• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Aliance Conquerors (dobyvatelé)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest


Zdravím a vítám všechny na náborovém profilu Aliance Conquerors (dobyvatelé)

Pokusím se na novém světě navrátit minulou slávu aliance Conquerors. Neslibuji že na tomto světě budu do konce a že jistojistě postavíme divy světa, ani že zde budeme vést žebříčky a ničit každého na potkaní bleskem ze svých očí. Co mohu však slíbit, je pevné a odhodlané vedení (které ví co chce a co má dělat) a také kvalitní zázemí pro každého hráče aliance. Zkušenosti ze světů mám a věřte, že ta úmorná práce ve vedení aliance byla a je náročná, proto budu potřebovat některé funkce dosadit schopnými hráči, kteří používají napřed mozek a poté pero.


Co budu požadovat
- oddanost a věrnost Alianci
- dodržování příkazů od vedení
- alespoň nějaké zkušenosti z jiných světů
- nejlépe věk nad 15 let
- komunikativnost a cílevědomost
- program pro komunikaci v alianci SKYPE (nutnost)
- kontrola stavu jednotek a kontrola posílání podpor

Co nabízím

- zázemí s kvalitním vedením a zkušenostmi
- perfektní fórum, vyladěné (snad) k dokonalosti
- funkce v Alianci pro schopné hráče
- zkušené rady a 100% pomoc v nesnázích
- útočnou koordinaci
- zábavu v Alianci a radost ze zabraných nepřátelských polis

Co netoleruji
- flame a dohadování se, či urážení ostatních jak na fóru, tak i na SKYPE
- domkaření a nestavení vojska
- neochota komunikovat, nečtení OZ
- neposílání podpor, nezapojení se do akcí
- neposlouchání vydaných příkazů a nařízení (které jsou vždy jen k prospěchu aliance)
- neohlášenou neaktivitu

Pokud splňuješ požadavky a myslíš si že máš na to být jeden z dobyvatelů, napiš mi OZ (je možnost zanechat mi email pro pozvánku na ostrov kde se budu nacházet), nebo dej své připomínky zde do tohoto vlákna. Alianci budu zakládat na světové straně Severozápad. Čas vstupu na tento svět bude upřesněn při spuštění (bude to v celou hodinu).​
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Přeji příjemnou zábavu, dlouho jsem neviděl dobré Conq. , ale s tebou nepochybuji :) tak snad ta vzpoura vyjde .)
 

DeletedUser

Guest
Podmínky pro vstup na tento svět z mojí strany změněny, na novém světě se objevím zcela jistě. Prosím zájemce, aby si četli celý náborový profil. Čas i světová strana a další informace pro vstup na nový svět, jsou popsány na konci náborového profilu.

Pokud máte nějaké otázky či dotazy, nebojte se mi napsat formou OZ.
 

DeletedUser8546

Guest
Mám jen menší dotaz :cool:

Píšeš, že nevíš jestli u toho vydržíš a ani nevíš jestli budeš chtít stavět divy. Také uvádíš, že nevíš jestli budete každého ničit a útočit. :D

Na druhou stranu napíšeš, že nabízíš vedení které ví co chce a ví co má dělat :p

Tak se ptám co vlastně budeš na tom světě s touto aliancí dělat ? :-O
 

DeletedUser

Guest
To bylo pro případ že by jsme tam nešli.

Darkboy se teď ale rozhodl že tam určitě půjde (viz. příspěvek výše) což znamená že je cíl jasný.


S pozdravem CrusaderCZE
 

DeletedUser

Guest
PierreDeMaris
Zdravím Tě. Každý si to samozřejmně může vyložit po svém. Já nemohu na 100% přeci slíbit že dobyji svět, nebo cokoliv jiného. Nejsem věštec a mojím životním cílem není Grepolis. Navíc překrucuješ a pleteš si slovíčka, nepsal jsem že nevím, ale že neslibuji a to je podstatný rozdíl. To jsou tvoje podsunutá slova. A co je nepochopitelné na termínu vedení které ví co chce a ví co má dělat. Každopádně děkuji za tvoje vyjádření.
 

DeletedUser8546

Guest
Popravdě, já to beru z pohledu hráče, který by eventuelně měl zájem jít do tvé ali a když čtu tvůj úvodník a v něm stojí, že:
"Neslibuji že na tomto světě budu do konce a že jistojistě postavíme divy světa, ani že zde budeme vést žebříčky a ničit každého na potkaní bleskem ze svých očí." tak si nedovedu představit co bych v této ali dělal.
 

DeletedUser

Guest
PierreDeMaris
Vše je v profilu popsáno a vysvětleno, pro svoji alianci a hráče udělám maximum co budu moci, tak jako vždy. Nevím co ti mám ještě více říci. Nevím prostě co v tom více hledáš. Každopádně nebudu jediný na kterém bude aliance stát, budou ji tvořit samozřejmně i samotní hráči.
 

DeletedUser

Guest
Popravdě, já to beru z pohledu hráče, který by eventuelně měl zájem jít do tvé ali a když čtu tvůj úvodník a v něm stojí, že:
"Neslibuji že na tomto světě budu do konce a že jistojistě postavíme divy světa, ani že zde budeme vést žebříčky a ničit každého na potkaní bleskem ze svých očí." tak si nedovedu představit co bych v této ali dělal.

No abych pravdu řek tak opravdu nevím co na tomto nechápeš.

Ty když jdeš hrát na nějaký svět grepolisu tak ještě před tím než svět začne víš že tam budeš do konce, že daný svět vyhraješ (postavíš divy) a že budeš vést žebříčky ?

PS: „Ničit nepřítele bleskem ze svých očí„ je řečeno pouze obrazně a nevím o tom že by se to někomu povedlo... jestli to umíš tak máš celkem velkou výhodu.

S pozdravem CrusaderCZE
 

DeletedUser

Guest
dobrý den zastupuji alianci WOW mists of pandaria budem také na sverozápadě tak sem se šel zeptat jestli bychom nemohli být spojenci?
předem dík
s pozdravem zuboun159
 

DeletedUser

Guest
dobrý den zastupuji alianci WOW mists of pandaria budem také na sverozápadě tak sem se šel zeptat jestli bychom nemohli být spojenci?
předem dík
s pozdravem zuboun159

Zdravím Tě.
Spojenectví přece nejde řešit zde na fóru a ještě k tomu veřejně. Navíc jak můžeš někomu napsat o spojenectví, když ani není ještě spuštěný svět? Nechci Tě nějak urazit, ale kdokoliv zde na fóru napíše dopředu o spojenectví či nějaké dohodě a řeší zde věci, které se mají řešit až ve hře (soukromě), tak u mne ztrácí jakýkoliv zájem z mé strany.
S pozdravem Darkboy
 

DeletedUser

Guest
Informace pro případné další zájemce.
Na komunikačním programu skype máme založenou místnost, kde se už ve větší míře domlouváme na první kroky pro chystaný nový svět a probíhá zde volná diskuze. Do OZ prosím pište vaše zkušenosti, na kterém světě momentálně hrajete a nějaké základní informace o Vás samotných. Dále bych prosil o připsání vašeho nicku na skype.
Po otevření světa Omicron mne samozřejmě můžete kontaktovat také, ale podmínky budou asi trochu přísnější, jelikož nás začíná přibývat. Budu se snažit odpovědět na každou OZ, jak zde tak i ve hře.
Děkuji za pozornost, s pozdravem Darkboy
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahoj našel sem na serveru youtube zajímavé video.Náhodně sem klikl na jeden příspěvek od hráče Firstazazel a shlédl jsem fan video o Bratrstvu neohrožených.Ten člověk vytvářel ještě nějaké video o alianci Unicorn a právě v tomto videu se hodně zmiňuje aliance Conquerors a jejich vůdce DarkBoy.Video se mi líbilo a přišlo mi to jako zajímavé zpestření.I těch 15 minut se dá vydržet.Člověk se dozví hodně zajímavých věcí.Tak či onak může to být jen fantazie a kdo ví ,kde je pravda.Tak mě tak zajímalo,jestli si někdo nepamatuje na případný konflikt mezi aliancí Conquerors Vs Unicorn.

