vytáhneš z mražáku zmrzlinu (hotovou), hodíš jí do hrnce a začneš vařit :D
 

DeletedUser9544

Guest
ZDAR bojovníci mám otázku bude něcvo jako je SH 2 ?
Ono to nevypadá s tímhle už nějak suprově trošku umírá :-/
 
Nahoru