• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Blokace VS dovolená

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8979

Guest
Zdravím,
nedávno jeden hráč přišel na aliančním foře s dotazem na který nikdo neznal odpověď,trošku mi to vrtalo hlavou a tak bych se rád zeptal...

Daný hráč obdrží blokaci bez ochrany na 5 dní na světě A ,ale hraje také na světě B,co tedy nastane když hráč na světě B aktivuje dovolenou ? Dovolená jak víme se aktivuje po 48 hodinách a to na všech světech,bude tedy na svět A po 48 hodinách účinkovat dovolená,když je aktivní blokace bez ochrany?Tím mám tedy na mysli,zda dovolená poskytne ochranu hráči,když blokace naopak útočení dovoluje ?

Logicky,blokace bez ochrany by pak postrádala smysl,ovšem za cenu že by jsme museli mít tu dovolenou...Takže spíš bych to viděl,že blokaci dovolená nepřebije.

P.S.:Možná by nebylo na škodu tuto odpověď dát také k poznámkám k Dovolený na Wiki.

Díky za odpověď.
Piwus
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Odpoved je jednoducha.
Ban vzdy ma prednost, takze i kdyz je aktivovana dovolena klidne par dnu a dostane trest bez ochrany tak na nej jde utocit, po zkonceni trestu pokracuje mod dovolene.
 

DeletedUser

Guest
Zdravim. Mohli by mi nekdo prosim vysvetlit z adminu moji blokaci? Absolutne ji nechapu. Dostal jsem BAN za pouzivani uctu. Co to je za blbost??!! jsem na svem pocitaci prihlaseny porad a obnovuji si to. Jen nechapu proc jsem dostal BAN. Za to ze jsem se sam pred sebou neodhlasil aby jsem sam sobe nevyzradil heslo??? dekuji za odpoved ....
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru