• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Agora světa hrdinů - Achilles

DeletedUser

Guest
Par zmen na tomto svete probehlo , jak vidite situaci ted? Ten co mel porad jen reci uz konecne mlci. Doufam ze nedojde zas pod jinym nickem jak ma ve zvyku a nebude nam cpat ty jeho pohadky. Nicmene co treba ty pawligu jak to vidis dal?
 

DeletedUser

Guest
Ten dokázal akorát že umí mít keci :D:D Já to vidim dál uplně jednoduše :)) jdeme proti firstovy abychom mu konečně ukázali jak se grep hraje normálně a ne jen na forku :))
 

DeletedUser

Guest
ze by, tak davejte info at to muzem taky sledovat , kazdopadne timto mate urcite spoustu priznivcu. Pokud muzu mluvit za sebe, nejradeji bych se pridal. Kazdopadne vis jak to bude :) slavnostne zabere jedno mesto a pak tam pojede pulka servru defovat aby ste mu to nevzaly hned zpet :) vsak to vetsina zname napriklad z thety, to pak radeji utekl na achyles ale to jaksi zapomel v jeho pametech poznamenat :).

GL, HF , at
 

DeletedUser9268

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8167

Guest
Já bych k těm reportům ještě dodala, že města inkfarkta zabíraná v BN, to je výsledek jedné velké lumpárny, kterou provedl inkfarkt ve spolupráci se ZL. Po rozpadu bezejmenných odešel k ZL a po krátké době vystoupil a přešel k BN, jenže najednou mu ZL začala zabírat města, což ovšem neušlo naší pozornosti a tak honem rychle dobrovolně odešel dřív než byl vyhozen. Takhle se ZL dostává do blízkosti našich hráčů, lumpárnami. A teď mě můžete dát ban, protože když ho dáváte za to že někdo napíše že je ten druhý naštvanej, tak tohle si to zaslouží také. I když to moc nechápu, náš možná budoucí prezident tahle slova běžně používá ve veřejných projevech a ještě mu za to tleskají.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
To, že to říkají jinde, není omluva. Tady jsme na fóru a zde platí jistá pravidla, která se musí dodržovat.
 

DeletedUser6364

Guest
Tak by se podle těch jistých pravidel měli posuzovat příspěvky všech a né jen určitých lidí.

A také by se podle těch pravidel měli posuzovat i moderátoři a blogeři a ne jen ostatní přispívatelé fóra. Co jsem si tady přečetla pár příspěvků tak si myslím, že i tihle lidé si občas za své výroky zaslouží kartu či dokonce až BAN.
 

Thasoss

Grepolis tým
A proč z toho máš takový pocit? Několikrát už tu moderátor káral všechny účastníky diskuse... Ale pokud jeden hráč uráží, tak se potom nediv :) Takže by bylo dobré převinout diskusi na jiné téma než na neomylnou a dokonalou osobnost vašeho šéfa.
 

DeletedUser40

Guest
Tak by se podle těch jistých pravidel měli posuzovat příspěvky všech a né jen určitých lidí.

A také by se podle těch pravidel měli posuzovat i moderátoři a blogeři a ne jen ostatní přispívatelé fóra. Co jsem si tady přečetla pár příspěvků tak si myslím, že i tihle lidé si občas za své výroky zaslouží kartu či dokonce až BAN.
Prosím pěkně, jak můžeš vědět, že dotyční nebyli za své výroky potrestáni a trestán je jen jeden člověk? Trest neznamená rovnou ban, bohužel když někdo dostane více těch menších trestů, musí následovat ban. Takových tu ovšem moc není.
 

DeletedUser6936

Guest
jen pro upřesnění tehdejší situace ohledně inkfarktova přeskoků mezi našimi aliancemi:
důvod proč přešli ti co zůstali k nám a ne k vám je zřejmý.(kromě lišky a alda). hned po příchodu k nám inkfarkt říkal, že 13.1 skončí. my jsme furt doufali, že ho přemluvíme at zůstane....
mezitím jsem si tady na foru přečetl, jaký je to převlékač kabátů a srab....
no a pak zčista jasna se jednoho rána objevil pod vlajkou BN. všichni jsme se tomu divili a zjištovali, jaký to má význam. Bylo nám zodpovězeno, že jen před svým koncem chtěl projít tyhle dvě aliance a zjistit jak to funguje a jak vypadá forko...
věc hodně neobvyklá, nicméně nazývat to lumpárnou Ztracené legie je stejně nesmyslné, jako si pod tím vybavovat, že to snad bylo z důvodu vynešení nějakých informací o vás. Já jsem nic takového neviděl a za sebe mohu s klidným svědomím říct, že by mě ani takové info nezajímalo, protože když už tu hru hraju, nechci vyhrávat podlými taktikami. Fair play a hlavně si zachovat svou čest, to je pro mě víc, než sebrat nebo ztratit město! Kdo mě zná, ví že nemelu do větru...
Tohle jen pro vysvětlení dané situace, kterou si opět někteří špatně vysvětlují...
Jinak města mrtvolek jsou už docela rozebrána, at už námi či BN a můžou začít boje. Zatím to docela jde, ted jen z hlavy říkám, za poslední tři dny jsme získali 4 města BN, z toho dnes jedno firstovi, takže jediná poslední jeho chlouba, že neztratil město je pryč. Co přijde ted? Zatím jen výhružky a sliby útoků, ale my se na ně tak těšíme a nic:)))
ale at už kolky sedají, či jsou odraženy, o tom přeci ta hra je. jen málo z nás ji hraje proto, aby si tady postavili hezké velké města:)
 

DeletedUser9295

Guest
A nám by se už tak moc šiklo kdyby se do vás pustili :))

Máme se na to vůbec těšit, nebo do vás budeme bušit sami??
 

