• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Bratrstvo neohrožených zve na čaj

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6622
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
a ještě je dobré vědět, že se vedení zde nesmí kritizovat, to je taky myslím v pravidlech, můžeme si podat žádost v případě nespokojenosti na support

...tedy situace je jasná, že... :cool:

(souhlasit s moderátorem je povoleno, doporučeno a vyžadováno)

Dovolil jsem si citovat jen výtah z postu, aby bylo jasné na co se moje odpověď vztahuje.

Dále bych si dovolil vysvětlit rozdíl mezi kritikou a nadáváním.

Kritika (z řeckého krinein a kritiké techné, umění rozlišovat a posuzovat) znamená jako činnost hodnocení, posouzení, ocenění. Protože je to zejména v moderní době činnost velmi významná, existuje v některých oborech zvláštní profese, například literární kritik, a zvláštní literární žánr, který se také nazývá kritika.

Nadávání je na druhou stranu ve většině případů vulgární vyjádření a zpochybnění psychického nebo fyzického stavu osoby, na kterou se nadávka vztahuje. Nadávka nemusí být nutně vulgární a může mít i několik podtextů.

To znamená, že kritizovat vedení je dovoleno, v některých případech i vyžadováno.
Nadávání vedení se bere jako přestupek proti pravidlům.

Rozumíme ?
Вы понимаете?
 

DeletedUser

Guest
Četla jsem pravidla a prý je povoleno vyjadřování jen v Češtině či Slovenštině:)
V případě menšin v Anglickém jazyce.
Ale Azbuka tam psaná nebyla.

Už chápu proč se to tu tak hádá.

Snad alespoň my vám tu zlepšíme náladu. Nemám ráda smutné či nešťastné lidi.

Usmívejte se, koukejte se na Partičku :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Toto NENI kritika a uz vubec ne nadavani, pouze vytah z pravidel, konkretne §2 Komunikace, 4. odstavec:

Je zakázané kritizovat na foru práci či postupy členů Grepolis Teamu, v případě nespokojenosti s jejich prací, napište na support. V případě nespokojenosti vůči členovi Grepolis Supportu žádejte delegaci ticketu na někoho z vedení hry, v případě nespokojenosti s prací moderátorů, žádejte delegaci ticketu k hlavnímu moderátorovi.

Pokud by nekomu nebylo znamo kdo je Grepolis Team, muze se aktualne podivat sem: http://forum.cz.grepolis.com/showthread.php?t=22

Podle platnych pravidel tedy kritika prace moderatoru (ani pozitivni, ani negativni) neni povolena.
 

DeletedUser

Guest
Ale já jim přeci nechci nic dělat :(
Kritizovat sice umí každý, ale dobrá kritika je vždy prospěšná.

Ale jestli tě dobře chápu, já ani nemůžu říci, že je někdo z nich skvělí:)
No vypadá to, že říci tohle stejně nikdy příležitost nebude :p
 

DeletedUser

Guest
Seminpanův výklad je sice gramaticky správný, ale teleologicky ne:)
pokud jezájem tak můžu pravidla upravit.. napsat je třikrát delší, neprůstřelnější.. a nebo je nechta stručná a pro člověka který je nechce zneužívat i jasná..
ostatně kdybychom byli tak striktní tak zde je daleko více trestů a banů..
každý může slušne projevit svůj názor, oprostí-li jej od lží, fám, nepodložených informací apod. pokud se bojí aby nešlápl do hnoje tak může využít SZ nebo ticket..
leč dostáváme se offtopic..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
A dost už omg

Do #####e ve 14-ti dnech po druhé bloklej učet,důvod mě neznámý:DDD nemam žádný jiný učet omg,kazej nám hru nebo proč to dělají.Platim si to jako ##### a najednou blokace.už druhá mimochodem.Já chci hrát a ne pořád bejt za peníze blokovanej,aniž bych něco udělal.nechápu to.Jediný co mě napada tak je to že hraju na notasu v práci a pak doma na PC,ale nikde na jiném světě s tim problém nebyl.tak proč tady najednou to vadí!!!!!!! nebo vedení vadí BN??? tot otázka co?
 

DeletedUser75

Guest
Ale no tak...
Svým vstupem do hry jsi slíbil dodržování pravidel a VOPu firmy InnoGames GmbH, že? Svým hraním jsi tyto pravidla porušil, a pak se strašně divíš, že tě support zabanuje...

Jinak, zde to neřeš, je od toho ticket, můžeš v něm v klidu a míru pokračovat...
 

DeletedUser

Guest
Protože se nemůžu vyjádřit v kavárně (je zamknutá), tak se vyjádřím tady:

Není možné zablokovat přímo IP adresu Firstazazela tady na fóru?
Mám podezření na jeho možné multiúčty ve hře (koli999 a Cihlovata), které jsem již nahlásil supportu. Jestli jsou to ale samostatní hráči, tak je hnusné, že se Firstazazel vyjadřuje jejich jménem.

Zdá se, že v BN jsou nekalé praktiky. Možná Firstazazel vydírá svoje spoluhráče z aliance, aby mu dali svoje heslo, nebo že budou jemu podrobeni. Nevím to jistě, ale je to možné.

Ale můžu vás ujistit, že moje aliance (Spravedliví bojovníci) žádné špehy nemá. Já tu jen hádám, co se v BN děje.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Asi by jsi se měl probudit asi ještě spíš!!!! Hádat ja můžu take hádat,napadat a očernovat!!!!
Tento příspěvek mě dosti rozesmál nad rozumem některých hráčů!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Protože se nemůžu vyjádřit v kavárně (je zamknutá), tak se vyjádřím tady:

Není možné zablokovat přímo IP adresu Firstazazela tady na fóru?
Mám podezření na jeho možné multiúčty ve hře (koli999 a Cihlovata), které jsem již nahlásil supportu. Jestli jsou to ale samostatní hráči, tak je hnusné, že se Firstazazel vyjadřuje jejich jménem.

Zdá se, že v BN jsou nekalé praktiky. Možná Firstazazel vydírá svoje spoluhráče z aliance, aby mu dali svoje heslo, nebo že budou jemu podrobeni. Nevím to jistě, ale je to možné.

Ale můžu vás ujistit, že moje aliance (Spravedliví bojovníci) žádné špehy nemá. Já tu jen hádám, co se v BN děje.

tak to se asi dost nudíš, ne?? Ne jsi fakt koumák, přišel jsi na to sám a nebo ti někdo poradil :)
 

DeletedUser

Guest
Firste, asi se zlobíš proto, protože jsem to dal do "Bratrstvo Neohrožených zve na čaj", co?

Nikoho neobviňuji, šeredně ses spletl. Mám ale podezření a mezi obviněním a podezřením je rozdíl.

Mimochodem, tolik hráčů jedné aliance tady většinou není. Je to velmi podezřelé, možná, že si First dělá účty do rezervy :) Ale to předstírání mu už opravdu nejde. Děkuji Sultánovi, že zablokoval Firsta alias koli999.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8066

Guest
No to je fakt, rozdíl tam skutečně je,
něco jako mezi fackou a pohlavkem,
speciálně tehdy, když jsi to nahlásil na support ty vědátore.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Cede58: Je mi z Tebe na ,,,,,,, Jestli jsi takhle chytrý i v realu no potěš pr.... takových lidi kdyby bylo více jako ty tak nevím a raději to ani psat nebudu jelikož mi za to nestojíš!!!!
 

DeletedUser8066

Guest
Na tom není zvláštní opravdu nic,
zvláštní je jen to, že když to udělá někdo jiný (například Já) na ně (tím myslím UNICORN), tak je žalobníček, úplakánek, neschopný chudáček a spostu dalších jiných pojmenování. A to nemluvím o jiných vulgaritách, urážkách a jiných ponižujících "jinotajů", které zůstanou neřešeny.
Copak jsi nečetl jiná témata z tohoto světa na tomto foru?
 

DeletedUser

Guest
oldrichovce az se zeptas na naco co dava smysl a zaklada se aspon trochu na pravde , tak ti nekdo urcite odpovi ale ty vymysli co vyplodite v hlave, jsou maximalne k smichu a neda se na ne rozume reagovat :)

have a nice day
 

DeletedUser7507

Guest
Na tom není zvláštní opravdu nic,
zvláštní je jen to, že když to udělá někdo jiný (například Já) na ně (tím myslím UNICORN), tak je žalobníček, úplakánek, neschopný chudáček a spostu dalších jiných pojmenování. A to nemluvím o jiných vulgaritách, urážkách a jiných ponižujících "jinotajů", které zůstanou neřešeny.
Copak jsi nečetl jiná témata z tohoto světa na tomto foru?

Já nic takové ho netvrdím-a cede58 myslím taky ne- co si mezi sebou vyměnujete vy(uplakánek),za to nemužu ani já,ani cede58
A vy se na něj(cede58) vrháte stejně jako korni na vás když si stěžujete...:-(
 

DeletedUser

Guest
víte.. já děsně nerad ruším diskuze a debaty.. ale pokud si myslíe že kdokoliv z grepolis komunity má náladu na čtení stokrát opakovaných výlevů točících se kolem aliance UNICORN a jejch nepřátel tak jste na omylu... pokud chcete řešit kdo je větší ubožák a podvodník.. tak si založte sociální skupinu a tam si roztrhejte občanky.. ale tady s tím neotravujte.. a platí to pro všechny.. do dnešního dne neívm kdo je na čí straně a je mi to fuk... toto není diskuze, toto není flame.. toto je banda troubů co se chovají jak malí jardi na pískovišti.. a dost pánové..
všichni mě přesvědčujete jak jste chytří, vzdělaní, životem otesaní, zkušení ale.. hm..
 

DeletedUser

Guest
beduin z pouste napsal/a:
Já nic takové ho netvrdím-a cede58 myslím taky ne- co si mezi sebou vyměnujete vy(uplakánek),za to nemužu ani já,ani cede58
A vy se na něj(cede58) vrháte stejně jako korni na vás když si stěžujete...:-(

Děkuji, Beduíne. Nahlásil jsem podezření, které se zakládá na Firstových multiúčtech na fóru a na tom není nic špatného.

Sultan napsal/a:
a dost pánové..
všichni mě přesvědčujete jak jste chytří, vzdělaní, životem otesaní, zkušení ale.. hm..

Přesvědčoval jsem tě snad?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru