• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Airsoft

DeletedUser

Guest
ahoj, věnujete se někdo tomuto sportu?

Mě má přijít do 5 dní novej "kvér" M4 už se těšim:D;):p



EDIT: už jí mám, není náhodou někdo z vás z okolí Příbrami?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Můžete mi vysvětlit co tento sport je? :D vubec to neznam :D
 

DeletedUser29

Guest
Kušit do sebe maketama zbraní a munice je plastové kuličky.
 

DeletedUser

Guest
¨hraju to taky ale nemám vlastní pistoli, vždy si jí půjčím od kámoše.
A hraje někdo Paintball
 

DeletedUser29

Guest
Já mám fakt kvalitní manuálku pistoli super někdy se bitkujeme je jasný že s brýlemi a mikinami nebo maskou.
 

DeletedUser

Guest
mujkamoš ma M4 a par dalsich pistoli tak si taky nekdy zahrajem
 

DeletedUser

Guest
Je to velice zajimvý sport což o to :grr Občas se na něj kouknu, mají v Rožnově takovou partu 14 lidí a prostě každý týden treninky a tak ... Jak říkám velice zajimavé ..
 

DeletedUser1869

Guest
Taky mám doma jeden kousek od airsoftu a mužu potvrdit že je to perfektní sport.
 

DeletedUser

Guest
Dcl sranda když do místnosti při CQB Přiletí hracháč a dýmovnice to bych je zabil
 

DeletedUser

Guest
tjn to je super sport mnel jsem mp5 uhc manual pak plyn skorp aug cs aeg a tet hraji s aeg ak 47 nej zbran jo a predtim par sracek od vetnamcu
 

DeletedUser

Guest
Army

Jo tahle hra na vojáčky se mě líbí stejně jako paintball, pěkný videa na netu!Hlavně ty dokonalý kopie zbraní(což u paintball nejsou).
 

DeletedUser

Guest
Mám ASG Arsenal SAS M7 ale musím objednat novej zásobník protože se jednou přebil tak akčně že sem to tak nějak... jinak supr hra:)
 
Nahoru