• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Artefakty

Jsem rad ze se nesplnilo to co jsem se bal ze udelate a to sice ze propocitate uplne vsechno od nuly t.j. ze jdyz nekdo vyhral jen jednou urcity typ sveta doposud ze mu date jen lvl 4. Je dobre ze jste dali vychozi stavy tak aby zodpovidali tomu co uz hraci maji t.j. +50 many, +10% na hrdiny a +10% na sklady...
Koncept jako celek vyborny urcite z hlediska tech urovni a toho udelovani bodu i za 2. mista atd...
Ty nove artefakty... co ja vim, na prvni pohled mi prijdou docela na nic... zkraceni zakladani... zlevneni vesnic... who cares :( Ambrózie - vubec nechapu co znamena to slovo "bonusovych"
Hlavne mi to prijde trochu jako poruseni toho konceptu ktery byl v tech artefaktech doted, jako ze primo nezlepsoval zadnou produkci herni komudity, jen zvetsoval kapacitu nebo zlevnoval trening... to je neco co az tak v konecne fazy samotnou hru neovlivni spis ji sprijemni.
A pak tam date zlepseni produkce "nejakych" surovin, uplne nevim jakych...
Spis jsem cekal treba ze udelate neco s kulturou, protoze je to jedna z nejdulezitejsich veci a mozna zkratit dobu kultury (zlevnit naklady asi ne to by bylo moc) ale zkrati o par % trvani by za me pasovalo vic do toho konceptu nez nejake suroviny... uz i to zakladani je asi ok... ale surky asi nee
 
Naposledy upraveno:
Nahoru