• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Apollón-McNedy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9230
  • Vytvořeno

DeletedUser9230

Guest
Info: bůh slunečního světla (dále bůh věštby, básnictví, výtvarných umění, hudby, pořádku, moru i uzdravení, lukostřelby...); patron vědy a vůdce Múz.
Apollón je synem Dia a Létó a dvojčetem bohyně Artemis.

Božské síly:
1. Sluneční svit (na tvou armádu se zablískne a popožene ji dál) Tvoje armáda je na cestě o 20% rychlejší po dobu 3 hodin. Potřeba 100 favor.png
2. Pýthijské hry (tyto hry se pořádaly na počest Apollóna) Za odměnu získáš do daného města 3500 od každé suroviny. Potřeba 120 favor.png
3.Sluneční vůz (nad městem ti proletí Apollón i s vozem a osvětlí tvé město) Všichni se na Apollóna chtějí podívat získáš 25 obyvatel.Potřeba 175 favor.png
4. Záblesk slunce (nad cizím městem se zableskne a Hélios ti přinese informaci o jednotkách daného města) Potřeba 320 favor.png

Mýtické jednotky:
Fénix (Potřeba chrám 12)
Charakteristika: Tento mýtický tvor je ohnivý pták který se rodí z popele
Náklady:
iron.png 5000
stone.png 6000
Dřevo: 6000
pop.png 80
favor.png 150
time.png 1:34:28

Bodná zbraň: 700
Rychlost: 38
Kořist: 390
Obrana proti sečným zbraním: 155
Obrana proti bodným zbraním: 485
Obrana proti střelným zbraním: 170

Nemejský Lev (Potřeba chrám 18)
Charakteristika: Nemejský Lev byla nebezpečná a nezranitelná šelma.
Náklady:
iron.png 10000
stone.png 12000
Dřevo: 12000
pop.png 140
favor.png 250
time.png 3:42:53

Sečná zbraň: 1123
Rychlost: 52
Kořist: 477
Obrana proti sečným zbraním: 434
Obrana proti bodným zbraním: 362
Obrana proti střelným zbraním: 452
 

DeletedUser

Guest
Velice se mi to líbí hned bych ho chtěl v grepolis mít :D
 

DeletedUser8946

Guest
no kouzla bídný první to můžu klidně schovat pod přilbu získám ten stejný čas kdy o mě neví

druhé surky to bych já osobně vyřadil úplně surky jsou zbytečný kouzla nafarmím si přece tolik že je škoda plýtvat přízní

třetí tak to je úplný nesmysl obyvatelstvo je dané

čtvrté špeh kouzlem no budiž to by se dalo

mytická jednotka fenix?slabší než manta ale za víc populace nikdo by jí nestavěl
 

Thasoss

Grepolis tým
No, já Ti nevím, ale mně by se nelíbilo, kdybych měl vybušenou jeskyni třeba půl milionem stříbra a někdo mě špehnul přízní :) Jeskyni přeci buším z 60% kvůli armě, z 30% kvůli hradbám a věži a z 10% kvůli surkám...
 

DeletedUser

Guest
Co to tu plácáte tento muž či chlapec má výborné nápady
mě osobně se to velice líbí ;) jen tak dal
 

DeletedUser

Guest
Je to pěkné určitě si s tím dal hodně práce např. s těmy obrázky
já už asi 3 měsíce grepolis nehraji jen pozoruji fórum
ale kvůli tomuto bohu bych to zkusil zas :)
 

DeletedUser

Guest
je to pěkné a jsem s tím spokojen nevadilo by mi mít to v grepolis
 

DeletedUser8946

Guest
no nevím dle mého názoru jsou ty kouzla nevím jak bych to napsal zbytečný??všechno to můžu udělat ve hře jinak surky nafarmím město si špehnu atd..v týhle hře surky nechybí aspon mě teda určitě ne podle mě hodně slabý kouzlíčka zbytečný stejně jako dar moře stříbro od háda a svatba od héry podle mě by mělo přibýt kouzel co znásobí útočnou sílu army nebo někdo tu měl něco na ten styl že by se nočník pod vlivem kouzla rušil to jo to bych bral taky násobení bitevních bodů prostě prozíravost atd to by se mělo dát snadněji získat tyhle kouzla jsou neupotřebitelné domkařské bych řekl
 

DeletedUser

Guest
Božské síly 1. 3. 4. se mi zdají velice užitečné
a hlavně s tím obavatelstvem a špehem
jsou to dobré nápady
 

DeletedUser9230

Guest
vážím si všech odpovědí i vaší upřímnosti
děkuji všem co se mně snaží podpořit
:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
slušný!!
4. mně přijde ale opravdu nevyvážená.
Podle toho bych mohl každej den 2x špehovat. V případě více měst uctívajících tohohle boha by to nebylo moc vyvážené.
Možná to zkombinovat třeba.....
Za 350 přízně máš 50% šanci / 40% /na špehnutí města!!!!
 

DeletedUser9230

Guest
Ale také zjistíš jen jednotky :D (i když ty jsou nejdůležetější)
ale stou 50% šancí špehu je dobrý nápad
děkuji za vyjádření
 

DeletedUser

Guest
mě se to moc líbí, ale zdá se mi že ty mítické jednotky jsou moc předražené, jinak bych k tomu neměl žádnou kritiku. ;) jen tak dál :) .
 

Thasoss

Grepolis tým
Ono je super pustit uzdu fantazii, ale u těch obyvatel je lepší se držet zaběhlého systému ;) Zvlášť kdyby to kouzlo bylo opakovatelné.
 

DeletedUser9230

Guest
Všem děkuji za podporu a pokud mi chcete více pomoct tak dejte v pravo nahóře "ohodnotit toto téma" a vyberte si podle libosti
opravdu si vážím každé podpory děkuji
 

DeletedUser

Guest
3.Sluneční vůz (nad městem ti proletí Apollón i s vozem a osvětlí tvé město) Všichni se na Apollóna chtějí podívat získáš 25 obyvatel.Potřeba 175

Nejak jsem to asi nepochopil .... to jakoze dostanes +25 obyvatel nad soucasnou uroven statku?

1. Sluneční svit (na tvou armádu se zablískne a popožene ji dál) Tvoje armáda je na cestě o 20% rychlejší po dobu 3 hodin

Jinak tohle je asi pitomost,to je tak mozna dobry na svety s rychlosti 1 a rychlosti vojsk 1 .... pokud se budu bavit napr Kappe,nebo o Achilovi,kde je rychlost vyssi,tak za 3 hodiny je vetsinou po vsem,kdyz vemu ze Snek,kterej jede nejpomaleji a bojuje se na petnicich, ma dojezd rekneme do 1 hodiny ... ale proti gustu zadnej diškutat
 

DeletedUser9230

Guest
všichni mají pěkné návrhy na bohy většina se mi líbí takže jsem zvědavý kdo vyhraje :D
 
Nahoru