• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Apollón-McNedy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9230
  • Vytvořeno

DeletedUser4388

Guest
Vzhľadom na to, že je tu veľa bohov a Grepolis-Team s tým bude mať veľa roboty, vyhlásenie víťazov zrejme tak skoro nebude.Zajtra sa len ukončí súťaž a nebudú sa už môcť pridávať noví bohovia.
 

DeletedUser9230

Guest
ok a mohu se jen zeptat jak dlouho by to zhruba mohlo trvat ?
 

DeletedUser4388

Guest
Hneď, ako budú výsledky známe, budete o nich informovaní ;)
 

DeletedUser

Guest
Snad se nebudu opakovat, je tady už dost komentů a nechce se mi je číst:D

2. kouzlo je přehnané - dává moc surovin.
3. kouzlo je nemožné
4. kouzlo...líbí se mi. Původně jsem jej taky chtěl vytvořit, ale nevěděl jsem, jak snížit jeho účinek. V tom je i tvůj problém. Chtělo by to tam dát nějakou podmínku...například: špehování bude úspěšné jen v případě, že ve městě je míň než 50 přízně.
 

DeletedUser9230

Guest
lidé si stěžují jen na 2 kouzla nevadilo by mi kdyby jste je trošku poupravily
děkuji
 

DeletedUser9230

Guest
mně to nešlo upravit
ten text sem nemohl upravit nikde to napsaný neni hledal jsem upravit ale nenašel :(
 

Thasoss

Grepolis tým
Do 10.2. byla v úvodním příspěvku každého tématu možnost upravení, pak to bylo uzamčeno, takže jsi to ani nemohl najít. Nicméně předtím to šlo upravit stejným stylem, jako každý jiný příspěvek zde na fóru (pokud není ve zvláštních kategoriích :)).
 
Nahoru