• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Bratrstvo neohrožených

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5002

Guest
Tak je to tedy asi tady. Jediná věc by nás mohla od tohoto světa asi odradit a to je rychlost 1, snad se to nestane.

Toto vlákno nemá sloužit prioritně k náboru, protože jen tak nikoho stejně nenabereme.
Má spíše informovat o opětovném seskupení aliance BN a o případné možnosti přidat se k nám, ale hlavně je to možnost pro naše bývalé hráče, pokud se chtějí podívat za starými přáteli a pokusit se dotlačit ten vozík až do cíle a to je vyhrát.

Máme nový systém správy a vedení aliance, ovšem stále je nutná aktivita i maximální spolupráce.

Urážení našich členů a ponižování slabšího hráče silnějším se u nás netoleruje a pokud se takový problém vyskytne, máte co dočinění se mnou a upozorňuji, že to pak probíhá podle mých pravidel a urážky, pomluvy a nic podobného mě už pak nezajímá a nikdo jiný Vám v tom nepomůže. Nehrajeme proto, aby jsme se dohadovali, ale aby jsme si dobře zahráli a třeba i uspěli, ale společně!

Pokud by měl někdo zájem se přidat, nebo nějaký starý známí si na nás vzpomene, napište mi do osobky zde a já Vás budu informovat.
prozatím se domlouváme, zda půjdeme či ne, ale nejspíše jediné co by nás mohlo odradit, je ta nízká rychlost.
Lepší tři měsíce počkat na nový svět, než to hrát o rok déle :)

Tak zatím ahoj a případné novinky přinesu či se ptejte.

Ave First
 

DeletedUser5002

Guest
Tak jelikož je to nejspíše náš poslední svět ... nechci předbíhat, ale je to velmi pravděpodobné, tak využiju času co nám zbývá a budu se Vám snažit Nás představit, mým pohledem :) Již nyní nás je několik desítek, tak sami posuďte, zda jsme dobrá parta :)
Jelikož už vím o některých hráčích, co k nám jdou, budu nás sem postupně přidávat ať si sami můžete udělat obrázek o nás :)

Úvodem tedy začnu mnou.
Jsem zakladatel naší aliance. Vznikly jsme na betě, po mém odchodu od BA a následnému oslovení mé osoby dalšími našimi hráči, jako byla Babca, Fly, Lepi, Mapeta a další a další hráči (Nerad bych na někoho zapomněl) a následně jsme založily tehdy ještě Rytíři Kulatého stolu, který se mi ale nezdal dost dobrý a jelikož jsme byli bandička uprostřed všech :) tak Band of Brothers byla jasná volba, ale jelikož se považuji za vlastence, volil jsem český překlad.
Od té doby jsem již prošel více světů. Beta, Delta, Epsy (dvakrát), Eta(Málo) Theta, Kappa (Málo) Achiles.
Všude se setkala nějaká banda přátel a jsem za ně rád .) Všichni byli moc fajn a všechny rád uvidím :)

Zastupuji naši alianci a starám se o to, aby jsme měli svou suverenitu, diplomacii a v případě sporů či provinění vůči alianci i trestám.
Mám jen dva tresty, Buď se vše v klidu vyřeší a trestem je komunikace se mnou, nebo musím někoho vyloučit. Rozumný lidé se dohodnou, nerozumný se musí někdy vyloučit.

Jinak jsem jakej jsem a jinej nebudu, zaručuji Vám, že bude zábava, zaručuji Vám, že budeme vždy hrát a bojovat jeden za druhého a zaručuji Vám, že se dostanete do skvělé party.

Zbytek už je jen na Vás.

Dále se budu snažit přiblížit další naše hráče .) Následující bude Babca :) Dlouholetá hráčka BN a jeden ze správců naší aliance.
 

DeletedUser5002

Guest
Takže naše drahá Babca.
Je starší, nicméně velmi hravá a silná hráčka.
Doteď si pamatuji mé první seznámení a komunikace s ní :) Už jen to svědčí o tom, jaká je :)

Tenkrát jsem ještě v barvách BA domluvil, že se k nám přidá menší aliance Egypťané, ve které právě bylo mnoho mých současných i minulých přátel a Babca byla jednou z nich. Psali jsme si o Mapetovi, který byl tou dobou trošku pod útoky ze strany jedné velké aliance co tam tenkrát byla (Masters of Olymp či tak nějak....) a Babca ho bránila. Sama měla Pár měst, sama tam byla v ohrožení, založila města vedle Mapety a pomáhala mu jak mohla. Tenkrát tuším ještě hrál malý syn Mapety, ale nakonec u toho skončil starej :) Více si řekneme jindy třeba o něm :)

Takže jsme začali společně organizovat obranu Mapety.

Babca je velice milá, upřímná a srdečná. Je to hráčka, kterou si každý přeje mýt po svém boku. Vždy je oporou, v dobrém i zlém. Můžete být pod útoky, ale pošle Vám vše co bude moci, i kdyby sama byla pod útoky a bránila s minimem.

Nikdy jsem neviděl, že by bezdůvodně cokoliv komukoliv řekla či udělala. Vždy soucítí s každým, ať je to nepřítel, nebo spojenec a i když je dle mého skvělá hráčka, nikdy se nad nikoho nepovyšuje a je to tip člověka, co si na nic nehraje a je taková, jaká je.

Určitě nejsem jediný, co si o ní toto u nás myslí a všichni si ji za to velmi Vážíme.
Patří k zakladatelům aliance Bratrstvo neohrožených a všichni jsme rádi, že jdeš Babco s námi i na tento svět :)

Dále napíšu o hráči, ať je to změna a přiblížím Vám dalšího našeho dobrého hráče který s námi tak dlouho nehraje, ale určitě i jednu z opor Nostreho :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Takže Náš drahý Nostredemus :)
Jak jste si asi všimly, tento muž je celkem divokej rebel, co má rád muziku a celkem do ní dělá.
Známe se přes rok a přidal se k nám na Thetě. Ze začátku to byl takový nesmělí ukecaný hoch, ale vyklubal se z něj velmi ukecaný muž :D
Prakticky pořád je s ním zábava a snaží se nenudit se.
Opět je to velmi slušný člověk, ale pokud ho provokujete, můžete se se zlou setkat. Má svůj názor, není to zbabělec a nehraje si na nic co není. Je to prostě Náš Nostre, který má nejlepší vtipy a určitě se dostal již na úroveň velmi silného hráče.

Na Achilovy hrál dlouho dobu sám, či s Matinem proti celému svému moři a přesto si dokázal dobýt kus země pro sebe a získal zcela nezávislost i respekt celého širokého okolí.
Nyní s námi jde na nový svět, kde společně s ním budeme hrát o to, být nejlepší. Uvidíme, jak se nám bude dařit :)

Další hráčka o které se zmíním a která jde s námi na nový svět, je další naše drahá přítelkyně a nebojím se říci, že opět skvělá hráčka Baraza58.
 

DeletedUser5002

Guest
Takže má drahá Baraza :)

Seznámil jsem se s ní na deltě. Hrála u nepřátel a i po té, co jsme je jejich alianci prakticky porazily, tak nikdy nepřešla k nám. Zůstaly asi v pár lidech a nešlo s ní hnout :) Já si tohodle ohromně vážím. Kdo běhá sem tam do aliance, je to přeběhlík a tečka. Baraza však taková není. Je to velmi silná i hrdá hráčka. Dle mého odvádí hrozně moc "černé práce" to jest podpory a osvobozování. Zároveň je ale velmi zkušená bojovnice a stát jí přímo tváří tvář, není rozhodně žádná sranda :) Je to ošlehaná bojovnice, co si prošla hodně bitvami a tady už jí jen tak něco nerozhází :)

Krom toho je s ní skvělí pokec a určitě má ráda stejně jako já Ironii a Satyru .)

Komu čest, tomu čest. Vážím si, že se k nám přidala na thetě a moc rádi s ní budeme hrát na novém světě a budeme ji hrdě stát po boku.

______________________________________________________________________________________________

A ještě přidám jednoho hráče, co jsem se dozvěděl nyní a to jest Deranton.

Seznámili jsme se na Epsy. Po restartu BN a následnému opětovnému seskupení pod názvem Nesmrtelní jsme se podíleli na vzniku další silné aliance a posléze se přidal právě i Deranton.

Určitě velmi silný hráč. Patří mezi ty co jsou v dobrém kolektivu neporazitelný a to opravdu nežertuji.
Nyní má pár starostí, ale to se vyřeší a na nový svět bude připraven jak mi dnes potvrdil. Moc rád si s ním zahraji, když nebude přes půl mapy :)

Dodám i jednu hlášku ze Skypu, protože já jsem tak trošku bulvár :D

Po přechodu Alda na Achilovy k nám jsme byli na skypu a končil hráč z bývalých BZJM a Deranton tam dal zprávu, která trochu zmátla i mě :) A to jest ....končím, rozeberte si mě atd .... psal to jeden hráč, to je jedno kdo. No, ale tím, že to Deri jakoby citoval, tak to vypadalo na něj :) No a Aldo to pochopil podobně jako já a napsal, "ty končíš?" To by bylo zlé, byl jsi asi hlavní důvod, proč jsem do BN šel. (Samozřejmě hodně měst měli v sousedství)

Ale poenta .... Aldo, který je určitě dobrý hráč a zapsal se mnoha rekordy v CZ o Derantonovi toto řekl. To si myslím, že je skvělá vizitka a kdo Alda zná, tak ví, že on se zrovna s každým moc nemaže :) Ale snad se mu u nás minimálně tu chvíli líbilo, bylo by zajímavé začít společně od začátku .... ještě tu jsou nějaké nesrovnané dluhy s legii ... :)

O Derantonovi se dá mluvit asi dlouho, ale myslím si, že je lepší ho poznat, dle mého je to sympaťák a dá se s ním mluvit i řešit dost věcí. Nemusíte se vždy shodnout, ale není to upjatej člověk a je otevřený dalším možnostem a na své kamarády a přátele nedá dopustit, i kdyby měl bojovat s celým světem. SKoro se dá říci patriot, ale zase bych to nepřeháněl, protože to by ani on už asi nesouhlasil :)

Každopádně je to další ze Správců naší aliance a věřte, že co mám možnost to sledovat, tak je pro své okolí i spoluhráče i alianci velký přínos po morální i bojové stránce.

Bude nám všem čest, si s těmito dvěma hráči Barazou58 a Derantonem zahrát.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Ahoj,
hrál jsi s námi někde? Znáš kohokoliv od nás? Máš zkušenosti z nějakého světa? Pokud to nechceš ventilovat, piš osobkou.
 

DeletedUser

Guest
Nemaš miesto voľné v správach tak sa mi to nedá poslať
 

DeletedUser9783

Guest
Fitzy napis pak, kde se budeme nacházet, abych nebyl o 10 moří jinde :)
 

DeletedUser5002

Guest
Vše se dozvíš, neboj chlape :) Můžu tě nyní pozvat k nám a tam se dozvíš více, ale nebude to jen tak zběsilé přihlašování :) jak jsem řekl, jdeme vyhrát svět :)

Tímhle nám účelově zkazily achiles. Zelenáč, abel atd. Zrádci. Když se končilo na thetě a začal svět hrdinů, všichni měli čekat, jen tyto začali už zvát hráče k sobě. Proto jsme byli tak roztahaný. Nyní už to bude cca 40 hráčů, kteří společně půjdou za vítěstvím. Jeden vedle druhého, né jeden na jedné straně moře a druhej na druhé straně :)

Dyštak mi piš osobkou, pošlu ti tam odkaz a tam se vše dozvíš .) Zatím .)
 

