• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Carlabrachtus

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
35i41mc.jpg


spwzr8.jpg


Stručný životopis Carlabrachta:

Carlabrachtus se narodil jedné ze tří Gorgon Euryalé, která byla jednoho slunečného dne znásilněna vládcem moří Poseidonem, který ji přivolal na neznámé místo někde v Řecku ze záminkou, že má pro ni nějakou nabídku. Euryalé byla po tomto incidentu strašlivě naštvaná a po porodu Carlabrachta ihned vhodila do nočního rozbouřeného moře. Carlabrachtus vyrůstal v blízkosti vody a lovil převážně mořské ryby, ale nesmírně si pochutnával na rybářích a jiných lidech, kteří v blízkoji jeho a moře zabloudili nebo třeba jen rybařili. Když se Poseidon dozvěděl o creatuře, která vyvražďuje lidi v blízkosti jeho moří, chtěl vědět kdo to je a jednoho dne se potkali. Poseidon mu nabídl domov v jeho mořském království a každý den jednoho hříšníka, kterého může pozřít, ale měl nechat ty bezbranné nešťastníky. Carlabrachtus nabídku přijal a přestěhoval se do hlubin moře, kde se naučil také žít převážně pod vodou. Od té doby žral jen lidi, které mu přinášel samotný vládce moří do jeho mořského příbytku a Carlabrachtus se tedy nemusel ani nijak lovem kořisti namáhat, ale za oplátku jednou za čas plnil pro Poseidona různé úkoly, při kterých se už namáhat musel a při kterých bylo prolito nemálo krve. Umírali ti, kteří Poseidonovi zrovna nepadli do oka. A poslední zajímavost... Poseidon a Carlabrachtus nikdy nezjistili, že jsou vlastně otec a syn.

Popis v Grepolisu:

Carlabrachti jsou asi dvoumetrová stvoření, přičemž jejich ocas je asi tak dlouhý, jako jejich tělo. Jsou pokryti množstvím špičatých výklenků a jejich kůže je vrásčitá, plná bradavic. Svou oběť zneškodní buď svým silným mečem nebo jí rozkouskují svým klepetem, ve kterém mají obrovskou sílu a následně jí i s kostmi sní. Jsou stvořením boha Poseidona. Požadovaná úroveň chrámu je 17.

pokud je obrázek vložen přes odkaz, tudíž není umístěn přímo na serveru grepolisforra tak ho mužeš nechat nezmenšený. Sultan
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To sedí od koumala, který obrázek jen okopíroval a kterého jsem z tohoto nařknul hned v prvním příspěvku jeho tématu, že :) ... kromě tebe a tebe podobných bych to samozřejmě vzal, ale ty se radši už k ničemu nevyjadřuj.
 

DeletedUser

Guest
Díky, tvůj výtvor je taktéž pěkný, to já jsem přes počítačovou grafiku úplný jelen :D
 

DeletedUser

Guest
Výborné, skutečně originální grafické zpracování a výborný nápad na vlastnosti a schopnosti jednotky...
 

DeletedUser

Guest
fajn příšera...;)
moc se mi líbí tvůj styl kreslení...
 

DeletedUser4068

Guest
Tak z toho co se tu prezentuje, je tenhle tvůj výtvor po stránce ilustrační rozhodně nejlepší a to dle kresby usuzuji že jsi hodně mlád. To není myšleno zle. Ba naopak. Je vidět tvůj vlastní styl a cit pro barvy a jejich použití při stínování. Tvůj kreslířský rukopis je osobitý a mě se vzhledem k tvému věku i kresba hodně líbí. Jen tak dál. Ode mne rozhodně hlas dostaneš.
 

DeletedUser

Guest
Děkuji, je mi patnáct a popravdě moc často takhle nekreslím, spíš jen vezmu tužku do ruky a jen tak čmárám různé lidi či creatury, ale když už je soutěž, snažím se to udělat pořádně. Vážím si všech pozitivních ohlasů a těch, kterým se můj výtvor líbí ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru