• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Aktuální rozložení aliancí na světě Omikron

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5002

Guest
Nové téma, které bude popisovat aktuální rozložení sil světa Omikron.
Mapa nám ukáže aktuální rozložení aliancí.

BH s Alibabou je rozložené hlavně na mořích M45-55 to jest centrum mapy a svítí nám na mapě růžově.

BN je rozložené na M45 což je vlevo uprostřed a svítí červeně.

Conquerors jsou rozloženi nad středem mapy, na mořích M44-54 a a barvu mají černou.

Berušky jsou promíchaný s aliancí Conquerors a též obývají převážně M44-54 a svítí zeleně.

Sixty Six jsou hlavně na M45-55 dost promíchaní s aliancemi BH a Aliababa a jsou bílí na mapě.

Exekutoři jsou sice nyní vzdáleni na M54, ale na mapě jsou také a to oranžoví.

[SPOIL]Omikron.jpg[/SPOIL]
 

DeletedUser5002

Guest
Takže vyjádřím se k těm spojenectvím.

Zeptal jsem se Diplomata Conq a ten mi napsal toto...

hsTr dne 25.06.13 v 20:22 hod.
mame pouze jedno spojko a to s alianci která neni ani v top10 jinak válčíme se všim co je v dosahu a berušky jsou dokonce vyznačený červeně

Poznámku o xfanovi jsem ze zprávy smazal, ta se sem nehodí :)

Dále jsem se zeptal druhé strany a to svých známých v Beruškách a řekli mi , že mají opravdu více spojenectví, i mě o nich informovali, ale nebudu to sem nyní aktuálně vkládat, protože mi to neřekli oficiálně a je to jejich věc, nicméně nikdo se nezmiňoval o spojenectví a ani o žádné dohodě, mezi Beruškami a Conq, takže toto je minimálně prozatím pouze fáma.

Ještě jednou žádám o promazání tématu a jakékoliv informace, i kdyby nové skutečnosti ohledně toho samého my pošlete osobkou, ale nevkládejte je sem, aby jsme se vyhnuli osočování třetích stran a případných nepřesností.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru