• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Bratrstvo neohrožených

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5002

Guest
No dle mého, Thetu by jsme vyhráli, kdyby se pak nespojili 4 aliance do Kordů, ale čert ví a minulost už nezměníme a ani měnit nechceme.
Nyní je druhý pokus, tak uvidíme :)

To není o naší důstojnosti, ale o tom, že někteří musí vyhrávat za každou cenu. My však máme svou čest i hrdost a hlavně máme svou alianci :) To vítěství, to už je jen třešnička na dortu, ale když si celou hru neužijete a nebaví vás, z vítěství nemůžete mít radost a když ano, tak jen na chvíli.

Schválně si poznamenejte aliance co začínají a uvidíme kolik z nich tu bude ještě za půl roku :) Někteří se nemohou už nyní shodnout na názvu. :)

Thasi, to je normální, či ne? To by jsi mohl říci, že 99% světa je od tebe daleko :) Až zabereš deset měst, na vzdálenost budeš koukat jinak.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Tak nakonec nás je zatím 32 přihlášených, ještě by se měli hráči ozvat, ale zítra o půlnoci ukončím symbolicky nábor úplně a vlákno se může zamknout.
Napsáno bylo dost a kamarádi se můžou ozvat kdykoliv.
 

DeletedUser

Guest
Draku,ty jsi nevídanej Mussoliny:))))Sám se hubou živím,ale tohle je žrádlo,na které světové starně jste,jen abych nezapadl mezi tlampače a neohluchnul dřív,než postavím prvního koně:))))
 

DeletedUser5002

Guest
Pamatuji si, jak jsi měl řeči na betě, jak drtíš ToT a pak jsi utekl jako spráskanej pes (Ať byl důvod jakýkoliv). Velkej pse, o tobě si nemyslím, že by jsi byl dobrý hráč. Dalo by se říci, že tebou pohrdám, protože někdy se chováš super a jindy hůře jak dítě. Ani nechci vědět, co tou tvou "Hubou" musíš dělat .... za prvé to možná je intimní a za druhé o těch tzv. Šmejdech" jsem už psal.
Radši si dávej pozor, aby než budeš mít toho prvního koně tě někdo nezabral.....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Firste, já beru, že pro tebe je vzdálenost 40 hodin kololodí krátká a spraví to podle Tvého názoru 10 měst rozházených po celém světě (jinak to fakt nejde při téhle rychlosti)... pro mne je to prostě moc. A ano, všechno, co mám víc jak 12 hodin kol. lodí, je pro mě daleko. Jakýkoliv útok je neúčinný nehledě na dobývací systém. Ale s touto diskuzí se raději přesuneme do Kavárny, ok :) Tam to můžeme rozebrat do posledního šroubku.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru