• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Anketní koutek v Orákulu

DeletedUser40

Guest
Vážení čtenáři,

na základě tohoto tématu tu pro Vás zakládáme téma, kde budete moci každý měsíc vyjádřit názor na jednu otázku, přičemž ty nejlepší odpovědi se objeví přímo v časopisu Orákulum. Je to opravdu jednoduché. Stačí když napíšete pár rozumných vět na položenou a nezapomenete uvést nick a svět (příp. fórum), který si přejete, aby byl zveřejněn.

Momentální otázka zní: který bůh je podle Vás nejlepší? Případně kdybyste si měli vybrat jednoho boha (pro všechny města), kterého byste nemohli během celé hry změnit, který by to byl? A proč?

Děkujeme
S pozdravem redakce časopisu Orákulum
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
Nová anketní otázka pro šesté číslo Orákula zní: který bůh je podle Vás nejlepší? Případně kdybyste si měli vybrat jednoho boha (pro všechny města), kterého byste nemohli během celé hry změnit, který by to byl? A proč?

Děkujeme za každý Váš názor.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
zdravím, myslím, že HERA, protože s ní je pečení nejlepší i suroviny co nám dá:)

svět EPSYLON nick: salupos
 

DeletedUser4311

Guest
Podle toho jakou máte strategii.Já si myslím: Pro začátečníky je nejlepší héra. Pro obránce Aténa. Pro útok Zeus pro útočníky. A poseidon podle mě na obranu a na suroviny.
 

DeletedUser

Guest
zaciatok HERA potom ATENA neskor ZEUS a ako posledny je POSEIDON takto mi ide aj priazen v tomto poradi najviac HERA najmenej POSEIDON
 

DeletedUser

Guest
na začátek je nejlepší rozhodně héra pro její kouzla na suroviny je pro začínajícího hráče užitečná potom záleží už jen na povaze

ZEUS:dobré mýtické jednotky a celkem užitečná kouzla ale je pro už zralejší hráče protože nedává vůbec suroviny

POSEIDÓN: nejlepší je rzohdně pro ty kteří se soustředí na lodstvo a myslím že je dobré mít ho i u začátku protože za hodně málo víry dá velmi mnoho dřeva

ATHÉNA: velmi dobrá na obranu díky kouzlu moudrost a ochrana města
(její schopnost ochranná bohyně je opravdu téměř na nic malý efekt za hodně víry)

HÁDES
: sice ještě není zaveden ale myslím že bude nejlepší pro útočníky a to díky svým jednotkám které jsou opravdu skvělé kerberos je skvělý na obranu a Erýnie je naprosto všestranná a téměř ve všem je nejlepší akorát je velmi drahá jinak myslím že má i dobrá kouzla protože stříbra mám téměř pořád nedostatek

Takže z těchto pěti bohů bych si vybral Hádese
 

DeletedUser

Guest
Nejlepší bůh ? Hmm, to je těžká otázka. Každý bůh má svoji výhodu, na začátek je podle mě nejlepší Héra, později na útoky Zeus, na obranu Athéna a na uryhlení stavby lodí zas Poseidón. Takže kdybych si měl vybrat, tak by byla Héra, na ni jsem začal a na rozvíjení je nejlepší.

Héra- 40%
Zeus- 20%
Athéna- 10%
Poseidón- 30%

Podle mé oblíbenosti.
 

DeletedUser

Guest
Poseidon

start hry levly dolů pod vzorec:

800 surovin za 25 přízně tj 1 prízěn je 32 surovin

Hera

tj dokud tvá težba tedy její 1/2 surovin neskočí na více jak produkce za více jak 32*80/12 je nejvyhodnější poseidon pokud skočí výše je výhodnější hera ale to platí jen pro uplný start hry kdy nestavíš mytické jednotky a pro nastavení servru vše na : 1

a pak je to o jednotkách tj o lvl chrámů který potřebuješ na výstavbu jednotek a o stylu hry pokud hodně často dostavuješ jednotky tak porodnost a volání moře sou kouzla které nejčastěji použiješ a hrdinskou silu od atheny a od zeuse posilení lodí pokud ne tak tě budou jen a pouze zajimat okolní vlivy
 

DeletedUser4783

Guest
Pro mne není žáden bůh nejlepší, protože každý je specializovaný na něco jiného.
 

DeletedUser

Guest
Tazko je uvazovat o tom, ze ktory boh je najlepsi. Lepsia by bola otazka:
Akeho boha by ste si vybrali, ak by ste mohli mat len jedneho - rovnakeho pre vsetky mesta?

Ja by som vtedy rozmyslal medzi Herou a Hadesom.
 

DeletedUser

Guest
a nakoniec by si si zvolil aj tak heru...si myslim...mozno sa niekomu nezda ale hera je fakt skvely pomocnik
 

DeletedUser40

Guest
Anketní otázka na Vaše přání mírně poupravena.
 
Nahoru