DeletedUser9295

Guest
Jde to ztuha, je nás málo, tak potřebujem aby se do vás pralo ze všech stran a když to tady First psal, tak jsem si myslel že do měsíce a do dne s váma bude ámen :) No nic tak to budem šudalt jako do teď nějak bylo nějak bude. Hra na Achillovi je poslední dobou docela prima :)
 

DeletedUser9039

Guest
No amen s nami neni a jeste nejakou dobu urcite nebude :)))
Vsak to kockovani je celkem fajn...co z toho kdyz se znici nepritel uplne...s kym by se pak hralo???
 

DeletedUser8027

Guest
Já bych k těm reportům ještě dodala, že města inkfarkta zabíraná v BN, to je výsledek jedné velké lumpárny, kterou provedl inkfarkt ve spolupráci se ZL. Po rozpadu bezejmenných odešel k ZL a po krátké době vystoupil a přešel k BN, jenže najednou mu ZL začala zabírat města, což ovšem neušlo naší pozornosti a tak honem rychle dobrovolně odešel dřív než byl vyhozen. Takhle se ZL dostává do blízkosti našich hráčů, lumpárnami. A teď mě můžete dát ban, protože když ho dáváte za to že někdo napíše že je ten druhý naštvanej, tak tohle si to zaslouží také. I když to moc nechápu, náš možná budoucí prezident tahle slova běžně používá ve veřejných projevech a ještě mu za to tleskají.

ahoj, neberte to zas tak vážně. Já vlastně ani nevěděl proč chodí tam a zpět, bylo to asi mezi několika hráči a zřejmě si tím infart cosi osobního vyřizoval a chtěl nejspíše především firsta popíchnout. Tedy my i vy víme jak to bylo a pokud to o něčem vypovídá, tak hlavně o tom, kdo si ty zjednodušené a černobílé statistiky příliš bere k srdci a o to tu nejspíše šlo, tak to bylo mířeno a evidentně správně...
 

DeletedUser8167

Guest
Musím s vámi souhlasit, že hra je tu teď na Achillovi o hodně zajímavější a o to nám všem jde.
Pokud jde o ten můj poslední příspěvek týkající se předávání měst inkfarktem, máme informace, že šlo o domluvenou akci (možná jen s některými hráči) a inkfarkt šel do BN proto aby rozptýlil naši pozornost a ZL mohla v klidu přebrat jeho města, což se ve velké míře podařilo, zejména proto že při přebírání měst Zl inkfarkt aktivně pomáhal a nám v tom bránil. Mezi těmi kdo přebírali města byl i Ivanius. Přesto se nám povedlo pár kolonizaček sestřelit, i když při tom množství to bylo málo. Ten jednodenní náskok v přebírání a inkfarktova asistence byly poznat. Stalo se, máte bod k dobru, i když já to nenazvala lumpárnou, ale jiným slovem, které bylo moderátorem opraveno.
Je pravda, že nám ZL zabrala nějaká města, ovšem my jim také, nepočítala jsem to, ale myslím že jich bylo víc. O tom se ale každý může přesvědčit ve statistikách Grepostats. A to že first ztratil město když nebyl přítomen? Stane se. Z toho bych žádné závěry nedělala. A jestli někdo říká, že se ZL nebojujeme, tak lže.
Sice jsem se zařekla, že už sem nikdy nebudu psát, ale nedalo mi to. Tak se tedy s vámi tady definitivně loučím a těším se na pěknou hru a zajímavé boje.
 

DeletedUser6936

Guest
:) super, konečně normální příspěvek:) jo ano v tomto vlastně máš pravdu, měli jsme výhodu v tom, že infi nám města uvolnoval, o tom druhém důvodu já nic nevím...
a přesně o tom to je, že jsme zabrali město firstovi, ale to je uplně jedno komu, jestli petru nebo pavlovi, tak proč slohová práce na téma "muchloval jsem se s mladou, tak jsem tu nebyl" ????
a jako že tu nebyl, já už to opakuju po několikáté, ale myslím že uroven hráčů už je taková, že pokud tu dobývaný je, sedne se jen v malém procentu, vždyt tyhle boje jsou už hodně o tom vysledovat čas aktivity dotyčných!
Nebo jako napíšete zprávu ahoj Ivane, zítra na osmou by jsme tě chtěli kolonizovat. budeš tady prosímtě? :-D
to je přeci nesmysl lidi. at tu je nebo není, prostě je to jen město, ruka se za to neseká ne?
 

DeletedUser9295

Guest
Nu pravdu díš příteli, sebrat v tuto chvíli město normálním způsobem je takřka nemožné. Takže se čeká na chyby soupeřů. Nicméně je jedna věc co k smrti nesnáším a to jsou jízdy kolek na 6:01. Netvrdím, že jsem to nikdy neudělal, např. při probojování se na vzdálený ostrov, kde nemáme žádné město, ale jel jsem s určitýma výčitkama.
Bych si tipnul, že o město, když už přijdeme, tak jedině takto. Po probuzení je ve městě 4000 birém a miliarda podpor na cestě, takže je nesmysl většinou města zachraňovat. Je to taková kolonizace pojd do mě z boku:)
Přichází se většinou o tu druhou fázi boje jestli to kolo ustojí. Dříve to bylo o časování před kolkou a za ní, ted je to jen o tom kdo zrovna nechce chrápat:D
No nic, asi se s tím budu muset naučit žít a hrát. Jednou vy nám pak my vám a tak pořád dokola

Ale jak je výše psáno, většina má tolik měst, že i ztrátu 5 si můžou s lehkostí dovolit bez toho, aniž by to nějak extra bolelo a pak si někdy pod příkrovem tmy pro něj zajet a statečně si ho dobýt z5 :D
 
Nahoru