• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

akademie na max

DeletedUser

Guest
ahoj chci se zeptat já chci udělat ve svém hlavním městě v akademii chci udělat další výzkum ale nemůžu protože mám
akademii na max co je tohle za žert je to snad ftip nebo pravda nemůžu udělat další výzkum a co mám pak v akademii dělat
 

Thasoss

Grepolis tým
Výzkumné body jsou drahou "surovinou". Čím vyšší bude úroveň tvé akademie, tím více výzkumných bodů budeš mít.
Horní limit je 120 výzkumných bodů na město.
Můžeš však získat dalších 12 výzkumných bodů postavením knihovny. Utrácej body opatrně, protože ve městě nemůžeš dosáhnout všech výzkumů naráz.
V akademii můžeš vidět, kolik výzkumných bodů máš a jaké výzkumy jsi učinil.

Více info zde
 

DeletedUser

Guest
takže rozumim tomu tak že nemůžu udělat všechny výzkumi jo a ještě se chci zeptat když vrátím jeden výzkum získanu spět stoho výzkumu ty výzkumné body abych mohl dát nějakej užitečnější výzkum
 

Thasoss

Grepolis tým
Ano, vynaložené výzkumné body obdržíš nazpět, ale samotné zrušení tě bude stát jeden kulturní bod.
 

DeletedUser

Guest
a když nebudu mít žádný kulturní bod tak o nic jiného snad přijít nemůžu ne jo a ještě když dám tu akademii jednu tu úroven zbourat a zase postavit je možnost že mi to dá znovu ty výzkumné budy nebo ne
 

Thasoss

Grepolis tým
Když nebudeš mít žádný volný kulturní bod, nemůžeš ani vrátit výzkum. Na to, abys zboural 1 úroveň akademie, musíš mít 4 volné výzkumné body - což je ten samý počet, který se ti přičte při rozšíření akademie o 1 úroveň (a tedy i odečte, jakmile ji o úroveň zbouráš).
 

DeletedUser

Guest
aha takže asi nemá cenu tímhle spůsobem akademii bourat protože za to nic nezískám
 

DeletedUser10620

Guest
Přesně jak řikáš, nic moc tim nezískáš, ba naopak spíš ztratíš
 
Nahoru