• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Novinka Bonusy a hrači návrh

DeletedUser12971

Guest
Ahoj

tak, mě napadlo zda by se mohli, povolit zasílaní bonusu mezi hráčí z inventáře.

Tím mám na mysli, to že když, získám nějaký bonus např urychlení rekrutace v kasárnach tak zda, by to nešlo poslat i jiným hráčům že by si je hrači posílali mezi sebou pomohlo by to přebas při pomoci v allianci či dip nebo alespon, to aktivovat na město jineho hrače bylo by to lepší že bych získal třebas urychlení stavění budov a aktivoval bych to na pomoc jinemu hráči jako kmenovou pomoc.


Děkuji.
 

Thasoss

Grepolis tým
Určitě by to chtělo i další formu pomoci než jenom vojska, vesměs neefektivní kouzla nebo posílání surovin, které zřídkakdy docházejí v poměru, množství a čase, v jakém hráč zrovna potřebuje, ale tohle by se bohužel dalo snadno zneužít. Takže myšlenka za mě dobrá, ale způsob řešení už horší. Anebo si to jenom rozvedl málo do detailu.

Každopádně, návrh má od dotazu sakra daleko. Použij příště prosím správnou sekci.
 

DeletedUser12971

Guest
smiley_emoticons_smilenew.gif
Noo tak jako, návrh na update boužel jsem, to nenasel v sekcich-

a Děkuji
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Nahoru