• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Cheaty do Grepolis

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser231

Guest
Jak fungují? To je v podstatě jednoduché. Je to jako když najdeš cheat třeba do GTA SA, máš různé výhody které ostatní nemají.

Vytvořit? No problemo :)

Tento cheat byl vytvořen specielně pro tebe Thasy ;) Jelikož jsem si všiml toho slovíčka které bych v reálném prostředí naprosto přeslechl ale toho je fórum a jsou tu pravidla :) Takže se ti určitě bude hodit

Cheat zní: "Stop vulgarity" bez uvozovek

Účinek cheatu:
Budeš imunní proti hněvu všech moderátorů a členů týmu pokud napíšeš jakoukoli vulgaritu.

:D Fajne ne?
 

DeletedUser

Guest
Já osobně jsem na jeden přišel..Stačí napsat(třeba v textovým editoru) 10x nosleep,potom si uvařit galon kafe a můžeš pařit celou noc:)
 

DeletedUser7382

Guest
Nový cheat

Jakýkoliv cheat musíš dát do profilu, nebo lépe do názvu města.
Teď jsem jeden vytvořil, jmenuje se: gpcheatsfunctions. Když někomu nepůjde jakýkoliv výše zmíněný cheat, tak tenhle ho aktivuje. To nemusí dělat ten, komu to funguje hned (že pár takových je, jak tady někteří psali).
Ty předchozí fungují většinou v profilu, tenhle aktivační cheat musíš dát do názvu města.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Rebelius-Ono slovo napsáno z jednoho prostého důvodu-ukazuje to na to, jaké máme poctivé hráče :( Vidí v nadpisu Cheaty a už hned bloudí očima a hledají kódy a zcela přehlídnou xkrát větší a ještě k tomu červený text... svým způsobem to není ani tak k pobavení, jako k breku.
 

DeletedUser231

Guest
Bavme se tím, jak jsou lidé pošetilí... Ano, taky jsem z toho nebýval nadšen ale nejde nic jiného než si zvyknout a přeci jen něco málo té srandy z toho vymáčknout...
 

DeletedUser6162

Guest
Nezkoušejte nic, bude mi ve hře nefér a vy budete mít lepšího než prémium.
Pokud zjistím, že používáte - dostanete všichni permanentní nick ban a ip ban.
 

DeletedUser7382

Guest
To jsme na tom stejně. :D

Kromě toho, snad to Pepkas nemyslí vážně, protože skoro všichni vědí, co jsou zač všechny tyhle zveřejněné "cheaty". Pokud to myslíš vážně, tak si přečti úplně první řádek tohoto tématu. ;) To by musel někdo vymyslet něco funkčního.
 

DeletedUser7382

Guest
Čím výš do profilu to dáš, tím líp. A když dáš ten cheat ještě v červené barvě, tučný a podtržený (návod na BB kódy najdeš na wiki), dřív se jeho účinky dostaví. Některé cheaty se zadávají do názvu města.
 

DeletedUser

Guest
a nejlepší je poslat je ticketem na support a do předmětu uvést for Kerberos.
v případě že do předmětu uvedeš for Charon, tak Ti třeba přidají ještě větší efekt:)
 

DeletedUser231

Guest
You take my materials please!

Speciální cheat který jsem našel na finském Grepo fóru. Co jsem tak vypozoroval tak funguje na principu okamžitého zabrání města po dosednutí kolonizační lodě.

I'm stupid because I've got it

Tentokrát se jedná o cheat od bratrů ze Slovenska kde ho poprvé vyzkoušel jeden tamní hráč. Za následky má zvýšení produkce všech surovin o 1.000%.

Pokud někdo našel další cheaty během doby co se tu nic nedělo nechť je sem prosím dá...
 

Thasoss

Grepolis tým
O tom prvním vím a funguje, asi dva dny nazpátek jsem takhle zabral 2 města :) Funguje i na města duchů (je to něco na principu vzpoury-pošlete koldu a pokud projde, okamžitě je město vaše, ale vzpouru tam mít nemusíte ;)), ten druhý vyzkouším.
:D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru