• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Arés- Dradelot

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5504
  • Vytvořeno

DeletedUser5504

Guest
Arés je bohem války. Synem Dia a Héry. Je mocný a nepřemožitelný.


Kouzla

Duchové armády 500 přízně
Duchové ti pomohou v bitvě a vyhrají s tebou. Tvá armáda se zdvojnásobí po dobu bitvy na kterou je toto kouzlo použito

Smrt cvičitele 250 přízně
Cvičitel v něpřátelském městě zemřel. Vojáky nemá kdo cvičit. V nepřátelském městě se po dobu 24 hodin nemohou vytvářet vojáci

Vojsko přízně
Áres tě má rád. Dává ti dar za tvou přízeň. Za každé město kde uctíváš Ára se ti přičte od každé normální jednotky 5 kusů.

Neviditelné vojsko
Špehové nemohou vypátrat tvé vojsko. Po dobu 24 hodin budou špehování na tvé město neúspěšná.


Mýtické jednotky
Mstitelky
Oběti zločinu si zavolají mstitelky a ty se pomstí vrahům.

Útočná jednotka-sečný útok
Útok:528
Obrana proti sečným zbraním: 240
Obrana proti bodným zbraním:130
Obrana proti střelným zbraním: 650
Místo ve skladu: 29
Přízeň: 200
Dřevo: 1800
Kámen:1200
Stříbro:2400
Úroveň Chrámu: 14
Trvá vyrobit: 56 min.



Siréna

Obraná jednotka- sečný útok
Útok: 987
Obrana proti sečným zbraním: 356
Obrana proti bodným zbraním: 213
Obrana proti střelným zbraním: 523
Místo ve skladu: 32
Přízeň: 243
Dřevo: 1300
Kámen: 2500
Stříbro: 2900
Úroveň chrámu : 18
Trvá vyrobit : 1 h 30 min.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8968

Guest
Sirény jsem chtěl dát k Afrodítě.:)
Obranná jednotka-987 :-O
 

DeletedUser5504

Guest
Pardon prohodil jsem útoky. 987 má být u mstitelek
 

DeletedUser

Guest
Čekal jsem, kdy ho sem konečně někdo dá, vypadá to dobře, akorát bys mohl u 3. a 4. kouzla přidat počet přízně.
 

Thasoss

Grepolis tým
Nelze vyšpehovat během 24h? Nelze cvičit vojsko během 24h? Zdvojnásobení armády při útoku? Jsi trošku přestřelil, ne? :D Ale jinak se mi to líbí, jen bych snížil účinky ;)
 

DeletedUser

Guest
Nelze vyšpehovat během 24h? Nelze cvičit vojsko během 24h? Zdvojnásobení armády při útoku? Jsi trošku přestřelil, ne? :D Ale jinak se mi to líbí, jen bych snížil účinky ;)


Nebo zvýšil počty přízně, takový duchové armády by mohly být za 501 přízně. :D :D :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Za hodně přízně? Na rychlých světech by se ti to nastřádalo během noci a dopoledne :) Ale co, je to jen soutěž, stejně nám nej boha do hry nedají... Já toho svého pomalu dodělávám dle času... tak snad to stihnu :-O
 
Nahoru