• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Bratrstvo neohrožených

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj. Moc rád bych k vám na Omikronu přišel. Mám zkušenosti ze Zety a Lambdy za ucet master562. Ted jsem si po dlouhé době založil učet na Ný. Kdyby si měl zájem tak napiš
 

DeletedUser5002

Guest
Dlouho, dlouho, dlouho tu je mrtvo, ale i když to samozřejmě dobré není, věřím, že o to více si to následně užijeme :)
No když jsem to tu zakládal, nečekal jsem, že to ještě přes měsíc potrvá ....
 

DeletedUser5002

Guest
Tímto ukončuji nábor do naší aliance.

Pokud někdo má zájem, reagujte buď dle dohody, či po spuštění světa se zde ještě ukážu.

mějte se fajn.
 

DeletedUser9783

Guest
Velmi rozumná tečka Firste.
Pánové uvidí se na novém serveru ( pokud nám ho někdy pustí :) ) kam to kdo až dotáhne, ale pokud BN bude fungovat jako obvykle nemám strach.
Obecně někdy se stane, že jsou kostky špatně hozeny, ale přeci vždy jde jen o hru a nejdou vyhrát všechny servery a nemůžou všichni vyhrát. Je přeci normální ,že ne vždy se daří a někdo je lepší než ja ne :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Myslím, že budeme fungovat velmi dobře a budeme i velmi silný.
Zatím ahoj Cato
 

DeletedUser8856

Guest
Já za sebe svědomitě mohu prohlásit. Že udělám vše co bude v mých silách. Pro vítězství, obranu i útok. :) A věřím že tak budeme hráti všichni :D
 

DeletedUser5002

Guest
Ano, tak to uděláme.
Za sebe ti mohu říci, ale myslím že i za nás. Aliance vznikají, jsou a zanikají.
Bn bylo, je a ještě minimálně na Omikronu bude a jsem přesvědčen, že bude silnější než kdy předtím a sejdou se tu i staré tváře.
 

DeletedUser5002

Guest
Tak a je to tu. Kdo stále má zájem, pište co nejdříve.Více info dodám nejdéle dnes večer v cca 20-22hod
 

DeletedUser5002

Guest
Tak snad jsem napsal všem, komu ne, je možné, že jsem ztratil kontakt či zapomněl. Je toho dost. Takže se případně připomeňte. Brzy to začne ..... konečně :)
 

DeletedUser5002

Guest
Veliká, změna, všichni pozor!
Po poradě začínáme již dnes večer.
Je to menší změna, ale věříme, že to bude dobré.

Dnes večer cca v 19:00 začnu rozesílat pozvánky a vřítíme se na svět.
Komu to nevychází, dejte vědět a domluvíme se jinak, komu to vychází, potvrďte mi to prosím zprávou, či tu buďte večer.

Každopádně ahoj a omlouvám se za tu změnu.

Kdo by nestíhal, přidá se průběžně, jak bude moci a jak půjde.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
:) Ale no tak, to je jen úhel pohledu. A pokud nepřijde hora k Mohamedovy, přijde Mohamed k hoře, toho bych se nebál a co jsem koukal, moc hráčů tam ještě není, určitě nebudeme nijak výrazně daleko. Krom toho, nebál bych se, že to nedoženeme ....

Zabere se pár ostrovů a už budeme sousedé :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7296

Guest
Vsak my si pockáme az se tam vymlátíte a pak prijdete sami :)
 

DeletedUser5002

Guest
My nejsme ZL, nepleťte si to :) My jsme Bn :) A nejdeme tam farmařit, ale ani za osobním prospěchem. Jdeme se poprat o vítěství a říkat na začátku cokoliv ..... Jsem si jistý zase jen tím, že Bn tam bude a nebude přebíhat sem a tam, kde bude potřeba, či aby vyhrálo. Buď vyhrajeme sami za sebe, nebo někdo bude lepší, či to dopadne jako vždy a ostatní se sloučí, jen aby vyhrály, ale co, i to se stává :)
 

DeletedUser

Guest
To by ti mělo naopak lichotit , že vás považují za natolik důstojné soupeře ,že se proti vám sloučí.
 

Thasoss

Grepolis tým
Firste, na sousední ostrov to jsou 2 hodiny koldou, kdybych chtěl o ostrov dál, tak je to už 8 hodin :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru