• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Banovací hra

DeletedUser

Guest
Tomi97 dostane ban, protože mi leze do zelí - jména komolím já :)
 

DeletedUser

Guest
Tomi97 dostane ban, protože si myslí, že moderátor je jen na hraní
 

DeletedUser9364

Guest
Tomi97 dostane BAN za to, že che dát BAN moderátorovi. :)
 
Polikok dostane BAN, protože Salupos si zaslouží BAN za to, že Thasoss by si zasloužil BAN, protože nemá smysl pro humor a Salupos už nechce hrát :D
 
Salupos by měla dostat BAN za to, že má pravdu, protože její hlášky jsou pořád ty samé, že se na ně blbě vymýšlí nové vtipné odpovědi. Také by měla dostat BAN za to, že upozorňuje na to co je na první pohled naprosto jasné a to jen proto, že se snaží být vtipná.
 

Thasoss

Grepolis tým
Tomi97 by měl dostat ban za to, že nevidí, že salupos nemá od svého šéfa žádnou práci, tak se hroozně nudí.
 

DeletedUser

Guest
Thasoss by měl dostat ban, že se často na mě zlobí bez důvodu
 

DeletedUser

Guest
hynekzalesak by měl dostat ban z neznalosti ukecanosti žen
 
Salupos by měla dostat BAN, protože se evidentně nudí a Thasoss by měl dostat BN, že ji nedal více práce
 
Nahoru