• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

beduin z pouste - hádés

DeletedUser7507

Guest
Hádés(bůh mrtvých) - Živés(bůh živých)
Kdysi se měli tito dva ze všech bohů olympských nejraději, byla to totiž jednovaječná dvojčata, takřka k nerozeznání. Kamarádi, kteří spolu pořád drželi...
Zvrat nastal, když si Živés přivedl na Olympu... partnerku, takový typ,který se líbí všem, nejvíc(jak už to tak bývá) -Hádovi, který bratrovi Liké(tak se ona dívka jmenovala) příšerně záviděl, snažil se jí dvořit, což se mu ovšem nedařilo - naopak, Líke žalovala manželovi (s Živésem se mezitím vzali) - ten vpadl do bratrova domu a požadoval vysvětlení...
Nikdo neví, co se tam dělo, víme jen jak to dopadlo...Oba se příšerně poprali a málem přizabili...
Stali se na sebe tak alergickými, že bylo třeba je oddělit - na Olympu nemohli zůstat, rozhodně ne oba...bylo tedy rozhodnuto,že Hádés bude vládnout světu mrtvých, Živés světu živých. Tak se zminimalizuje riziko, že se ti dva potkají a udělají z Olympu (nebo čehokoliv jiného) kůlničku na dříví (pokud by na sebe narazili v kůlničce na dříví,nechci vidět jak by to dopadlo). Zatímco Hádés zatrpkl a nestal se oblíbeným, naopak nenáviděným, Žíves byl nadále hodný a milý - snad proto,že to u Liké vyhrál on...
I jejich podoba vzala za své - oba dva se snaží být od nenáviděného bratra co nejodlišnější - i proto je velmi těžké je poznat - svoji podobu neustále přizpůsobují tomu, aby byli co nejodlišnější od bratra...

Takže až někdy uvidíte dva zcela odlišné chlapy, rvoucí se ve společnosti krásné dívky, raději prchněte,možná budou brzy létat blesky...

(Uznávám že obrázky nic moc,dělal jsem je v malování...)

hádés-zrdcadlo.jpg opak-hádés-zrcadlo.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6162

Guest
Nic moc grafika, toto zvládnou i menší děcka (2. třída).
 

DeletedUser

Guest
Nevšiml jsem si, že by ses žúčastnil téhle disciplíny, Pepkasi :) Možná to k vám na wiki nepřišlo, ale existuje rčení "snaha se cení" .. Já sám bych nenamaloval radši nic, na to mám umění moc rád.
 
Nahoru