• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Blokáda

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Koncept:
Jedná se o systém blokování surovin cílovému městu, či z města, a podpora do nebo z města. Tento nápad by měl zajistit aby nedocházelo ke kamarádskému vydržování.

Důvod:
Já na svém ostrově mám člověka co sám o sobě je lamkou, ale je neustále vydržován svými kamarády, co ho zásobí surovinami a proto už mně téměř dvojnásobně předběhl na body. Armádu má celou jen z těchto surovina a sám má malou produkci. Myslím si že nejsem sám co to prožil nebo prožívá. Jsme 3 a nemůžeme ho rozbít na nic na světě. V podstatě by blokáda měla zamezit tomuto vydržování, ale jistě i za cenu vlastních vojsk.

Detaily:
Hráč by mohl seslat blokádu na cílové město, která by fungovala jako kolonizace, ale cíl by o ní nevěděl dokud by o něco nepřišel (třeba o posílané suroviny). Pak by mohl tuto blokádu napadnout nebo o pomoc někoho požádat a zde by přišlo něco, co já sám zatím nemám ujasněné, jestli blokáda bude bránit nebo útočit, ale nejspíše podle logiky bránit. Když porazí jednotky co drží blokádu, blokáda padá. Majitel ji může rozpustit.

Grafika:
Blokáda by se zobrazovala pomocí lodě na moři, či lodí, nebo pomocí nějakého tábora na pevnině u města. U tohohle ještě nemám jasno, ale loď by byla lepší aby se na ni dalo kliknout.

Rovnováha:
Tohle může vypadat dosti nevyrovnaně, ale hráč co seslal blokádu a přišel o ni by nemohl další seslat v nějakém časovém limitu, nebo by nešlo na daný cíl znovu blokádu seslat. Aby blokáda byla fér, nešlo by ji podpořit jinými hráči.

Podvádění:
Moc možností na podvádění to nenabízí, neli zádné. Domluvit se nedá protože blokádu vidí jen majitel a po odhalení všichni a můžou ji ztrhnout.

Závěr:
Přijde mi to jako dobrý nápad, protože podobný systém funguje i v nekterých jiných hrách.
 

Thasoss

Grepolis tým
Seznam "zakázaných" návrhů/nápadů

Vojska a válka
• blokáda

Proto zamítnuto. Funguje to sice v jiných hrách, jenže do této hry se to fakt nehodí.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru