• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

aktivita v alianci nápad

DeletedUser

Guest
ahoj napadl mě nápad na to aby se udělalo to že v alianci ve členech bylo by to to že když sem v alianci tak nikdy nevym kdo je online a kdo ne proto mě napadlo bylo by to hned vedle čtverce správa rezervací by byl čtverec kdo je online když někdo bude online bude to svýtit zelene když ne tak tam nebude svýtit nic já si myslim že by to pomohlo aliancím aby věděli kdo je online a kdo ne tento návrch vněm se nedá vničem podvádět ani nějak vyhnout tento návrch bude mít vliv na to ve hře že aliance budou moc vydět kdo je online a ještě ktomu návrchu doplním to že u toho čtverce bude to že budou moc i členové aliance vydět jak dlouho hráč neni online a podle toho budou moc hodnotit aktivitu
já si myslim že to je moc dobrý nápad a že by to pomohlo samotné hře pokud máte nějaké otázky ohledně tohoto nápadu pište do komentáře
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Takovýto návrh byl již nesčetněkrát podán. Viz zde, také zde, v neposlední řadě také i tu. Byl i v tehdejším měsíčním hlasování pro měsíc červenec v roce 2013.

Téma zamykám a přesouvám do archivu.
 
Nahoru