• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

blokování účtu

  • Zakladatel vlákna David Šimeček
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
zdravím,

zajimal by mě problém který tady koluje a to když hraji grepolis a začne ho hrát i můj syn a v domácnosti máme jedno pc tím pádemi jednu ip adresu samozřejmě jsme i ve stejné alianci tím pádem i útoky chodí zároveň. Znamená to že automaticky zablokujete na trvalo jeden účet ?
 

DeletedUser

Guest
§2) Více hráčů na jednom internetovém připojení

Pokud dva nebo více hráčů využívá jedno internetové připojení, nebo počítač, vzájemné interakce s třetím hráčem jsou povoleny po uplynutí 48 hodin od poslední akce jednoho z účtů. Pravidlo platí pro každého, kdo hraje na jednom počítači, nebo internetovém připojení s dalšími hráči, jako je například společná domácnost, práce, škola. Je jedno, zda-li je společné připojení časté, nebo občasné. Hráči, kteří sdílí internetové připojení častěji jak 3x v týdnu se musí navzájem zapsat do Sdílení připojení k internetu (Nastavení -> Sdílení připojení k internetu). Doporučujeme nepoužívat veřejná přípojení k internetu jako jsou kavárny, knihovny a další.
Je rovněž zakázáno posílání vojsk, surovin či sesílání božských sil mezi hráči na jednom připojení.
 

DeletedUser

Guest
tak že to znamená že tahle možnost tu je ale musí se o tom vědět že na tom připojení je více osob z rozdílného účtu
 

DeletedUser

Guest
mrkl jsem na pravidla je to tam ale nevím jestli jsem to dobře pochopil. Připadá mě to jako omezování jen kvůli tomu že jsme dva na jednom pc vím že když hraji ze synem tak tomá své výhody ale pořád je to jak kdybych hrál ze sousedem jen rozdíl je v tom že každý má svou IP adresu tím pádem není podezřelý že má dva účty. Ty pravidla nás jako dva hráče na jednom PC docela znevýhodňují pokud se ty časové odstupy musejí dodržovat i když nastavím sdílené připojení.
 

DeletedUser

Guest
Pokud hrajeme s kámošema ve škole na stejné wifi, tak to platí také? Také hrajeme v učebně ICT, kdy mají všechna PC, sdílenou IP. V aliancích jsme různých, ale jelikož nás je hodně, tak někdo je ve stejných. Podpory si zatím neposíláme. Jak se řeší toto?
 

DeletedUser

Guest
Řeší se to úplně stejně a to nastavením Sdílení internetového připojení.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru