• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Bratrstvo neohrožených zve na čaj

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6622
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6622

Guest
Založil jsem toto téma, pro všechny přátele BN, pro hráče BN, ale i pro všechny, co by si chtěli jen popovídat, či se na něco zeptat kohokoliv z hráčů naší aliance.
Budeme se snažit, aby vám toto téma přinášelo zábavu, přesné informace a odpovědi na jaké se ptáte.

Chtěl by jsem, aby v tomto tématu byla dodržená menší volnost.
Samozřejmě všichni dodržujte pravidla fóra, ale bylo by fajn, kdyby správci fóra přivřeli oko na případným spamem v tomto vlákně.

Celé téma má být pro zábavu a pokud by to tak nebylo nepište to sem.

Otázky do hry, lze odpovědět i v kavárně.

Rádi zde přivítáme každého, kdo předsudky nechá za dveřmi, či se známe z některých světů.

A jelikož jsem mluvil o zábavě, přidám i pár vtipů na úvod :)

Dříve je u nás hodně moc vkládal hráč Nostredemus :( Asi i někteří zde si ho pamatujete za jeho příspěvky. Bohužel ze dne na den před vánoci zmizel :(

Stále nevíme co s ním je a třeba ho jeho oblíbená zábava přivede alespoň na toto vlákno zpět.
vtipy jsou však peprné, takže někdy musí nastoupit cenzura, aby jsme nepohoršovali případnou omladinu, co zde hraje.

Takže první vtipy jsou nasnadě a baví nás jimi hráč Mahony15:)

"Přijde chlap na úřad a paní za přepážkou se ho ptá.
“Jak se jmenujete..?”
“Mimimilolološ Kukukubábábáček..”
“Vy koktáte..?”
“Ne, koktal můj otec a matrikářka byla pi..” :)

ta cenzura je hrozná věc :)

Ptá se učitelka dětí ve škole.
"Děti jak dělá ovečka ?"
'Bééé !'
"A děti jak dělá kohout ?"
'Kikiríkí !'
"A sviňě dělá jak ?"
'Rozdejte si papíry . Od okna A , B... '

Ach ta škola:)

Tímto vás tedy ještě jednou vítám a věřím, že se zde sejde spousta starých přátel :)
 

DeletedUser6622

Guest
Pokud někdo hledáte nějakého hráče. Někoho z dřívějška. Známého, kamaráda, či prostě jen souseda, co vám někdy pomohl, udejte jeho jméno a společně se ho pokusíme třeba i najít:)

takových hráčů, je určitě spousta a myslím si, že každý někoho takového máme, tak hlavně ať je to přehledné.
 

DeletedUser6622

Guest
možná by jsem v jednom slově Marti umazal alespoň písmeno:) Myslel jsem spíše to Kuy jak tam máš:)
Berme ohledy na mládež a pojďme příkladem:)
A přidávám jeden z Nostreho vtipů, aby jste věděli proč toho kluka máme tak rádi:)

Malý Pepíček jede s maminkou v tramvaji. Sedí jí na klíně a paní, sedící vedle maminky, ho pohladí po hlavě a pochválí, že je hezký chlapeček. Pepíček se jí zeptá, zda má doma taky takového chlapečka. Pani se začervená a smutně konstatuje, že jí čáp žádného nepřinesl. “A máte alespoň holčičku?” ptá se opět Pepíček. “Ne, vrána mi žádnou nepřinesla.” Pepíček se chvilku zamyslí a pak se nevinně zeptá: “A s jiným ptákem jste to nezkusila?”

:)

Dále dodám, že chybí 22tisíc útočných bodů a přesahujeme hranici 7,5 mil uf :) Kdo by si pomyslel, že aliance, která ovládne první místa v obraných bodech, na konci bude patři na top ofenzívy:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
A při popíjení čaje by neškodilo přečíst si pravidla fóra. Tohle vyměňování vtipů a honění příspěvků není na fóru tolerováno.

Vážení uživatelé fóra,
myslím že všichni víte co je to spam.
Pro Ty kteří to neví sem dávám nekolik z možných výkladů.
Spam je zbytečná zpráva.
Spam je nic neříkající zpráva.
Spam je zpráva, která je na špatném místě.
Spam je zpráva, která říká to co už v tématu bylo několikrát řečeno, bez toho že by přinesla něco nového.

Všechny tyto pojmy jsou do jisté míry relativní, avšak myslím že mohou posloužit jako vodítko pro Ty co opravdu neví že spamují.

Výčet není kompletní, spam má mnoho tváří.

Toto oznámení berte jako nedílnou součást pravidel, respektive jejich drobné zpřesnění.

Nemám nic proti běžnému plkání o situaci v aliancích, představení své aliance, ale vtipy sem opravdu nepatří.
 

DeletedUser6622

Guest
Pravidla jsem četl, dokonce jsem se i koukal na to, že se koukáš na pravidla spamu.

