• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

bohyně Gaia

DeletedUser

Guest
Gaia je bohyně země a úrodnosti. Je to babička boha Dia, Háda, Poseidona, Hestia, Demétré a Héry. Také je to dcera CHaose prvního vládce světa, máma druhého, třetího a babička čtvrtého. Jak vidíte její méno je důležitou součástí rodokmenů řeckých bohů.

kouzla:
gaina radost- Město dostane na 24 hodin o 25% větší produkci. potřeba: 50 přízně
hrozba ze země- útočící jednotka bude o 50% slabší. potřeba: 100 přízně
dobrá víra v Gaiu- tvá víra ti přinese že ti Gaia naplní z půlky tvůj sklad. potřeba: 200 přízně
zemědělství- v zemědělských vesnicích budeš moct vybírat na 12 hodin jednou tolik surovin. potřeba: 150 přízně

mýtické jednotky:
masožravá rostlina(chrám:15)-
Dřevo: 2000
kameny: 1500
stříbro: 3000

přízeň:280
obyvatelstvo:40

sečná zbraň: 200
rychlost:5
únosnost surovin: 200

obrana proti-
sešným zbraním:800
bodným: 255
střelným:2200

vodní muž(chrám:10):
dřevo 1500
kámen 1000
stříbro 2300

přízneň: 180
obyvatelstvo: 25

bodná zbraň:100
rychlost: 4
únosnost surovin: 120

obrana:
sečným:500
bodným:200
střelným:1800
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to asi ne no, ale psal jse to ve spěchu tak jsem moc nedával pozor, nevadí už to opravuji.
 

DeletedUser4388

Guest
Práve preto bola predĺžená dĺžka súťaže, aby ste práce nerobili "ve spěchu", ale poriadne si ich najprv premysleli a skontrolovali a až potom zverejnili ;)
 

DeletedUser

Guest
ja jsem si to den před tim připravil, skontroloval a teprve potom napsal na forum, jenže jsem nedával pozor protože jsem spěchal.
jinak se omlouvám za svou nepozornost a už bych o tom nemluvil. :D
 

DeletedUser

Guest
no vydíš to máš pravdu, ani jsem si toho nevšiml :D asi to bude proto že já takovej stavitel a domečkář sem. :)
Taky si myslim že i ti ostatní stavitelé potřebujou svého boha který se jim bude starat o chod města.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru