• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Bugy na světě Tau

DeletedUser75

Guest
Po 4 dením testování, a po x zprávách hráčů, kterým tímto děkuji jsem dal dohromady zatím neoficiální seznam bugů, nebo chyb na tomto světě. Tento seznam bude pravidelně obměňován, kdybych na něco zapoměl prosím o koment dolů, nebo na test účet na Tau, nick Kerberos.

- špatně ukazujicí simulátor, při výběru hrdiny se seznam hrdinů ocitá za tabulkou simulátoru
- špatně fungujicí refresh při dostavbě budovy či najímání jednotek
- chybně odečtené body výzkumu v akademii
- chybně se zobrazujicí popis a obrázek hrdinů

Dále proběhlo:
- testování přičítání surovin z dolů, s premiem, bez premia, s hrdinou, s aktivovanou spokojeností a požehnáním
- testování snižení a zvýšení oddanosti zemědělek
- testování časů dojezdů jednotek s hrdinou, bez něj
- testování zvyšování božské přízně
- testování hefaistovo kovárny
- testování tutorialu hry, a ostrovních misí včetně jejich odměn
 

DeletedUser9455

Guest
Ahoj, když si vybírám denní bonus, tak po vybrání nezmizí okno s bonusem a je třeba ho zavřít manuálně
 
stává se mi pravidelně, že pošlu utok s hrdinou - terylea a po návratu vojska do města mi to hlásí, že hrdina je pořád na cestě. musím házet refres stránky, abych ho mohla znovu poslat...
 

DeletedUser10685

Guest
Přídavná budova (Lázně apod.) nejde postavit za méně surovin (za ten poplatek 50 zlatých), vždy jen za plnou cenu. Nabídka se sice zobrazuje, ale nejde to odkliknout.
Pozorováno ve více případech.
 

DeletedUser10685

Guest
Nefunguje mi křížek vpravo nahoře, kterým se zavírají všechna otevřená okna. Používám Chrome, nevím jak je to na jiných prohlížečích.
 

DeletedUser

Guest
mám mít ze šedivky za zabíjení vlastních vojsk Bitev body ? někdy mi je to dá někdy ne použivám to když mi chybí třebas par obyvatel na stavbu atd a docela mě žere že nevim zda jen"plácám"suroviny nebo zda z toho sou bitevky ....
 

Thasoss

Grepolis tým
V případě města duchů bitevní body získáváš jen tehdy, pokud na něj útočíš, za jeho podporování nezískáš nic.
Zdroj
 

DeletedUser

Guest
V případě města duchů bitevní body získáváš jen tehdy, pokud na něj útočíš, za jeho podporování nezískáš nic.
Zdroj


no asi bych to thasossi nepsal pokud by mi je to nikdy nedalo (což je po nějakém updatu asi to žeš je to přestalo dávat toho sem si všiml o to víc jsem si všiml že mi je to dalo pokud se to znane znova že mi je to dá nechám si report klasicky většinou reporty ze šedivek mažu skorem automaticky takže ěch pár reportu kde mi to něco dalo už nemám ..

ps samozřejmě myšleno to že tam jednotky pošlu podporovat a pak na ně zautočím že ...

viz

iMDQCQ.jpg


iMDR13.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Není na co kouknout, na těch screenech výše je vše v pořádku, myslel jsem, že ještě přihodíš ty, na kterých už to v pořádku není... :) Za útok jsi body dostal, za obranu nic - na tom špatně nic není.
 

DeletedUser11421

Guest
Ve světě Tau se mi simulátor nezobrazuje celý - chybí dolní část (je to vidět jen po ztráty útočníka).
Když jsem na tomto světě začínala, bylo to vpořádku, na přelomu července a srpna se to začalo chybně objevovat(už bohužel nevím přesně kdy, řekla bych že nějak v dobu kdy začínalo thrácké tažení-myslela jsem že to může mít souvislost a čekala až akce skončí)
Je hrozné stále překlikávat mezi dvěma světy kvůli simulování útoků.

Děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Drachma

Grepolis tým
Za tento utok vam bylo dle vypisu 5 off bodu pricteno:

29.08.2014 08:31:55 att_kills 5

A i celkovy soucet souhlasi.
 

DeletedUser

Guest
no bud za hodně dlouho ... se přičtou ale proč nejsou v hlášení z boje ? koukal jsem na bitev body totiž až do doby dalšího útoku cca do 10:40 kdy sem naposled lez do agory a byla beze změn

každopádně zarážející je že výpis bitev body neobsahuje ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Počet bitevních bodů se zobrazuje jen v případě, že porazíš jak námořní, tak i pozemní jednotky. Prakticky vzato si vyhrál jen polovinu boje. A systém nerozlišuje plně námořní útok od námořního útoku s pozemními jednotkami. Pro něj je to prostě útok. No, ale pro jistotu můžeme zjistit, zda se jedná o záměr vývojářů, či o x let neřešenou chybu (nebo nedovypilovanou záležitost), přičemž spíše to bude to první, jelikož se to řešilo nejen u nás, ale mám i takový dojem že i na mezinárodní verzi. Je to jak u běžných měst, tak i u měst duchů.

Bitevní body se do Agory připisují s někdy velkou prodlevou, nejedná se o okamžitý zápis, jako v případě bitevního žebříčku.
 
já osobně mrknu po utoku do agory a pak mrknu na bojové body do žebříčku, tam se to připisuje ihned, takže mám hned představu, kolik ten můj utok shodil jednotek.
 

DeletedUser11421

Guest
Můžete mi prosím někdo odpovědět na ten můj nefunkční simulátor na světě Tau?
(Celý můj příspěvek je o něco výše.)
Nebo kam to mám napsat aby se to řešilo?
Díky
 
Nahoru