To není honění příspěvků a nesnažíme se psát za každou cenu.

Vyměňování vtipů je zábava i když toto téma k tomu nebylo stvořené.

Ovšem není snadné začít něco z nuly. Dále byla určitě i otřesena důvěra v toto fórum a proto tato lehká konverzace, která nemohla nikomu ublížit a mohla či může navodit pro jednou i přátelskou atmosféru na tomto fóru.

To by byla příjemná změna nemyslíte?

Takže by jsem to ukončil tímto, samozřejmě sem nebudeme vkládat jen vtipy, ale sem tam nějaký být vložen přeci může. Každý se chce o radost podělit a ideálně s lidmy, které zná.

Je to začátek něčeho, co by měla podle mého mít každá správná aliance.
A nějaké plkání .... to není jen plkání, jsou to naše myšlenky, dojmy, pocity, výsledky a i když se to tak někomu může zdát, bylo by lepší používat termín nezávazná komunikace pro všechny lidi co se hrou baví.
 

DeletedUser

Guest
Vtip sám o sobě je brán jako spam. Mohl sis všimnout, že tvoje vtipy nebyly vymazány, protože se jednalo o část příspěvku, který dává smysl a je tudíž jakýmsi přínosem.

Ovšem pokud se objeví příspěvek, ve kterém není nic jiného než samotný vtip, je to spam a tudíž je to porušení pravidel fóra.
Notabene, pokud ten vtip není podaný ve vší slušnosti s ohledem na omladinu, která sem také občas zavítá.
 

DeletedUser6622

Guest
Uděláme maximum pro to, aby sem mohl zavítat každý i kdyby mu bylo 10 let.

Určitě i chápu jak jsi to myslel s těmi vtipy. Prostě sem neházet vtip za vtipem.

Ale to by jsem to ani nezakládal. Nyní chápu, jak jsi to myslel a rozhodně to zde nebudeme jen spamovat vtipy.

Budeme se snažit o konstruktivní komunikaci, či nezávaznou diskuzi popřípadě sdělování informací. Chtěl by jsem taky někdy provést nějaký rozsáhlejší alianční útok a sem vkládat všechny informace a postup :)

Samozřejmě je to šílenství a asi to nevyjde, ale mohl by to být zajímaví pohled na věc a přinese to trochu napětí, v přímém přenosu :)
 

DeletedUser

Guest
Nostredemus

zmizel??:-O se mi nechce věřit že hráč jako je on jen tak zmizel, je mi to líto, hrál jsem s ním v jedný ali na ALFE, je to a byl to jeden z mála hráču kterýho jsem měl opravdu rád, poněvaž se nikdy nestalo, že by nepomohl, nepodal radu atd... přeju vám at se Vám zase ukáže a v dobré víře hraje s Vámi dál... Anhatar z DN
 

DeletedUser6622

Guest
Taky tomu nerozumím :( Sem tam čas od času někdo prostě skončí, to se stává, ale né hráč jako Nostre.

Přesně jak říkáš, kamarádský, zábavný a dobrý člověk. Jestli skončil mi je jedno to se stává, ale ještě by jsem od něj chtěl slyšet ahoj a vědět že je ok.

Bohužel za tu dobu co hraji Grep už skončili lidi i z velice smutných důvodů :(

Nostre byl mladý, musela by se stát tragedie a den před štědrým dnem ... :(
Ale snad mu jen odpojili internet či tak něco.
 

DeletedUser7999

Guest
nostre

23.12. přišel o své 1. město v Kappě....od té doby se neukázal....taky nevím co se mohlo stát, jak se zde píše vždy poradil a pomohl...
 

DeletedUser6622

Guest
Z oficiálních zdrojů mám potvrzené, že od 23.12 je neaktivní. Nejdříve jsem myslel, že jen někde flámoval, ale snad se to nezvrhlo.

Asi ho najdu přes "Poštu pro tebe" :) Dam jim Nick, že za svobodna se jmenoval Nostredemus. Je zarputilí, učenliví a agresivní:) Prostě skvělí hráč a souřadnice jeho ostrovů jim pošlu, tak snad ho Ondra najde:)

Ahh :) našel jsem v kontaktech jeho maila :) doufám, že si ho nevytvořil jen tak a že na něj někdy chodí:)
Tak uvidíme
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8147

Guest
Nostredemus věděl co je to sranda a to se mi na něm líbilo , věděl sem že byl člen bn ale skamarádili sme se až na kappe :)
 

DeletedUser

Guest
pravidla:D

Nechápu v pravidlech význam slova SPAM!!!!!!!!! to jako že vtip je spam nebo co???to nechápu OMG,měli by spíš změnit pravidla nebo vyměnit lidi a nemazat nám příspěvky
 

DeletedUser

Guest
Ahojky všichni

Většina z vás mě nezná, ale jsem dlouhodobá partnerka Firstazazela.
Za posledních 6 let co s ním jsem, mi ho už 3 roky mi ho berete.
Je to škoda, ale asi s tím zatím nic nenadělám.
Minulí rok, mě přesvědčoval, ať hraji taky s vámi, ale nebyl čas.

Dnes mě přesvědčil a já vás tu tedy ještě jednou zdravím.
Jsem nováček, ale mám chytrého rádce, takže snad zapadnu.

Domluvila jsem se se společným kamarádem, který s hrou skončil a mám možnost pokračovat v jeho stopách. Snažila jsem se jméno i vymyslet, ale volné byli jen nesmyslné jména. Jde vidět, že to zde hraje hodně hráčů. Koli je super a ráda budu pokračovat za kamaráda.

Pro jistotu nahlásím na vedení, protože jsem slyšela, že tu jsou dosti přísná pravidla co se týká tohoto a předání účtu, dříve než se pustím do samotné hry, ale zatím se ještě hře nevěnuji a proto nebudu tolik spěchat.
Mnohem radši si popovídám s fajn lidičkami. Dokonce jsem slyšela, že tu jsou i jen hráčky, co nehrají, ale spíše si i hezky povídají na fóru.
To jsem moc ráda, že jsou tu takoví přátelští lidé.

Standa (First) mě požádal o zastupování zájmů aliance BN na tomto fóru.
Co to pro mě znamená nevím, ale prý budu mít podporu celého BN tak to prý tak hrozné nebude. Navíc jak vím, byl mu sem zakázán přístup.

Píši to sem jen proto, protože sdílím notebook se Standou a máme stejnou IP adresu či co a varoval mě, že jak někde vidíte jeho jméno či IP, blokujete to.

No asi má on a i vy důvod proč děláte co děláte.
Ale to mi je jedno za tu dobu co to sleduji, jsem tu viděla spoustu fajn lidiček a ráda si s Vámi někdy popovídám.

Tak ahojky všem a budu se těšit, že vás zde budu potkávat u čaje.
Mějte se moc krásně

PS: Bylo mi uděleno právo, jako první vám oznámit, že aliance Bratrstvo neohrožených dosáhla 7,5 milionů útočných bodů.
Takže samozřejmě všem k tomuto úspěchu gratuluji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hlavně vidíme že člověk který dostal blokaci snad na tři nicknamy se sem mermomocí snaží dostat pod čtvrtým.. doporučuji mu prohlédnout si pravidla tohoto fóra až do konce, a totéž provést s herními pravidly..
 

DeletedUser

Guest
Tohle už mi říkal i on.

Také mi říkal, že hlavní problém máte spolu a proto jsem vám sem také úvodem napsala.

Více udělat nemohu a pravidla dodržuji a budu dodržovat, takže děkuji za rady. Standa se sem za mě přihlašovat nebude a ani nezná heslo.

Třeba budu hrát jen chvíli a taky mě to přestane bavit po špatných zkušenostech které má i on a které mi tu podsouváte hned po druhém příspěvku.

Dále se tu o něm dohadovat nebudu. Krom toho je zablokovaný, zablokovali jste i jeho kamarády a potrestán byl. Já za jeho činy neodpovídám, a internet je jedna z mála věcí, co jsem zařizovala já, takže je můj a i ta IP adresa či co to je moje.

Jestli vám můžu pomoci s něčím jiným ráda, když to souvisí s ním, pište jemu. Přihlašuje se sem tak jednou týdně a kontroluje si zprávy.

Jestli je problém s předáním účtu, za který ještě ani ve hře nehraji, začnu tedy úplně od znova a dám si nějaké šílené jméno.

Ale jestli je problém někde jinde, tak to pak nesouvisí vůbec se mnou a možná ani s ním.

Ale jinak jsem ráda, že jste mě tak krásně přivítali.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8027

Guest
Hlavně vidíme že člověk který dostal blokaci snad na tři nicknamy se sem mermomocí snaží dostat pod čtvrtým.. doporučuji mu prohlédnout si pravidla tohoto fóra až do konce, a totéž provést s herními pravidly..

sultán nám chce říci nejspíše, že fórum zde je propojeno se samotnou hrou a za prohřešek zde může hráč dostat BAN i v samotné hře...

dále pak je v pravidlech že jakékoliv přestupky a jejich posouzení je výhradně v moci zdejších moderátorů, případně administrátorů

a ještě je dobré vědět, že se vedení zde nesmí kritizovat, to je taky myslím v pravidlech, můžeme si podat žádost v případě nespokojenosti na support

...tedy situace je jasná, že... :cool:

(souhlasit s moderátorem je povoleno, doporučeno a vyžadováno)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tedy to je hned lepší nálada když vidím jak to tady hezky funguje.
Ale já tu přeci nejsem proto, aby jsem kritizovala vedení, myslela jsem, že to hrajete pro zábavu, ale asi né :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru