• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Aktualizace Aplikace - přehledy /rozkazy /vesnice

Zdravím, mám nějaký podnět ohledně aplikace..
Jedná se o výběr surovin ze zemědělských vesnic a způsob jak se k němu musím dostávat .
1.Musím kliknout na Přehled
2. Tam následná skočí Rozkazy
3.Musím kliknout v právo Přehled zemědělských vesnic
4.Pak až mohu vybírat suroviny..

Problém je ten pokuď mám v Rozkazech například 300-500 Příkazu Podpory/útoky musím nejprve počkat až to všechny tyto příkazy načte a až potom následně mohu jít vybírat vesnice, nejde o nějaké větší zdržení, záleží nejspíš na počtu příkazu, jelikož pokuď se dostanu na číslo 1000 například, bude to trvat o něco déle nejspíš "vyzkouším".. Podle mě je to naprosto zbytečné a vybírání surovin z vesnic by mělo mít samostatný kmen, jelikož pokuď vybírám každých 10 - 40 minut je to po čase docela otravné a zbytečně to zdržuje..docela fatální chyba aplikace, řekl bych a především zbytečná.. Prosím předat vývojářům a opravit - Děkuji
 
Nejde jen o spamování, jde i o conquest, jelikož tam ti může jet daleko více příkazu než u nějakého spamování...
Tuhle radu sem samozřejmě čekal... A néni to spam, pouze posílám útoky v nízkém počtu abych eliminoval negativní kouzla, když bych jel spam jedu 1000-2000 příkazu ..

Na en máš omezený počet na to kolik můžeš odeslat útoku? Sem nevěděl
Ale dík za reakci, ale kvůli vám a vaším dotazům to sem nedávám.. Ta aplikace by se měla trošku zlepšit i skrze prohlížení fóra atd...
 
Říkej si tomu jak chceš, založit si svoji ali a jezdit 3 k útoků denně na jednoho hráče po 3 olkách je spam a na EN by jsi dostal ban. :)
Kdyby jsi občas raději četl než psal tyto věci, dočteš se že úplně nová aplikace je už ve vývoji, takže to k tomu zlepšení...

užívej si den, musíš bejt na sebe moc pyšnej
 
normálnímu hráči bych nic takového nikdy nedělal, ono máte 2 strany mince, vy tu píšete pouze o výsledku který já dělám, ale co dělá hráč na kterého útočím, to už néni podstatné pro vás... Multiučty - celkový projev jeho hry, je prasení slabých hráčů za pomoci zlaték .. A s těma útoky to zase přeháníš, reálné číslo je 200 - 300 útoku za den, hráč má 40 měst...navíc má z toho bb což psal že mu to nevadí že je rád za bb, takže ve finále jsou všetci šťastný..

Jo dík za info ohledně aplikace.. Určitě si to dohledám..
 
Praseni slabych hracu pomoci zlatek? Toto mi vysvetli prosim ze jak konkretne to dela
Multiucty? to je tvuj subjektivni pocit
to ze nekdo mlati hracom mesta je uplne legit a neviem kde v tom vidis zlatky
 
Ta appka stojí za starou belu, nejvíc nechápu, jak má člověk v té appce hledat, kam na něj jde útok, ono už stačí, když si člověk v prohlížeči udělá skupinu měst a útok v seznamu rozkazů nevidí i když klikne na ikonku útoku... a upřímně, já neútočím na jednoho hráče 200 útoky a stejně se mi stává, že mám v seznamu aktivní přes 150 útoků/špehů/podpor, zbytečně tu rozjíždíte offtopic...
Abych se vrátil k původní myšlence And2ela, tak naprosto souhlasím, vybírání vesnic by mělo být jednodušší, měla by být hlavně i stejná logika vybírání těch vesnic, v mobilu se mi vybírá půlka ostrovů jinak než na PC - jsem línej zkoumat proč...
 
Praseni slabych hracu pomoci zlatek? Toto mi vysvetli prosim ze jak konkretne to dela
Multiucty? to je tvuj subjektivni pocit
to ze nekdo mlati hracom mesta je uplne legit a neviem kde v tom vidis zlatky
Já ti nebudu odpovídat na tvé otázky jelikož by to stejně skončilo útokem na mojí osobu ..
Ale napíšu to takhle, klidně ti sjedu leadera nebo tebe "jen tak" jelikož mi to hra umožňuje...néni to fér ok.. Vy máte možnost vytvořit nějaký návrh na změnu pravidel hry, tak aby tento styl hraní byl zakázan...Nebo tenhle argument "život néni fér - hra néni fér" nebo napíšeš blbé slova a si pod útoky, to je realita káaaaaamo ...
Určitě se obraťte na innogames a support, s tím že je tu nový spamer gang
Každopádně si z toho dělám trošku srandu"pro méně chápavé" nejsem zas takový hajzl, abych kazil hru kde komu , koho to zajímá info centrum je stále otevřené..
A aliance vrabčáci působící na světě sinop, je otevřená téměř všem
 
No realita je takova ze my tu hru hrajeme a bavime se u ni a ty misto toho abys ztracel cas u hry smysluplne (kdyz uz ho ztracis) tak ji kazis ostatnim, nebo se aspon snazis ale moc ti to nejde...
Nechapu na co ti je tohle dobre, jak sam rikas tak sam vis ze toho hrace tim nijak od hry neodrazujes tak kde je pak ta pointa...
Dam ti radu, dajte si odpich a chodte robit aspon volaco zmysluplne.
 

Thasoss

Grepolis tým
Už probíhá vývoj nové hybridní aplikace, jež by měla kopírovat počítačovou verzi hry, co nejvíce to bude možné. Dosavadní aplikaci máme i z technických důvodů potřebu opustit. Jakmile bude nová aplikace k dispozici k vyzkoušení, určitě uvítáme veškeré postřehy k jejímu zlepšení.
 
Už probíhá vývoj nové hybridní aplikace, jež by měla kopírovat počítačovou verzi hry, co nejvíce to bude možné. Dosavadní aplikaci máme i z technických důvodů potřebu opustit. Jakmile bude nová aplikace k dispozici k vyzkoušení, určitě uvítáme veškeré postřehy k jejímu zlepšení.
Kdy přibližně můžeme očekávat spuštění i na českém trhu? Popřípadě nějaké cesty jak si stáhnout Polskou či Anglickou verzi?
 
Je nějaká možnost zapojit se do beta testování? Nebo je kvůli tomu nutný být na nějakém extra světě? Počítám, že xicht nevyžaduje nutně migraci dat, ale jen spekuluju... dík
 

Thasoss

Grepolis tým
Je v plánu verze i pro noblesáky, samozřejmě. :D Ano, momentálně běží zátěžové testování na polském trhu. Tato komunita byla už v minulosti cílovou skupinou pro rozsáhlejší testy. Taky se ale dočkáme. Uvědomujeme si, že polská komunita vám nebude jazykově zase až tak blízká jako ta EN.

Jakmile pro vás bude nová aplikace dosažitelnější, určitě platí, že vítáme jakýkoliv podnět ke zlepšení nebo hlášení o chybě.
 
@Thasoss bydlím asi 3 kilometry od Polských hranic řekni mi jak a já se s radostí poperu s polštinou v aplikaci kde stejně po pár dnech budeš klikat po paměti :)
 
Nahoru