• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Atletika

DeletedUser

Guest
Já jsem celkem ve svém městě uspěšný atlet. Rád běhám 250 - 1000 m. Komu se atletika ještě líbí?Kdo rád běhá?
 

DeletedUser

Guest
Já běžím jednou za rok na šalinu, zapotim se jak vrata od chliva, jdou na mě mdloby a funím jak parní lokomitiva.. takže takový jsem atlet:D
 

DeletedUser

Guest
Taktéž rád běhám,beru to jako druhý koníček místo grepolisu :D
Běhám po celém městě :D
 

DeletedUser

Guest
No, tak já zase moc expert nejsem, ale tady pána Sultána dokonale předhoním, poslední dobou mi ujíždí šalina každý týden :D
 

DeletedUser

Guest
Já od té doby co sem si přetrhal postraní kolení vaz nemůžu bez bolesti dělat nic... :(
 

DeletedUser

Guest
No, já závodně běhám, rád běhám dělší vzdálenosti (tj. 1000-3000m).
Počítám se jako úspěšný lehkoatlet.. :)
 

DeletedUser

Guest
ne, že bych byla fanda sportu, ale co říkáte na zítřejší zápas v boxu Vladimir Kličko - Francesco Pianeta
 

DeletedUser

Guest
bude to těsný, dle mne má ten ital pevnou vůli, odhodlání
 

DeletedUser

Guest
Drahá salupos,ani vůle a odhodlání ti proti kladivu a taktice nejsou nic platný:)))Ale to není výtka,jen konstatování včerejšího zápasu a je to trošku podobné naší hře,jsou prostě jedinci,kterým neodoláš:))))))
 

DeletedUser10314

Guest
jáááj já atletika noc k sobě nejde ale na druhou stranu jezdím na koních a to je samo o sobě dost namáhavé... :D
 
Nahoru