• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Aliance Conquerors (dobyvatelé)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím Vás.Také jsem byl členem a přemýšlím že bych vrátil slávu Wikingové.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím Vás.Také jsem byl členem a přemýšlím že bych vrátil slávu Wikingové.

Nazdar starý brachu. Další z velkých a skvělých válečníků a posléze vůdce Conquerors po mém odchodu. No pokud budeš hrát, tak se těším snad ještě více. Ty svoji slávu nemusíš vracet, hráči ze starších světů Tě snad musí všichni znát. Bude mi čest být zase po tvém boku, už jsem Ti napsal do OZ.
 

DeletedUser

Guest
Pokud má ještě někdo zájem, ozvěte se OZ. Na svět se přihlásíme sice v malém počtu, ale bude to tvrdé jádro a základ aliance. Kdo bude chtít, jistojistě si nás na světě Omikron posléze najde a kontaktuje.
Zdravím všechny a přeji hodně štěstí do hry, s pozdravem Darkboy.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru