• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Barýs - Hezký sen

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6244

Guest
No, vím, že je to nic moc, ale nudila jsem se...

Moc se omlouvám, že je to tak rozkouskované na odkazy, ale do přílohy jde vložit jen 5 obrázků... :(

[SPOIL]
1628d0fa29.f.png

f8c63e14c7.f.png

cbf50d27f4.f.png

dae41c36e5.f.png

bc827a5083.f.png

8fb14963b0.f.png

9ea05872a1.f.png

604eb69c4f.f.png

715fa78d5e.f.png

537d85af7c.f.png

240af2d80b.f.png

351be3c91a.f.png

0628d0fa29.f.png

1739c1eb38.f.png

e8c63e14c7.f.png

f9d72f05d6.f.png

cae41c36e5.f.png
[/SPOIL]

Tak doufám, že - i přes všechny menší problémy - se vám aspoň trochu líbí.
Barýs
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
Zřejmě sis s tím nedala moc práce, co? Nemusel by být až takový problém sehnat a uložit si obrázky, pak jim v malování udělat bíle pozadí, bubliny a nakonec přidělit ke každé bublině text. Ale cením si tvé snahy.
Mám další výhradu, protože to fakt nesnáším. Jaký rytíř prosím tě?! :grr Já jsem na tohle dost háklivý, rytíři byli jen ve středověku a nebyli to zdaleka všichni, byli hlavně vojáci či bojovníci. Rytíř byl nižší šlechtic vlastnící nějakou tvrz a svou malou armádu vojáků nebo to byl chudý rytíř. Jinak ostatní i ve středověku byli běžní vojáci, protože je na rytíře za něco významného pasovali, nebo byl někdo rytíř, protože byl jeho otec také. Ve starověku žádní rytíři nebyli, to ti můžu říct zcela jistě. Takže já bych svůj hlas nedal, ale vzhledem k tomu, že jsi jediná, kdo se soutěže zúčastnil asi vyhraješ 1. cenu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ještě jsem to neviděl.. možná si dal málo času.. ale dal si alespoň nějaký... je první kdo udělal alespoň něco...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru