• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Apollon-Civoknilamus

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8968
  • Vytvořeno

DeletedUser8968

Guest
APOLLON
Apollón je synem Dia a bratrem Artemis. Je bohem, světla, slunce, nemocí, umění, věšteb a proroctví. Na své oblíbence je milostivý, své nepřátele tvrdě trestá nemocemi. V Grepolis může Apollón povolávat nemejské lvy a sfingy.
Kouzla

Apollónův dar
Město dostane 5 lučištníků. Cena 50 přízně.
Nemoc ve vojsku
Vojáci se musí léčit.Toto kouzlo zpomalí útok o 10%--- Cena-280 přízně
Apollónovy hry
Apollón dojde do města, kde rozezvuční svou božskou lyru.
Účinek: Veškeré slavnosti budou kratší o polovinu. Cena:180 přízně Po dobu 12 hodin.
Síla oštěpů
Bodné jednotky poslané do útoku jsou o 15% silnější. Cena 100 přízně

Jednotky
Nemejský lev
Nezranitelný lev poslouchá každého uctívače Apollóna. Jeho kůži neprorazí bronz, železo ani kámen.

Útočná jednotka-sečná
Útok: 1040
Obrana proti sečným: 160
Obrana proti bodným: 280
Obrana proti střelným: 400
Obyvatelé: 40
Přízeň: 400
Rychlost:8
Dřevo:3500
Kámen:3000
Stříbro:3600
Kořist:350
Úroveň chrámu:18
Rychlost vytvoření: 3h 30 min

Sfinga
Lvice s lidskou hlavou klade otázku každému, kdo se k ní přiblíží. Neodpoví-li jí rozsápe ho a sežere.Nepotřebuje transportky, protože umí létat.

Universální jednotka-střelná
Útok:425
Obrana proti sečným:250
Obrana proti bodným:500
Obrana proti střelným:500
Obyvatelé: 25
Přízeň: 200
Rychlost: 22
Dřevo:1500
Kámen:2700
Stříbro:1300
Kořist:250
Rychlost vytvoření:3h 10 min
Úroveň chrámu:8

Vše v rychlosti světa 1.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Opět jen kouzla
1. Přiměřená cena, účinek se mi také líbí
2. Prodloužení útoku o 10%? Jako obránce a jako útočník už vůbec v tom nevidím užitek :-/ Uvítal bych opak
3. zajímavé :-O
4. obdoba kouzla od Artemis, také bych bral

Jinak určo zajímavý bůh a i mýt. jednotky mě překvapily.
 

DeletedUser8968

Guest
v tom případě by tu byl plán Beta
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
2. Prodloužení útoku o 10%? Jako obránce a jako útočník už vůbec v tom nevidím užitek :-/ Uvítal bych opak
mno pokud někdo časuje na sekundy tak mu prodloužení byť i o jedno procento může docela hnout žlučí:)
nedívám se na cenu a podobné věci, ale ta kouzla se mi líbí.. zvednutí hradeb.. být to i nad běžný limit tak si díky alianci udělám z ohroženého měsa pevnost alá Helmův žleb:)
 

DeletedUser8968

Guest
to je právě ono,pokud obránce použije toto kouzlo,tak útočník asi nechce topit spojenecký lodě;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
Až na ceny za přízeň moc povedené. ;) S jednotkami taky spokojenost.
 

DeletedUser

Guest
Opět jen kouzla
1. Přiměřená cena, účinek se mi také líbí
2. Prodloužení útoku o 10%? Jako obránce a jako útočník už vůbec v tom nevidím užitek :-/ Uvítal bych opak
3. zajímavé :-O
4. obdoba kouzla od Artemis, také bych bral

Jinak určo zajímavý bůh a i mýt. jednotky mě překvapily.

podle mě je to zpomalení (prodloužení) útoku vhodné, pokud člověk ví, že na něj jede kolonka a hned za ní podpory... když se kolka posune o 10%, může se zničit o podpory :D ale záleží na dobývacím systému... a může to i pomoct pokud jede cokoli jiného a podpory to nestíhají a jedou chvíli za...
 

DeletedUser8946

Guest
To zpomalení se mi vůbec nelíbí bude nahrávat obráncům a pokud třeba kolonku posílaš až mezi podpory a útoky kde si necháš díru 20 sekund tak ti to může zhatit celý atak...pokud jsem dobře pochopil použití kouzla...i když kdo posílá šneka bez vlastního kouzla že.........
 
Nahoru