• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Alianční kniha

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vážení hráči,

povzdechli jste si při uzavření světa, že veškeré úspěchy i neúspěchy Vaší aliance budou spolu s uzavřením světa zapomenuty? Nechcete, aby se zapomnělo na jméno vaší aliance, jak se rozrůstala, porážela nepřátele, měla mocné spojence a plno dalších jiných událostí? Právě v této podsekci můžete zvěčnit dění ve své alianci!


Nezapomínejte ale, že i na tuto sekci platí Pravidla fóra a také zde platí několik dalších pravidel:

[SPOIL]• Dění ve své alianci můžete zapisovat v jakékoliv formě.
• Povoleny jsou i obrázky či hlášení ze hry.
• Zapisovat by měly pouze osoby pověřené velením aliance. Upozorňujeme též, že si zde zapsané události ve vaší alianci může přečíst kdokoli, proto vždy zvažte, co uveřejníte!
• Každá aliance může mít pouze jedno téma, pokud dojde ke změně názvu aliance, pověřená osoba může kontaktovat moderátora fóra o úpravu názvu tématu
• Tato podsekce je bohužel zvlášť náchylná pro spam, vulgarismy, urážky a hádky. Příspěvky obsahující či podněcující k něčemu takovému nebudou tolerovány, jejich autoři varováni a poté trestáni.
• K diskuzím o uveřejněné historii použijte místní hospodu světa. Kde je historie uveřejněna.
[/SPOIL]

Co nejvíce úspěchů hodných zapsání přeje,
moderátorský tým
 

DeletedUser

Guest
Alianční kronika

Přestavení aliance Albatros

chtěl bych vám představit alianci Albatros,
vznik- podzim 2012
poloha- moře 54m a 55m
počet hráčů - ( obyvatel aliance ) 50
kill body- 1. milión 500 tisíc + -
def body- půl miliónů + -
dobitá města ( porodnost :) )sebraná města nepřátel: 286
spojenectví - aliance Zkřížené meče


Popis vzniku v kostce: naše aliance byla založená vůdcem, všemi milovaným, Ikarusem,vytvořil pevnou základnu na 54m za pomoci náboru hráčky lojzinka, pomoci diplomatických vztahů z naším dobrým spojencem, jsme vedli a vedeme spoustu bojů. Náš hlavní nepřítel, aliance trojhlavý pes je urputným nepřítelem, odhodlaným nedat své města snadno, i tak válka nám přinesla nové obzory - moře 55m.
Na úvod je to vše, zbytek později.
 

DeletedUser

Guest
Přestavení aliance Albatros


Zobrazit přílohu uživatele 1570


rád bych vám představil svou alianci Albatros do, které mně přivedla má sousedka na ostrově a shodou okolností i náborážka lojzina, trochu jsem váhal, nechtěl jsem hned přijmout první nabídku. Ovšem byli na moři 54m, jako já a zdáli se být v pohodě. Přijal jsem a poznal skvělého vedoucího :) Ikaruse, fakt, bomba chlapík, hru mne vysvětlil a naučil útočit hlavně časovat. Vždyť TOP desítku útočníků tvořili čtyři hráči této skvělé ali, jako hrobník, lolitka, poseidon a samozřejmě Ikarus, bylo čest se od nich učit.
Po rozhlédnutí kolem, jsem zjistil, " ejhle a do prkýnka, všude rudo ", po pár měsících, nebylo, nepřítele alianci trojhlavý pes jsme vytlačili ven a to až za hranice 55m. Musím ovšem vyzdvyhnout, že mezi nepřáteli jsem poznal pár skvělých hráčů, rád bych aspoň někoho jmenoval a to růžičková kapusta ( skvělí chlapík - veselý hlavně jeho reakce, když mu chytnete sirkové město " už nevím, kam je schovat, ty mi tam furt jezdíš s buřty, založ si svůj táborák", dál hráč polínko ( jeho záliba v kukačkování,mně lezla na nervy, ale už jsem si zvykl, proto mu sedím na ostrově :) ), dál ve zkratce, hurbert, voděnka a spousta dalších.
Nikdy jsem od nepřátel nečetl nevhodnou zprávu, je radost a čest s nimi bojovat !
Trochu jsem zapomměl a nerad na naše bratry, spojence Zkřížené meče, bratry doslova, je to parta spolehlivých spojenců ve směs slováků. Nikdy neřekli NE a radši obětují svou vesničku, jen aby pomohli.

Náš vznik říjen 2012 a pro dnešek končím, jdu bojovat :)
 

Přílohy

  • albatros.jpg
    albatros.jpg
    17,1 KB · Zobrazení: 0

DeletedUser

Guest
Statistika aliance Albatros


Informace o alianci
Pozice: 3.
Jméno: Albatros
Členové: 50
Body: 27,230,343
Města: 2,244
Průměr bodů na město: 9,728
Změny aliancí: 52
Kolonizace: 6521
Nejlepší pozice: 2. (listopad 2012 )
Nejvíce bodů: 31,388,027 (květen 2013 )
Nejvíce měst: 2,804 (duben 2013 )
Bitevní hodnocení: 2. pořadí ( 3,726,481 body)
Bitevní hodnocení (útočné): 1. pořadí (1,420,235 body)
Bitevní hodnocení (obranné): 3. pořadí ( 1,306,246 body )


Dále bych chtěl zmínit pár mementek :
nejvíce zabraných měst nepříteli během jedné akce - 15
nejdéle dobývané město - 2 měsíce ( město patřilo nejvíce betonovému hráči na světě a podporovalo ho 5 aliancí )

Později, bych se rád zmínil, blíže o jednotlivých příbězích naši aliance, jako je výše zmíněné nejdéle dobývané město .
 

DeletedUser

Guest
O alianci Albatros
Ráda bych naši alianční kroniku pojala trochu nezvykle,

přínáším vám rozhovor ( později více rozhovorů):
jsme aliance Albatros a pro začátek, jsem vybrala zástupce a jednoho z členů rady, hráče panenka
.​


: jsi muž, proč ten ženský nick ?
panenka: neboť hru začala hrát má dcera,přestala ji hra bavit a nick jsem zdědil.
: jak jsi se stal zástupcem vedení ( Ikarus pzn.authora ) ?
panenka: věříš, že nevím, optej se jeho, asi jsem byl moc aktivní, tak za trest :)
: jaký jsi tip hráče ( obránce, útočník, obojetný ) ?
panenka: nebudeš to zveřejňovat, že? Ne klidně to napiš, jsem útočník.
: válčíte s trojhlavým psem, co mi o té válce a nepříteli můžeš říct ?
panenka: válčíme od začátku světa, jsme blízko sebe, tak bylo jasný, že buď spolu nebo proti sobě. Moře i svět je malý, tak ho chceme pro sebe. Psi, jak jim říkáme, jsou kvalitní hráči, nemůžu proti nim říct ani popel.
: co vaši spojenci, zkřížené meče ?
panenka: už je známe i z jiných světů, jsme sehraní, tak co jiného říct.
: vaše aliance vznikla na podzim minulého roku a už okupujete TOP příčky, čím to podle tebe je ?
panenka: sešli jsme se dobrá parta, hra nás baví, jsme ctižádostivý, máme dobrý ho taťku, jak říkáme ikarusovy :)


chci ti poděkovat za rozhovor a příště uvítáme dalšího člena Albatrosu, tak na viděnou.
 

DeletedUser

Guest
jedná se pouze o možné ukázky alianční kroniky, jak bude vypadat, ta vaše, záleží na vás.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru