• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Bratrstvo neohrožených

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5002

Guest
Odepsáno .)

JJ pravda, Cuty je celkem Funny boy, ale tady bude mít co dělat, pokud se chce dostat mezi nejlepší útočníky, bude mýt co dělat aby nás stíhal :D Fakt jeden killer vedle druhýho :)
 

DeletedUser5002

Guest
To nevím, já jsem řekl, že budeš mít co dělat .)


Věnujte se už tomu, k čemu tohle téma slouží :)
Thass


PS:Thassi ..... Co myslíš, že děláme? Už jsi někdy nabíral? Myslíš, že je to o tom, nabrat každého co napíše, nebo co ti pošle odkaz na grepostats? Ne, jestli chceš dobrou alianci, tak spolu hlavně musí umět komunikovat a každý musí vědět, do čeho jde.
Nemůžeš vlést do horké vody a divit se, že se opaříš. Tudíž, vše co zde píšeme, má hodnotu a ukazuje i jiným, co nás neznají, o čem to u nás je a jak to vypadá. Nechceme přímo spamovat, ale ..... pravda je, že kdyby byl svět spuštěn, bavíme se jinak..... a stejně to necháváme v tomto vláknu. Nemusíš vše co je nové, či co někdo dělá jinak než ostatní hanit. Můžu ti říci, že zareagovalo přibližně 10 hráčů (A to ještě ani nezačal svět....), což se jeví velmi dobře, takže jde vidět, že to co děláme, děláme správně.

Tudíž nech nás být, ať si v klidu můžeme pokecat s našimi i novými hráči o tom, co a jak bude.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9544

Guest
Tak vždy co je na začátku je zajímavé a pokud není tak se nemá cenu o to zajímat.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj Firste, ano dlouho předlouho, celej grepolis jsem dlouho neviděl a na co hned narazím na fóru :)
 

DeletedUser5002

Guest
No bude to veliký, ale jde nám o dobrou zábavu i trochu toho vítěství :) A co že jsi sem zabloudil? Naposledy jsem tě viděl tuším na Kapě .....

PS: Pro nevědomé .... Jaroslavs se přidal k BN na Betě...... Otamtuď se známe.
 

DeletedUser

Guest
O tom že bude velká sranda nepochybuji, ale tak zabloudil, málo času na hraní a občas se mi zasteskne po grepošílenctí, dávání si budíků na třetí ráno a tak všechno okolo... :D Vyskytl jsme se i po Kapě, ale vždy mi hraní něco narušilo,něco jako práce se tomu říká nebo co, takže jsem musel hru ukončit, hlavně mě to štve s ohledem na spoluhráče, snad se zableskne na lepší časy, volnější časy. A budu si moct zahrát déle než na pár týdnů.
 

DeletedUser5002

Guest
jj na práci by měl být stanovený čas na pondělí dopoledne do oběda a zbytek týdne volno .)
 

DeletedUser

Guest
Ha, to by nebylo špatné, stačilo by mít zaměstnání ustálené na jednom místě respektive v jednom státu, jinak se nedá nic moc praktikovat co je náročné na čas, což grepo jistě je. Ale já to stejně nevydržím :-D
 

DeletedUser5002

Guest
Takže aktuální situace.

Je nás přibližně 40. Houfujeme se a formujeme se, ale už by to chtělo ten svět spustit a rychlost 2 a vzpoura :) Zbytek si dejte co chcete :) Ale jen rychlost 1 by nejspíše zabránila tomu že sem půjdem a nevěříme, že by byla podruhé za sebou rychlost 1!!! Takže vzhůru do boje.
 

DeletedUser

Guest
Tady ten svět bude asi opravdu zajímavý, já se snad začnu i těšit :-D
 

DeletedUser5002

Guest
My se těšíme všichni :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
NO samozřejmě to byla trochu sranda :) problém bych viděl hlavně v čase a motivaci, no ale už aby to pustily zde :)
 

DeletedUser8048

Guest
Dobrý den mám v plánu začít hrát na tomto světě až ho spustí, a už teď bych si rád našel alianci se kterou budu dobývat svět.
A jestli vás zajímají mé zkušenosti, tak Grepolis hraji asi 2,5 roku začínal jsem na světě Gama kde jsem dosáhl svého největšího úspěchu a stal jsem se tam jedním z nejmocnějších hráčů, měl jsem tam něco kolem 150 měst a postavili jsme s aliancí 5 Divů ale na vítězství to nestačilo.
No a když Gama skončila tak jsem hrál na spoustě dalších světů ale nikde jsem se nechytil a moc úspěchů jsem na nich nedosáhl, a proto chci začít hrát tady na novém světě a dosáhnout ještě většího úspěchu než jsem dosáhl na světě Gama a rád bych toho dosáhl s vámi co vy na to.
 

DeletedUser5002

Guest
Zdravím Rony.
Na gamě jsme nehrály, tam to byla parketa Skrinu a Pepe tam tuším vedl Imortals .... ale to už moc nevím.
Můžu ti ale rovnou říci, že je důležitější dobré a slušné chování, než tvé dosavadní úspěchy. Nečekáme, že nám vyhraješ svět, ale že na tebe bude spoleh a třeba i dobře pokecáne.

Nyní jdeme chceme vyhrát, pokud se ti líbí takový úspěch, asi se dohodneme :) Ale to už bych nechal na osobku. Písni mi zprávu a vše doladíme.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru