• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Blogový Sklep

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7082
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Tak já se ráno ze zvědavosti podívám.
Ale s několika poznámkama se neztotožňuju už teď. Když vidím čtyř a více násobný rozdíl v bb a dalších údajích, myslím, že se zcela jistě jedná o velký rozdíl. Stejně tak dva dny nestačí na plné obnovení jednotek.
Myslím, že to vaše tzv ostré válčení nastane až v následujících dnech, ale stále si myslím, že bude mít jednoznačný průběh. Což bohužel znamená nudnou hru.
Dnes tu hodinu zcela jistě někteří využijí k válčení, ale především ti kteří si ve velkém kupujou jednotky z koleček a potřebujou uvolnit místa v inventáři. Většina ze zlatičů používá taky prozíravost a na tu je hodina tak nějak málo a někteří budou čekat až na druhý den aby během dvojnásobení bb stačili otočit útoky. Zároveň se najdou tací, kteří ji použijou i na hodinu, protože si do zítra zase vše co použijou koupí. Tito v tuhle chvíli na první pohled silní hráči jsou od poloviny ledna na několik týdnů, přesněji řečeno do dalšího eventu zbyteční ... je to opakující se stav na každém světě.
 

DeletedUser7082

Guest
Tak rozdíl v BB zůstal stejný a to z důvodu, protože byl mír.. :) Ale města povyrostla, takže už to není tak jak předtím a to kluk se 4k bodama proti hráči se 4 městy ... A co je jisté, tak každý bude chtít dneska/ v noci posadit kolo, každý, kdo mohl, tak si zařídil kolku během míru, což mi potvrdily reporty ze špehování.. Jinak souhlasím, že teď bude lítat spousta létaček, ale tak to na všech stranech ... A co se týče rekrutu jednotek, tak při téhle rychlosti se to fakt dá .. :) Je to neskutečně rychlý svět ..
 

DeletedUser

Guest
Tak rozdíl v BB zůstal stejný a to z důvodu, protože byl mír.. :) Ale města povyrostla, takže už to není tak jak předtím a to kluk se 4k bodama proti hráči se 4 městy ... A co je jisté, tak každý bude chtít dneska/ v noci posadit kolo, každý, kdo mohl, tak si zařídil kolku během míru, což mi potvrdily reporty ze špehování.. Jinak souhlasím, že teď bude lítat spousta létaček, ale tak to na všech stranech ... A co se týče rekrutu jednotek, tak při téhle rychlosti se to fakt dá .. :) Je to neskutečně rychlý svět ..

Jestli za tyden nemate 6 mest na teto rychlosti tak neco delate spatne hosi, swdim v hospode a kalim tak si to tez uzivejte a ne porad hrat na nonfactor serverech
 

DeletedUser7082

Guest
Lidi tu mají 13 měst, takže 6 měst je fakt malý počet .. :) Jinak si dej pivo i za mě :) Bodlo by teď jedno :)
 

DeletedUser

Guest
Az se zacne neco zajimaveho dyt ohledne dalsiho sveta dejte vedet
 

DeletedUser351

Guest
Mne při čtení všech sekci na sv . zaujalo a pobavilo : Jeden hráč hezky popsal svou ally "Kamarádi" a pak se z něho stál "Mamlas" :)
 

DeletedUser

Guest
Myslim az se bude vedet ze zacne nejqkej dalsi svet bud tu nebo kdo bude vedet kdekoliv eng sk mluvici jinde. Nemam ted cas to checkovat momentalne
 

DeletedUser7082

Guest
Takže tady se z toho stala taková kavárna pro všechny ? :) Jsem rád, že to má tady nějakou odezvu .. :)
 

DeletedUser7082

Guest
Během dnešního odpoledne se podívame na průběžné výsledky aliancí a zhodnotíme je, očekávejte článek dnes k pozdnímu odpoledni .. :)
 

DeletedUser7082

Guest
Přeji všem příjemné odpoledne a zároveň předposlední den v roce 2015.

Svět je teprve v začátcích, ale hlavně na začátku se děje spousta věcí, jako jsou rozpady, slučování a samozřejmě předbíhání se ve statistikách ze dne na den. Myslím si, že bychom se mohli poohlédnout, co nám tenhle rok zanechal na světě Athéna a na co se můžeme těšit.

Pojďme se tedy podívat na staré, ale také nové jména v top 15 aliancích ...

1.Místo - Mamlasové
Tahle aliance okupuje už delší dobu 1.místo ve všech statistikách, kromě tedy obránců, kde se nachází na 2. místě, ačkoliv o pár tisíc ... Uvidíme, jak si tahle aliance povede, jakmile skončí event, zda-li to nejsou jen pouhý boháči, ale hře rozumí jako prarodiče počítači .. :)

2. Místo - Kamarádi
Z někdejšího 1. místa se nám tahle aliance propadla na krásné 2. místo v celkovém žebříčku. Avšak si vede dobře i v bojových statistikách a tak skupinka kamarádů celkově umisťuje 2. místo. Pár dní dozadu , co jsem se koukal, tak pár hráčů, jenž vyhráli na slovenském serveru, svět bohužel nevím, tak se k nim přidali. Dříve tihle hráči působili pod názvem LAMY a netajili se zkušenostmi, jenž mají, takže Kamarádi opravdu posílili a nechtějí si Mamlase nechat utéct, ba naopak, máme se na co těšit.

3.Místo - Strážci Scrin
3. místo nám už delší dobu drží právě Strážci. Aliance, taktéž známých jmen nám na téhle příčce stagnuje už od začátku, a dle jejich dosavadních výsledku se taktéž máme na co těšit. Díky spolupráci s Mamlasema tvoří opravdu silnou dvojku. Dokážou si poradit s ostatníma ? :)

4.Místo - Svobodná města
A máme tu prvního nováčka v top15, o kterém mluvíme poprvé. Aliance pod vedením hráče george77 se může pyšnit opravdu cennými čísly. Obsadila 4. místo v útočnících a 3. místo v obraně. Myslím si, že tahle aliance nás ještě všechny přesvědčí o tom, že se s ní musí počítat. Že oni jsou ti, jenž budou ovládat své svobodná města a že je jen tak nezotročí ostatní protihráči.

5.Místo - OTTOMAN EMPIRE
Aliance pod vedením slečny, jenž si oblíbila právě Turky. Dostalo se ke mě, že právě tahle vedoucí si libuje ve spojenectví a vsází právě na něj, ačkoliv někdy dle ostatní je naprosto nelogické. Ale tak každý je svého štěstí strůjce a kdo ví, třeba právě tyhle spojenectví utvoří nové impérium. Ale zatím jen víme, že tahle koalice si říká "Spojenectví Nadržených" ... Takže kdo je aspoň z části nadržený jako oni, tak k nim .. :) Bohužel, můj selský rozum mi říká, že moc dospělých tady právě nebude.. Takže můžeme tohle spojenectví vnímat jako skupinku malých rebelů ? Jestli ano, tak se máme na co těšit, děti kolem sebe kopou, když se jim sebere hračka, co pak když přijdou o město ? A abych nezapomněl, tahle koalice malých rebelů je zaměřena proti Mamlasům

Fiťino dne 25.12.15 v 21:02
OTTOMAN EMPIRE II, OTTOMAN EMPIRE, Leonidás, EExpendable, Samostatná jednotka
xxxxx dne 25.12.15 v 20:20
My si myslíme, že na nějaká spojenectví je ještě dost brzy, hrajem všichni sotva pár dní. kdo by měl být v té "unii"?
Fiťino dne 25.12.15 v 19:04
Zdravim nechcel by si sa snami spojiť mame Uniu Bojujeme proti Mamlasové

6.Místo - *Styx*
Styx, bohužel tahle aliance mě zatím moc nezaujala a tak moc o ní nevím. Víme jen to, že zde mají pár schopných bojovníků a že se mydlí hlavně s alianci Bojovníci z Pekel. Styx vsadilo na spolupráci s Kamarády a tak nám tu vznikla další koalice 4 aliancí. 4 aliancí ? Ano, obě aliance mají k tomu svou akademii, takže zde vidíme pohromadě cca 160 lidí bojující spolu. Dle mého aliance měly stejnou ideu na začátku a to v akademie a tak je to dalo dohromady. Kdo ví, kdo se k nim ještě přidá a jak to s nimi nakonec bude ... :) Myslím si, že zde o hráče nebude nouze ..

7.Místo - Kamarádi II
Akademie aliance Kamarádi..

8. Místo - Bojovníci z Pekel
Aliance, o které jsem slyšel na mnoha serverech a měl jsem tu čest proti ní hrát. Abych pravdu řekl, tak jsem očekával útok na první příčky, zatím zůstává trochu pozadu. Ale co je největší problém, tak mě osobně píše dosti hráčů, zda-li mohou přestoupit právě k nám, že v téhle alianci to moc neklape a není tu moc velká spolupráce. Takže zatím pro mě zklamání, ale tak to je jen z toho kdo co povídal, opak může být pravdou. Pokud jsou to opravdu bojovníci, tak zabojují a ukážou mě i ostatním, že mají na více .. :)

9. Místo - -R.Ó.N.I.N.O.V.É-
Aliance, která je známá z jiných serverů a i mě dokonce něco říká, ale nechci se mýlit. Ale co se týče Athén, tak aliance sice na 9. místě ,ale zato v bojovnících obsadila 6. místo. Myslím si, pokud aliance spolu vydrží, tak nám tu ještě trochu zatopí a to se v zimě hodí. Vždy je dobré, když je větší konkurence ..

Ostatní aliance jsem ještě nepotkal, ani jsem o nich nic neslyšel, takže nebudu hodnotit.
Tohle je takové menší ohlédnutí za tímhle krátkým rokem světu Athény. Doufám, že se Vám tyhle blogy líbí, uvidíme, co přinese Nový rok ..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Uz mab info, svk vzpoura za 15-20 dnu start, speed 2 nebo 3, pridal by se nekdo poownit slovaky? Je nas asi 5
 

DeletedUser7082

Guest
Vzpoura je nic moc .. Ale záleží, jestli nebude startovat další CZ server, jinak bych se tam kouknul :)
 

DeletedUser

Guest
Jestli by startoval cz tak bysme sli sem. Ale pochybuju, uz tak tu na poslednich 3 serverech hraji ti sami lide, takze by si jen kradli hrace, svk zacinaji pekne jednou za 3 mesice uz rok a pul vkuse a vychazi to nejak na 15.1. Mas pm
 

Thasoss

Grepolis tým
Tak to jsi tedy dobrý, když máš informace o tom, kdy se spustí slovenský svět a jaké bude mít dobývání, když to určitě neví ani slovenský tým. :)
 
Nahoru