• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Aliance Praetorians

DeletedUser

Guest
praetorians-14-1.jpg

Zdravím, jsme aliance ze světa Pí, kde jsme měli mnoho úspěchů. V tu dobu sem musel přestat hrát Grepolis, protože sem byl časově vytížen. Teď tahle situace naštěstí nehrozí, proto sem se rozhodl založit novou alianci na světě Sigma.
Naše aliance nehraje na 150 členů v alianci, hrajeme na aktivní fórum, surovinovou a válečnou pomoc a také na omezený počet členů v alianci. Jsme aliance známá dospělým a zkušeným kolektivem.

Zkušenosti s vedením aliance:
- Správce aliance Řecký Námořní Spolek na Gamě (Aliance TOP5)
- Správce aliance Dračí Legie na Etě (Aliance TOP10)
- Zakladatel aliance Praetorians na Omikronu (Aliance TOP10)
- Zakladatel aliance Praetorians na (Aliance TOP3)

Vedení aliance mě baví, a zkušenosti ve vedení aliance mám. Pracuji sám, ale efektivně a rychle. K sobě do vedení aliance beru pouze správce fóra, který mi pomáhá a zabraňuje spamu. Později je podle potřeby zvolena rada aliance o třech členech.

Jakmile začne svět Sigma, bude založena aliance Praetorians. Bohužel nebudeme přijímat každého. Potřebujeme zkušené a aktivní hráče, který mají chuť do hry. Na začátku se chceme ihned dostat do popředí, avšak s omezeným počtem členů a s co nejlepším bodovým průměrem aliance.
Pokud jste začátečník, můžeme Vám dát šanci, pokud ukážete, že na to máte, že jste aktivní na fóru a že se snažíte do hry dostat. V opačném případě ani nežádejte o vstup. Dále tady nechci určovat věkovou hranici, podle mě hloupost. Avšak upřednostňujeme zletilý a plnoletý kolektiv.

Pár požadavků na přijmutí do aliance sem již zmínil... Je to aktivita (Jak ve hře, tak na fóru, v podporách apod.), zkušenost s hraním Grepolis. Dále bude rozhodující vaše poloha, musíte být co nejblíže ke středu naší aliance. Nikdo zatím nedokáže říci, kde střed naší aliance bude, aktualizuji tento post, jakmile to budu vědět a svět bude založen.
Od členů aliance očekávám příjemné a aktivní hraní na vrcholu světa Sigma.

Osobně sem na Grepolisu aktivní více než 9 hodin denně. Mobil s upozorněním mám 24 hodin denně.

Otázky můžete psát pod tento post, nebo na můj skype jirka8004

Díky za pozornost,
Sergio
 
Nahoru