DeletedUser

Guest
Taky bych se rád přidal, napište sem pak moře ;)..Budu pod nickem Mungu, což ve svahilštině znamená bůh :D
 

DeletedUser5002

Guest
Ahoj, je nemožné takhle se k nám dostat. Všechny nábory jsou na pozvánku, tudíž že by jsi jen kliknul směr, to by nebylo zrovna ono.
Jediná možnost je napsat mi tu osobkou, domluvíme se cca co a jak a když oboustraně oka, pošlu ti pak pozvání dle domluvy, ale musíš být připraven :)

PS: jsem celkem všímaví, a všimnul jsem si Michala.mašíčka :) Sice je to jeho otec, pokud si pamatuju, že jo Kájo :) Ale nemyslím si, že by to byla náhoda...... Že by se vrátila další, řekl bych už skoro legenda BN z Delty? Tuším, že jsme něco podobného už řešily :)

Jinak ještě pár přátel z Delty chybí :/ Snipe, kde jsi? Dlouho jsi se neukázal :/ A Nygash :) Oba by jste se mohly ukázat, ale už nyní Vám řeknu .... tohle určitě bude jedno z nejsilnějších Bn, jaké kdy bylo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Tak přispěji dalšími jmény, ale vezmu to v rychlosti :)

Takže první je Profík. Známe se z Delty, kde se k nám přidal a bez problémů se zapojil do další hry. Na Thetě dlouho bojoval s Catem po boku, kde oba dva nakládaly Alfě .)

Další je Nicollett. Hráčka, která s námi nehraje příliš dlouho, ale myslím, že i za tu krátkou dobu už si získala srdce mnoha z nás a i přátelství. Jsme rádi, že je mezi námi.

Dále přidám Jameshooka. Borec z Delty. Na deltě jsem začal hrát aktivně dvakrát, při druhém návratu jsme se musely vypořádat s vlky a rytíři grálu a opět jsme dobyli a ovládly (Po té co jsme ztratily nadvládu nad tímto mořem) moře 65. Jameshook se k nám přidal a posléze se dostal na světě Delta, mezi nejlepší hráče.

Dále tu je Kunc-do. Opět dravý hráč, co znepříjemňoval život mnoha hráčům :) Sice už se asi v téhle hře nudí, ale s BN zažije věřím minimálně poslední skvělou hru, od začátku až do konce .)

Také Matin pokračuje na další svět. Na achilovi hráli s Nostrem vedle sebe a společně odrážely útoky z moře M65. Ale hraje s námi již od Thety.

Já můžu pokračovat pořád dál a dál :) Nezlobte se, že sem nepíšu všechny :) je toho hrozně moc a i když o všech mám skvělé mínění, navrhuji i toto. Kdo se k nám přidává a chce, napište si sem sami něco o sobě :) Přeci jen, co jsem vždy na naší alianci obdivoval, byla schopnost skvěle se bavit a komunikovat :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak já jako velký zájemce začnu :)..Jmenuju se Martin, mám 16 let, pocházím z oblasti Moravského krasu. Grepolis jsem hrával cca před 1,5 - 2 roky, tudíš nejsem nějaký expert jako na divokých kmenech :)..Chodím na gymnázium, miluju sport. Závodně hraju fotbal a jsem docela ukecaný, takže se na forum nemusíte bát mé neaktivity :)
 

DeletedUser5002

Guest
Hmm dobré :) no čekáme čekáme, kdy nám to pustí .) Info máš a další dostaneš .)
Co se týká toho pokecu .... :) To si užiješ .)
 

DeletedUser

Guest
už se nemůžu dočkat :)...hele, máš zprávu, jsu trošku zmatenej, odepiš prosím :D
 

DeletedUser9544

Guest
No skype konverzace to je moje v tom si libuji. Vždy tam spamuji o všem možném :D
No co bych vám řekl o sobě.Tak je mi 15 let.Sport rád sleduji některý i rád dělám.K BN jsme se připojil nedávno před rokem na Achilovi.
Jsem ještě mezi nimi zelenáč ale snad jsem tam mezi ně zapadl :) určitě se uvidíme.Rád útočím a útočím :D
Takže boji zdar :grepolis
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru