• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Blogový Sklep

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7082
  • Vytvořeno

DeletedUser351

Guest
Vidím v tom velký kus pravdy, to ale podle mne hráčům nedochází? že sami si vytvářejí světy jaké chtějí a nepřemýšlí nad tím, že Inno Games jím vyjde vstříc, ale podmínky ke hře vytvoří ke jejich spokojeností výdělečné . Počáteční předpokládaný výdělek dosáhnou, eventy, pak už nechají na hráčich jak který se s tím popere.
 

DeletedUser7082

Guest
No mě napadlo sesmolit pár návodů takhle pro nováčky, ale to by spíše chtělo utvořit pár hráčů jako poradce a nějak o tom dát vědět ostatním ve hře. Tihle hráči by měli možnost pak radit ostatním. Byla by to jakoby jejich funkce nebo mě ještě napadla nějaká neutrální aliance, která by byla zaměřena jen na nováčky a probíhal by tam výcvik. Ale to už je složitější .. :)
 

DeletedUser7082

Guest
Jinak jak už jsem vzpomenul, tak nejsem egoista nebo takhle, držím se u země. Ale mám takovou obavu, že pro nás "Mamlasové" je jediný nepřítel možný rozpad. Protože Co se týče celkově, tak je opravdu obrovský rozdíl mezi náma a ostatníma.. A to díky náboru pár dalších jmén do našich řad.. Jak už někdo vzpomínal, jsou tu stále stejné jména a člověk dokáže pomalu odhadnout vývoj aliance už na začátku hry. Každý tu zná mentalitu toho druhého .. Je škoda, že není větší konkurence, tím právě grep byl vždy úžasný .. :)
 

DeletedUser351

Guest
Poho 203 - ano nábor a teď ty hráči někde asi snížili drobet ten průměr ve výstavbě:)
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser351

Guest
A další zlatník Vám vylepší pozicí , sice byl zablokován, ale co už . :)
 

DeletedUser351

Guest
Když chci přežit tenhle sv. musím sledovat každý pohyb :grr
 

DeletedUser

Guest
Tak možná, že bany u Mamlasů vysvětlujou jejich úspěch :D
Ještě, že sem tam nešel ...... než hrát s podvodníkama ...... to je lepší házet tou blbou kostkou ... :D
 
ban jsme měli jeden.... ten druhej se vysvětlil během pár minut a byl odvolaný... nemyslím, že bychom nějak překračovali průměr.... ono totiž, když tu hru umíš, tak ani nemusíš podvádět....
 

DeletedUser9432

Guest
Tak není se čemu divit, že není žádná konkurence. Když nějaká byla, tak skončila znechucena hrou adminů a velkou zásluhu na tom měli též eventy, kterých je čim dál tim víc a nahrávají do karet jenom zlatičům a vidíte jak to vypadá. Občas se nějaká aliance najde, co půjde proti takovým hráčům jaké tam máte vy, ale moc jich není. Já osobně si pamatuji dvě.

S jednou jsem hrál na pár světech a na Fí jsme šli proti dvěma nej aliancím a dost dlouho jsme se drželi než nás srazil právě event a jeden hráč. Jaká to je ali psát nebudu, jelikož jí nemá moc lidí v lásce a zakladatele téhle ali nemá v lásce snad nikdo.

Další ali je na psí a to Panišové, kteří tam berou Inkoušům města. Samozřejmě za pomoci spojenců, ale i tak je to dobré.

No na tomhle světě se nezdá, že by byla nějaká konkurence, ale grepolis je zajímavá a nevyzpytatelná hra, takže kdo ví jak to bude vypadat za týden.
 

Thasoss

Grepolis tým
Je na hráčích, jakou si tu hru udělají... a vždy bylo. Je to jen o přístupu lidí ke hře, jak ji vnímají, berou, co pro ni jsou ochotni obětovat.
 
ona je docela malá i informovanost hráčů... vysvětlite mi, jak je možné, že hráč co mu sedneme do města, tak hodí restart a začne znovu jinde... copk on neví, že se tím připravuje o velice zzajímavý bonus????
tohle by se taky mělo řešit, aby hráči byli motivování to zkusit znovu na okraajii mapy a mít možnost se tu hru naučit...
ale jak už tu bylo psáno výše, hra se změnila a bez pípáku je téměř nehratelná... čistila jsem na začátku oostrov... a zhruba jeden hráč z deseti mi hodil miliice... ostatní nebyli na příjmu...
přihlásit se dvakrát denně na takovou hru, to je cesta k zkáze...¨
mně osobně se zlacení taky nelíbí, já osobně bych skončila s prémkem a víc nedovolovala, ale základ uspěchu v této hře je aktivita a přiznejme si, ne každej chce strávit půlku volného času na počítači...
možná by to i řešilo jakési osobní volno na počítači... třeba pár hodin denně, kdy by na město nebylo možno poslat utok a hráč by si ho mohl libovolně nastavit podle potřeby
 
a jak je taky možné, že valná většina hráčů má jedno město a to má kolem 4 až 6 tisíc bodů... to je přece uplné plýtvání, komplet město naa dobývání se dá postavit už při 3290 bodech a ten čas, kdy si šperkují město k dokonalosti, pak strašně chybí... mnohým už ani nezbude....
 

DeletedUser12217

Guest
Chci se zeptat, kde jsou informace o světě, rychlost atd.. asi jsem slepý ale nevidím to tu :D A na wiki to také není :X
 

DeletedUser12217

Guest
Veslé Vánoce :) Nebo spíše teplé blátivé :D Co jste dostali? :)
 

DeletedUser7082

Guest
Přeji hezký 26. prosinec. Spousta lidí se dnes vrátí zpět do bojových uniforem, kterou mohou všichni povolat ve 23:00.. Můžeme čekat hodinu ostrého válčení a myslím si, že na všech stranách bude velký nárůst bitevních bodů a dnes se utopí spousta šneků, ale ráno budou i ti úspěšnější, jenž získají další přírůstek do svých krásných měst. Díky rychlosti se za tyhle 2 dny míru stihly dost rychle vystavit města, jenž budou velké lákadlo pro nenažrance jako jsem já, ale taktéž pro obnovení armád.

Jinak když se podíváme na nudné statistiky, tak se nám probrala spousta aliancí a už zde nevidíme tak radikální rozdíl mezi ostatníma, takže si myslím, že by na serveru měla být pomalu, ale jistě zábava a kdo ví, jaká různá spojenectví se dojednala při rozbalování dárků.

Ve výsledku Vánoční mír dal šanci menším hráčům a aliancím obnovit ve svých městech armádu a být více soběstační.. Ale uvidíme, jak to bude vypadat zítra ráno .. :) Nechejme se překvapit ! :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6301

Guest
Nevim na jaky statistiky koukáš :D ale dnes večír bude asi dost horko :D
 
Nahoru