[video=youtube;qOZRwo8g5Yw]http://www.youtube.com/watch?v=qOZRwo8g5Yw[/video]
 

DeletedUser5002

Guest
Toto video udělal potom mém, nevím už jak to přesně bylo, ale vybíral si příběhy, co ho zaujali a aliance o kterých se mluvilo.
Darkboy vedl silnou alianci, velkou a mocnou, ale Kordi ho ubili, protože tu prostě byli nostop a hráli dobře. Dle mého deset Darkboyu by je porazilo :)
Pokud se ještě nepletu, byl to svět Delta. Lehce si vzpomínám, ale už je to skoro tři roky ..... Jinak Unicorn je hlavně hráč Mosambo. Velký hráč, který tu alianci velmi pozvedl. Ale najde se tam ještě pár dobrých, i slušných lidí. Na Epsy jsem hrál i s Pepem, ale bohužel, naše cesty se rozešli a on hrál ještě Gamu proti Skrinum a tam jsem zase nechtěl jít já a Chorcheus, to byl pravá ruka Mosamba mi přišlo. Ale tady už nemusím být přesný a toho už jsem moc nemusel :)
Každopádně všichni z nich jsou lepší hráči, než se kdy bude zdát všem těm křiklounům, co tu mají jen řeči.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Aliance Unicorn, byla a je umne jakožto jedna z nejlepších aliancí (společně s Lidožrouty), které jsem já osobně potkal. Našli by se ještě další aliance, mám je samozřejmně v paměti a jen tak mi z ní nevymizí. Video je pěkné, níc proti němu nemám, ale fakta jsou trochu jiná. Za prvé Unicorn byl ve větším počtu hráčů, než jsme byli my. Nás bylo opravdu něco myslím kolem 15 hráčů. Za další Unicorn s námi bojoval v době, kdy byl na světě uzavřen proti nám pakt, kdy z jedné strany na nás útočila půlka světa (několik top aliancí) a z druhé strany právě Unicorn. Vše by jsme zvládli a tak to také i vypadalo, ty aliance pro nás nebyli žádnou výzvou, ale jelikož se na nás v té době vrhnul i Unicorn, nedalo se to ustát. Já už jsem se poté tomu nemohl tolik věnovat a opustil jsem po nějakém čase tento svět (rozdal jsem polis mezi moje bojovníky), a co vím bojovali dlouho až předlouho a nakonec se spojili s další top aliancí a nesli nadále jméno Conquerors společně s dalším názvem. Pak už to bylo hodně zamotané a stratil jsem přehled.
Co mě nesmírně těší, že ve 12 hráčích jsme rozsévali zkázu, všude kam jsme se dostali, nikdo kdo byl u nás neměl šanci se ubránit a cizí polis padali jedna po druhé. Největší zásluhu na tom měli moji hráči, kteří byli to nejlepší co jsem mohl v této hře potkat. Nebyl den aby mi nepsali cizí aliance o nějaké dohodě či mne někdo neprosil ať jdeme jiným směrem, nebo neuzavřeme spojenectví či DoN. Boužel měli jsme jen pro ně jedinou odpověď a to NE. Jeli jsme taktiku spálené země, nekompromisně a tvrdě, proto proti nám vzniknul ubohý pakt, který ale na nás stejně neměl žádný dopad. Někteří Unicorni (po jejich rozpadu) se myslím poté setkali i s našimi bojovníky v jedné alianci, prostě čas vše pohltil a zůstali jen vzpomínky, ale zato krásné vzpomínky :)
 

DeletedUser

Guest
Zdravím Vás, dnes začalo hlasování zde na Grepolis fóru ve spisovatelské soutěži "Jeden den ze života mého vojáka". Pokud by se vám líbil můj (nebo i jiný než můj) příběh, tak se ho nebojte podpořit svým hlasem. Po kliknutí na dané jméno autora se vám rozevře samotné vlákno s příběhem. Děkuji předem za každý Váš hlas.
S pozdravem Darkboy
 

DeletedUser

Guest
mosik a chorche jsou perfektni hraci :) jsou to jedny ze zakladatelu uni :) ale vseobecne celej uni byl vzdy jen pocet vybranych jedincu co grepik ovladaly cca 20 hracu byl takovej zaklad pokud vim :) nejen mosik a chorche i lucca a ostatni ho vedly bez kterejch by uni nebyl uni :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru