1. Vážení hráči! Dne 12.6.2019 nový svět - Herolus otevře své brány. Přidejte se do válek na světě s novým zakončením - Dominance Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení
  2. Po celých 7 letech (jeden rok za každý div světa ) jsme konečně začali pracovat na novém zakončení světů - a to v úzké spolupráci s Hráčskou radou a oporou v Divokých kmenech, které jsou takovým naším duchovním předkem. Konečně vám představujeme Dominanci, rychlé bojově zaměřené zakončení hry, které jste si tak dlouho přáli. Podrobnější informace naleznete herním fóru
    Zamítnutí oznámení
  3. Vážení hráči, ve středu 10. července proběhne aktualizace hry na verzi 2.192. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení.. Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení

Cheaty do Grepolis

Téma v sekci 'Hostinec „U Osamělého Převozníka“' založené uživatelem Sargeras, 20. kvě 2010.

:
Uzavřeno pro další odpovědi.
  1. Sargeras

Sargeras Guest

JEDNÁ SE POUZE O ŽERT. ŽÁDNÉ CHEATY NEEXISTUJÍ - Sokrates

Na popud nekterych clenu Grepolis Tymu(oba budou vedet) jsem propatral hru skrz naskrz a objevil jsem v anglicke verzi Grepu seznam cheatu. Reknu Vam, pratele, hrabat se v systemovych kodech hry, kterou vymysleli Nemci, to je horsi, nezli lecit chore jako Asklepios.
    Tady jsou:

Tantalos - Po nasledujici hodinu Vam senat bude generovat male mnozstvi zlatek
    Hestia - Zrusi penalizaci u povolavani milice
    Polyphermus - Do mesta prida nejsilnejsi dostupnou jednotku dle vyberu boha(pri vice mestech prida jednotku do kazdeho)
    Daidalos - Budovy se stavi okamzite
    BacktoWorkMaggots - 2000 dreva, kamene a stribra ve skladu(funguje i kdyz je plny)
    ThisisSparta! - Vojska budou po nasledujici hodinu o 50% silnejsi
    OlympiansFortheWin - 500 viry
    Herablessme - 500 populace
    Eureka - 50 vyzkumnych bodu do Akademie
    Parthenon - Po nasledujicich 24 hodin bude vase polis nedobytna
    Lerna - Do mesta pricestuje spratelena Hydra a bude chranit Tvou polis. Nelze s ni ovsem z polis hybat
    TrickofArchimedes - V obili se opet objevi logo Innogames, na hradbach budou postaveny katapulty a polis se stane pro lode nedobytna(katapulty na zdech nejsou videt)
    Kraken - Tvoje polis bude nekolonizovatelna
    UncleSocratesWantsYou - Populace polis bude rust o 100% rychleji po dobu tri hodin
    BillsForCharon - Sebere 2000 stribra Vsem hracum na ostrove, vcetne Tebe

Cheaty se zadavaji do profilu. Nedalo mi to. Rikam si, to je blbost, aby nekdo vymyslel cheaty do webovky. Zadam cheat 'Eureka' do profilu, potvrdim, mrknu do akademie a bac ho. 50 vyzkumnych bodu, i kdyz jsem vsechny utratil a akademii jsem mel na maximalni urovni. Pokud chcete cheat opakovat, je nutne ho vymazat a napsat znovu, jinak nebude fungovat.

Prijemnou hru!!!
    Sargeras

Naposledy upraveno moderátorem: 25. kvě 2010
    Elegido za toto poděkoval/a.
  2. Sokrates

Sokrates Guest

No jo, to je super. My se tady moříme, abychom zajistili férovou hru! Dost problémů nám dělá rozdíl mezi premiem a zadarmo hrou a teď sem příjdeš s tímhle?

Jednou ti to smažu a ty to vložíš zase. No to je vrchol.

Rozhodl jsem se ale, že to tady nechám a SPOLÉHÁM NA HRÁČE, že budou hrát fér a cheaty používat nebudou. Přeci hra fair-play je nejlepší. A hráči zde na Grepolisu jsou čestní ...

A ban taky nedostaneš, vyříkáme si to přes soukromé zprávy (@SINE METU - takhle se to řeší)

PS: Hrajeme fér :grepolis

3. Sargeras

Sargeras Guest

Na to ti odpovim reckou vetou.

Τίποτα δεν είναι αληθινό, όλα επιτρέπονται.

Preloz si to jak chces :p

4. gadonking

gadonking Guest

to mal byt vtip? mě to nedalo zkusil sem a nic

5. Mauricius

Mauricius Guest

Zkus to ještě jednou, asi něco děláš špatně...

6. gadonking

gadonking Guest

nevim co bych mal delat spatne?
    a jak presne to mam na ten profil napsat?

7. SINE METU

SINE METU Guest

To Sargeras: děkuji za inspiraci... Žádné cheaty ale opravdu nepotřebuji, hehe :-/
    (((pssst - jen tak mezi námi.... kolik se jich do toho profilu dá narvat nejvíc najednou ??????? ))) :? :D

To Sokrates: Jj! Vidím, koukám, zírám a nestačím se divit, hehe... Jsem zaskočena a mile překvapena - tomuto řešení dávám 11 bodů z desíti možných ! ;)

8. Aegyptius

Aegyptius Guest

»gadonking:
    Při všech bozích!!! [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

9. goorky

goorky Guest

Může sem někdo napsat jak to funguje?Respektivě jak to naspat do toho profilu..

10. Sokrates

Sokrates Guest

@goorky [​IMG]

@Aegyptius - doufám, že se nebudeš zlobit za použití samého smailíka, ale prostě naprosto přesně sedí k mému výrazu

Naposledy upraveno moderátorem: 22. kvě 2010
  11. Aegyptius

Aegyptius Guest

»ΣΩKPATHΣ: Určitě nebudu, můj smilelist je tu právě pro tohle.

Bohové, tohle je k neuvěření dokonalý thread [​IMG]

12. A teď jsem neporazitelná :grepolis

13. LukkeCZ

LukkeCZ Guest

Cheaty

Toto musim vyzkouset neverim tomu sam ale problem je jak se to zadava??

14. Sargeras

Sargeras Guest

Tobe, a VSEM!!!!! OPAKUJI VSEM!!!! kdo to budou cist, tak si LASKAVE prectete ten obrovskej cervenej napis nad seznamem cheatu.

Dekuji.

Mimochodem, aby se nereklo, ze jsem proti vam lidicky, tak sice Grepo tym veri tomu, ze nefunguji, ale opravdu funguji. Jen je tam musite napsat, ne jen zkopirovat odsud.

Naposledy upraveno moderátorem: 24. kvě 2010
  15. SINE METU

SINE METU Guest

Sokrate:
    Ten první řádek tohoto topicu (co jsi tam dopisoval), je zřejmě napsán velmi malým a málo barevným písmem :D :D :D

Naposledy upraveno moderátorem: 27. zář 2010
  16. Aegyptius

Aegyptius Guest

Fajn.
    A teď mi to přelož . . . .

17. SINE METU

SINE METU Guest

Dostanu aspoň jedno další město, když si do profilu napíšu, že uctívám a vzývám boha Sargerase ??? : ))))

18. LukkeCZ

LukkeCZ Guest

ok :-D ale tak hodně lidi říkaly že jim to jde

19. Sokrates

Sokrates Guest

Které chceš? Prahu, Brno, Ostravu? :D

20. Sargeras

Sargeras Guest

Ja ti dam Brno Ty .... Ty ... Ty jeden ... darebaku!!! :-!

Naposledy upraveno moderátorem: 24. kvě 2010

:
Uzavřeno pro další odpovědi.