• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

chat odpověd

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Koncept:když chcete něco někomu napsat a někdo napíše něco před váma tak vy musíte psát zbytečně jméno,takže by pod jménem bylo napsáno odpověd vy by ste na to klikly jméno by se objevilo a vy by ste jenom psaly.

Důvod:když vás někdo předběhne ve napsání tak vás to naštve a vy musíte napsat jméno.

Detaily:prostě kliknete pod jménem toho kdo něco napsal na slovo odpověd a objeví se vám tam jméno a vy něco napíšete.

Rovnováha:nebude to nijak kazit hru.

Podvádění:žádné
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No to je aspoň trochu lepší, ale jsem proti. Stačí zkopírovat jméno a jednoduše ho zadat do žebříčku.
 

DeletedUser

Guest
konečně aspon trochu rozumný nápad (od metinoska) ,ale taky sem proti protože se to dá i tak že skopíruješ jméno a zas natolik línej abych musel napsat jméno nejsem.
 

DeletedUser4311

Guest
ale když vás je na Chatu 5 ? Metinosk chválím první normální nápad já říkám ANO:grepolis
 

DeletedUser5567

Guest
ale když vás je na Chatu 5 ? Metinosk chválím první normální nápad já říkám ANO:grepolis

5 lidí a na chatu co "funguje" na grepu? Tak to vůbec... Celej chat by se měl od začátku předělat, protože nynejší verze stojí vyloženě za houby...
 

DeletedUser

Guest
možná by se měl zavést chat tady na foru. ale nechce se mi dělat ten návrh.( jsem hold líny :D) rozhodně by jsme si mohli pokecat
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru