• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Bart123 - Elite Pirates /Ný

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4360
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4360

Guest
Před několika měsíci jsem se vydal se svou družinou na dalekou výpravu do světa Ný, usadili jsme se na Moři, kde jsem se seznámil s několika lidmi, vstoupil jdem do jejich aliance jménem Smečka, byla to aliance až moc pohodová a to se jí vymstilo, odešel jsem z ní a vstoupil jsem do aliance Elite Pirates, ze začáítku to bylo težké.(Války, rozpory,odchody a zrady)

Našimi prvními nepřátely se staly Argejské královtví ,Legion of Death, Lamy, Rytíři Černé vlajky (a vlastně všichni :)))
Byly to dost kruté časy, o 1 měsrto se bojovalo 3-4 dny než došly síly. Opustil nás také jeden z vůdců (charlenar) bylo to težké, ale zvládli jsme to a stmelili jsme se ještě víc.
Po krutých válkách jsme se dohodli s některými hráči z Argejského království ,jestli by něchtěly přestoupit a spojit se v jednu alianci a oni souhlasili, stali jsme se první aliancí, s neskutečným bodovým náskokem. Zbylo jen pár nepřátel

Lamy - Spíš to co z nich zbylo
Legion of Death - také poničení, ale nechtějí se vzdát bez boje
Rytíři Černé vlajky - Tato aliance je velice dobrý protivník, a myslím si že i nadále bude, jelikož jsou i u nich zkušení hráči :)

Je i více aliancí ale je jich příliš mnoho na to abychje jmenoval. Válčíme prakticky proti všem :)

Mezi naše největší úspěchy patří bráňění hráče Persilog , měl asi (nevím to jistě ) 25 vzpour a z toho ztratil pouze 1 město. (Chtěl bych poděkovat Rytířům a Hruškám za body byl to velice krásný dárek) :)))
Naše neúspěchy ? Nechci se chvástat, ale o žádném nevím, jistě že jsme ztratili několik měst, ale nebyly to zase tak strašné ztráty.

Právě ted probíhají spíše zákopové války, mi dobijeme pár měst a pak ztratíme a jde do neustále do kolečka ....
Opustilo nás hodně zkušených hráčů z mnoha důvodů a na ty budu jistě vzpomínat v tom nejlepším co pro alianci udělaly.


Děkuji všem za přečtení a budu rád za různé připomínky abych to mohl když tak doplnik či opravit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Výtku snad jen jednu, tu nejpodstatnější.

V zadání byl stylistický styl: báje

Tohle nemá s bájí nic společného ;)
 

DeletedUser

Guest
Mně bohužel ani moc ne :)
Ale to je můj subjektivní názor.

Škoda, že je určen styl báje. Je to těžké na napsání, aby se to dalo číst.
 

DeletedUser4360

Guest
Aha :( tak to se omlouvám, nemám s bájí zkušenosti, myslel jsme si, že je to podobné vyprávění :((((
 

DeletedUser

Guest
Podobné, ale má to svá specifika. Když to shrnu, tak v báji nejde ani tak o fakta (těch tam máš požehnaně), ale o barvitý popis okolí, myšlení a bla bla bla, ne o popis faktů. Báje se mi nikdy nelíbila a ani ji neumím pochopitelně vysvětlit :D, páč po starém Řecku a Římu se tím zabývali jen šílenci.
Ale to neřeš, báje je těžká na napsání :)

Krom toho báje = mýtus, takže se v nich hodně vymýšlelo a tady se dle zadání vymýšlet nesmí. Trochu to nejde do sebe.
 

DeletedUser9680

Guest
Dodal bych tam že po rozpadu Angreštů přešla většina hráčů k vám :cool:
 

DeletedUser4360

Guest
Po krutých válkách jsme se dohodli s některými hráči z Argejského království ,jestli by něchtěly přestoupit a spojit se v jednu alianci a oni souhlasili, stali jsme se první aliancí, s neskutečným bodovým náskokem. Zbylo jen pár nepřátel
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru