• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Bratrstvo neohrožených zve na čaj

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6622
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
code58 .. co ted resis? kdybys sis procetl nornalne forum tak jak se to psalo tak asi o den driv nez ty sis rozmyslel neco nahlasovat tak se o tom psalo ( i ja sem to tam nekolikrat psal ) ze je to first nehlede na to ze dalsich 70 procent kriklavcu co tu pisou to stejne vedelo akorad se jim to hodi jak si tu pochlebuji tak nereknou pul slova ze oldrichu :).

tak uz prosimte prestan resit jestli je to dobre nebo ne.
 

DeletedUser

Guest
Není možné zablokovat přímo IP adresu Firstazazela tady na fóru?
Mám podezření na jeho možné multiúčty ve hře (koli999 a Cihlovata), které jsem již nahlásil supportu. Jestli jsou to ale samostatní hráči, tak je hnusné, že se Firstazazel vyjadřuje jejich jménem.
S hráčem Cihlovata jsem byl na Zetě v alianci,ale před půl rokem na Zetě skončil,takže to je asi samostatný hráč,ale nevím jestli neskončil
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru