• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Alfa a Omega

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5002

Guest
Milé Longovo překvapení :) Silní hráči táhnou tuto alianci raketově vpřed.
 

DeletedUser5002

Guest
Když jsem poprvé četl jejich profil o pár hráčích, říkal jsem si ... hele věřím, že jsi dobrej, ale příjde mi, jak když vaříš z vody.

A bác, po pár týdnech či měsíci, tu máme alianci s největším průměrem na hráče a opravdu cca 25 členů, kteří si vedou bodově slušně.

No uvidíme, čím nás překvapí dále.
 

DeletedUser5002

Guest
Takže pokud mě paměť nešálí, tak tato aliance se rozpadla už je to déle. Myslím si, že to prakticky skončilo odchodem Longa, který ji od začátku táhl. Fungovali několik měsíců, škoda jich a myslím, že odchod Longu nebyl správné řešení, ale sám víš, jak to tenkrát bylo ..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru