• Vážení hráči, Dne 10.7.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.316. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Otázka Bitevní body a začátečnická ochrana

Zdravím lidi. Roky jsem tuhle hru nehrál a vidím, že se v ní spousta věcí změnila. Dobývání vesnic bylo zrušeno a teď se vesnice musí stavět za bitevní body. V tom jsem právě spatřil problém na který se jdu zeptat.
Využil jsem všechny možné boostry, které hra nabízí a za 48 hodin mám 3 města, z toho každé je na jiném ostrově s vesnicemi. Problém je ten, že nemohu vystavět další vesnice, protože mi chybí bitevní body. Tutorial jsem už ukončil.

Otázka tedy zní: Kde vzít další kulturní body, abych nepřišel o 4 dny začátečnické ochrany

Na kulturní body jsem ještě malej pán :) a tuším, že si si moc nerozumíme. Já potřebuju bitevní body. Né kvůli kultuře,ale abych mohl založit vesnici

Na kulturní body jsem ještě malej pán :) a tuším, že si si moc nerozumíme. Já potřebuju bitevní body. Né kvůli kultuře,ale abych mohl založit vesnici
Tak si prečítaj, akú otázku si položil vyššie. Ak chceš získať bb a máš už hotových banditov, tak jedine cez ostrovné misie. Prípadne si zhodiť ochranu a útočiť ostatných hráčov.

Jsi neobycejne schopny hrac, za dva dny po mnoha letech prestavky dokuncit bitviste a postavit tri mesta chce opravdu nadani. Ja budu muset ve hre najit nekoho stejne dobryho a nechat se proskolit, chce to asi hodne odhodlani a casu. Dik za typ