• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Blogerský koutek

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7082
  • Vytvořeno

DeletedUser7082

Guest
Zdravím všechny,

sice s únavou, ale řekl jsme si, že je nějaký ten čas na nějaké to zkritizování aktuální situace a shrnutí co se děje první dny na našem novém serveru...

Nebudu zde přiřazovat aktuální příčky aliancím, protože se to teďka bude měnit jak pleny u dítěte.

Délský námořní spolek
Aliance, kterou vede starý známý veterán ze všech CZ serverů, předpokládám, že všichni členové tohohle námořnictva byli pozvaní na tenhle svět a šli sem společně. Ono stačí kuknout na jména a je jasné že tady uvidíme stabilní a kvalitní celek, který bude pomýšlet na prvenství.

*Black-Slovak-Knights*
Nechci vypadat jako šikanátor 3000, ale tahle aliance je pod vedením hráčů z SVK, které znám a fungovala zde politika vzítí všeho co se hýbe. + zde vidíme uzavřený pakt ... člověk se ptá proč ? Proč uzavírají pakt takto brzo, potřebuji společnou sílu na zemědělky ?
smiley_emoticons_flucht2.gif
No chtěl bych napsat, že se máme na co těšit, ale spíše bych tady hádal za jako dlouho se tahle aliance rozpadne ? Dávám 14 dní a po alianci ani pes neštěkne.. Ono tohle je chodící bomba..
smiley_emoticons_irre.gif


Bojovníci z Pekel
Aliance pod vedením Nicollas222. Kurník, hráč zkušený, snad na každém serveru jsem ho potkal ,ale tluču si do hlavy, co mu přeskočilo a uzavřel pakt tak brzo .. ? Třeba hraje někde na Islandu a donesl si nějaké taktiky, kterými nám vytře zrak. Ale za mě palec dolů pro tento krok. Sami všichni víme, co máme nahraný grep, že je tohle krok špatným směrem. Ale budu rád, když mě překvapíš ..

INKOGNITO
Prý Inkognito ..
smiley_emoticons_lol.gif
Aliance, kde je nacpáno tolik veteránů a zkušených hráčů, až se mi kolena podlamují. Myslím si, že nějakou dobu tady bude předhánění mezi Inkognitem x Délští Námořníci ... Na koho vsázíte vy ? Kurz 1:1 .. :D Jinak mě už i napadlo zda-li tyhle aliance nehodlají spolupracovat, protože se navzájem dosti znají ... No jsem zvědav..

SPQR
Bohužel název téhle aliance vidím snad na každém serveru na všech světech, tak nedokážu nic napsat. Ale pár hráčů zde poznám podle jména. No uvidíme, tady mě osobně snad můžou jen překvapit. Jen by mě zajímalo, jestli mají taktéž skupinu 45 lidí, jenž se znají ..
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif


Aurora
Aliance, která se hlásá svou existencí na Athénách a Byzantium .. No Na Byzantium jsem je vůbec nenašel, teda nenašel jsem je v top 15, dál jsem nehledal.. No a na Athénách taktéž už neexistují a zde jsem sám hrál a nevěděl jsem a ani jsem o nich za celou dobu neslyšel.. No ale byli zde top 16 ... Tak snad se jim povede lépe .. Držím palce ! :)
smiley_emoticons_bravo2.gif


Angmar
No, po projetí členů ani jeden mému oku známý. Po přejetí popisku aliance ... To jsou básníci, pohádkáři, fanoušci Pána prstenů (teda myslím si to, jestli se mýlím, opravte mě)... No kluci, snad vám půjde grep aspoň tak jak o sobě opěvujete .. Jak už jste uvedli "Jeden za všechny všichni jako pevná falanga!"
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
Bude mě zajímat, jak dlouho dostojíte svého popisku..

-Attack-
Vůbec nepoznám, nějaké to jméno možná poznám, ale tihle jsou pro mě zatím záhadou .. No slibují, že budou full útočníci, tak jsem teda opravdu zvědavý, doufám, že svých slov dostojí, budu rád, když bude konkurence větší .. Ať není nuda .. :) Držím palce !
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif


This is Sparta
No, bohužel zde zase budu stříkat kritikou, ale když mi píše zakladatel téhle aliance, přestože se vůbec neznáme, zda-li se k ním přestoupí celá naše aliance hned 1. den. Kdybychom se znali, tak to beru po známosti, ale tohle mi značí nezkušenost ..
smiley_emoticons_panik4.gif


Nová Aliance
3 pakty, netřeba komentovat... Hráčům, co tohle čtou a jsou zde, doporučuji podat inzerát na seznamu pro novou alianci ..
smiley_emoticons_kaffee2.gif


**303**
Další nové tváře pro mě. Uvidíme co v nich je ! :) Ale pozor, denně se zde musíte hlásit na fóru ! Pozor na to pro budoucí členy !
smiley_emoticons_daumendreh2.gif


Čučoriedky
No jsme parta Lam, která se spolu hraje Slovensko .. Neumíme to, nehodláme se učit a máme uzavřenou společnost .. No ostuda na nás !
smiley_emoticons_panik4.gif




No uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál, sám jsem zvědav. Rychlost je stavěná na velké změny a grep sám o sobě taktéž... Takže brzo nashle s novým blogem ! :)

Overak
Aliance: Čučoredky
 

DeletedUser12191

Guest
Čtyři palce nahoru, jen další zprávy ze světa Korint.
 

DeletedUser7082

Guest
Zítra už bude konečně více času .. co tak kouknout, co se nám na Korintu děje ? :)
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser10358

Guest
Nooo draku,pěkně to flákáš,tady se dějou věci a ty chrápeš na vavřínech:))))))Pamatuj,jeden dobrý článek z tebe novináře neudělá:))))
 

DeletedUser7082

Guest
Neboj se, dnes odpoledné všechny zkritizuji a sebe pochválím.. :) Jen je potřeba nakoupit a vsadit si ..
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser12432

Guest
Takové změny se tu na světě dějí,a tady ani čárka :)) Ale věřím že si dáš záležet a pak to bude pěkné čtení.
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser7082

Guest
No měl jsem už v plánu včera, ale nakonec jsem byl povolán do práce .. :) Tak dneska kolem odpoledne očekávejte konečně blog.. :)
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser12257

Guest
Tak co,už to bude?Těším se ,protože blogy od tebe jsou zajímavé.;)
 

DeletedUser7082

Guest
Omlouvám se .. :D Práce a mladá .. Teprve teď jsem se dostavil domů .. prospím se a hodím to sem .. :) !máte se na co těšit .. :) Zatím vás napínám jak kšandy ! :)
 

DeletedUser7082

Guest
Už píši .. Dneska to tady máte .. Ono trochu Vás napínat musím, aspoň vidím, že je tu nějaký ohlas a sleduje to někdo .. Takže už mám propisku a papír v ruce a smolím to pánové ..
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Takže konečně jsem našel delší chvilku a některé netrpěliví příznivce potěším.

V dnešním blogu se podíváme, které aliance se nám tradičně rozpadli a dojeli na nezkušenosti zakladatelů nebo špatné vztahy.

Událost týdne

Jako prvního si do huby vezmu Délský námořní spolek. Je to teď nejvíce řešené téma na tomhle světě. Ono člověk se ani nediví. Parta zkušených hráčů, kteří se znají z jiných světů a spousta hráčů byla dokonce po dlouhé době povolána na tenhle svět. Člověk by si řekl, že s touhle aliancí může počítat do konce světa. Ono i já jsem si to myslel. Mýlil jsem se stejně jako včerejší sázkou na Kazachstán X Lotyšsko. Hlavní problém co se ke mě dostal z více stran, tak bylo "mnoho kohoutů na jednom smetišti" ... Každý měl zřejmě jinčí představu s vedením aliance. Dopadlo to tak, že aliance ještě setrvává v celkovém počtu 47 hráčů, bohužel pro tuhle alianci, ji opustilo dost vynikajících hráčů a aliance výrazně ztratila na své kvalitě. "Kam se poděl ten zbytek ?"

Minuta ticha †
Bohužel, jak jsem vzpomínal, na svět přijelo zkusit ukázat své vůdcovské schopnosti spousta hráčů, bohužel ne každý měl to štěstí, že Bůh jim nadělil tuhle schopnost. Tudíž bych se s nimi rád rozloučil minutou ticha.
smiley_emoticons_no_sad.gif


*Black-Slovak-Knights*
SPQR
-Attack-
**303**

Překvapení týdne
Čučoredky

Myslím si, že pro mnohé je tahle aliance zatím velkým překvapením a trochu záhadou. Spousta lidí si myslela, bůh ví co chtějí vymýšlet v pár lidech a co vidíme, tak se dosti slušně prokousávají žebříčkem nahoru a ostatní musí počítat s tím, že jsou tady. Aliance s pouhými 13 členy obsadila 9. příčku a zatím vévodí dosti velkým náskokem v průměru bodů na člena ..
smiley_emoticons_bravo2.gif


Budu rád, když mi dáte nějakou odezvu a snad se vám styl těhle blogů líbí .. :)
 

DeletedUser12257

Guest
Jo ,dobře napsané.Jestli budeš takhle pokračovat tk to bude super;)
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser12432

Guest
Tak na tohle jsem čekal :) Hezký napsané a výstižné,těším se opět na další Informace ze světa Korint.
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 
Nahoru