• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Cheaty do Grepolis

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
hele mám novou vychytávku, zjistila jsem že když se to dá tlustě a zvětší se to písmo že to pak začne dřív fungovat.. :D:D
 

DeletedUser7382

Guest
No fakt ! Už se to načítá.


A pokud bys nevěděl, kde hledat profil, tak to najdeš ve hře vlevo v modrém poli. Pak dáš jen upravit. Pokud neumíš BB kódy (tučné, podtržené, kurzíva, barva, velikost), tak písni a já ti poradím. Bude se ti ten cheat pak rychleji načítat.
:cool:

[SPOIL]Skvěle SaraS. :)[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7507

Guest
SUPER,SUPER,SUPER,NAŠEL JSEM SUPER CHEAT!
Zpusobí že na všech ostrovech které vlastní tvá aliance budou okamžitě posteveny divy světa.

Ten cheat je -I hate support. I hate Grepolis and I hate Innogames.

Nechte to tam tak 2 týdny a uvidíte. Nedivte se když vám nějakou dobu nepujde přihlásit na grepolis-to je normální.Během těch 2 týdnů nesmíte otvírat zprávy od supportu-nebo to přestane fungovat!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jasný :D a já už začínala propadat panice že ten div nepostavíme :D:D:p
 

DeletedUser7382

Guest
:-O No tak to musí naše aliance vyzkoušet. :)

[SPOIL]:D :D[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Ludia to neni cheat!!! To je podmienka pre postavenie divu sveta.

Ak si to do profilu nenapises, tak potom stavba kazdej dalsej urovne divu bude trvat ovela dlhsie nez predchadzajuca a takto moze rast doba stavby divu az donekonecna, cize ho nikdy nepostavis. Okrem toho sa zvacsuje aj pocet surovin na div.
 

DeletedUser

Guest
důkaz, že cheaty fungují: Cheat sokratesko
[spoil]
obr724748_grepolischeaty.png
[/spoil]
myslíš, že je to možné, mít vše vyzkoumané bez cheatu?

jak dlouho ten cheat asi trvá

cheaty jsou dobrý až na to že trvaj dlouho a to mě štve:grr :hmm :-/ :?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser231

Guest
Nechtěl by jsi zredukovat DoublePost a smajlíky???

Nepřidělávej práci Moderátorům
 

DeletedUser

Guest
Tenhle cheat se načte do cca 3 měsíců. Může se načíst zítra nebo za měsíc... Dávej nám info jak jsi na tom, abychom otestovali průměrnou dobu načítání, díky :)
 

DeletedUser231

Guest
Mě to trvalo asi +- 2 a půl měsíce a začalo to fungovat...

Předtím jsem vlastně zadal speciální cheat na urychlování akcí...
 

DeletedUser

Guest
mesj esav amraf udub dar zydk an enm etedub ticotu

:-!to je obrácená řeč

jsme vase farma budu rad kdyz na mne budete utocit

:-!:grrnáká přeházená řeč a co to má znamenat:-!:-!:-!

ale nezlobím se;););)
 

DeletedUser231

Guest
Co to má znamenat??? Pokec u Převozníka je trochu jinde...
 

DeletedUser

Guest
jak se jmenuje ten cheat nebo co to je na to urychlování:?:?:?

dyžtak dík:):):)

na jakym světě hraješ

ale tamten cheat nechápu ten mesj esav.....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6162

Guest
Cheat by měl být zakázán, myslím, že top 10 hráčů používají vždycky cheat. Nebo mě nejde dělat top 10.
 

DeletedUser

Guest
Ach jo

Prosím, prosím, naučte se číst lidičky. Ano, jsem asi zlý, když vám před Vánoci kazím zábavu a jsem rád, že se toto téma tak krásně rozjelo, ale ti, kteří věříte každému, přečtěte si spoiler alias první příspěvek tohoto tématu.

PS: Hlavně to obrovské rudé písmo
PPS: Pořád koketuju s myšlenkou, že je asi opravdu dosti nevýrazné ...

[SPOIL]
JEDNÁ SE POUZE O ŽERT. ŽÁDNÉ CHEATY NEEXISTUJÍ - Sokrates


Na popud nekterych clenu Grepolis Tymu(oba budou vedet) jsem propatral hru skrz naskrz a objevil jsem v anglicke verzi Grepu seznam cheatu. Reknu Vam, pratele, hrabat se v systemovych kodech hry, kterou vymysleli Nemci, to je horsi, nezli lecit chore jako Asklepios.
Tady jsou:

Tantalos - Po nasledujici hodinu Vam senat bude generovat male mnozstvi zlatek
Hestia - Zrusi penalizaci u povolavani milice
Polyphermus - Do mesta prida nejsilnejsi dostupnou jednotku dle vyberu boha(pri vice mestech prida jednotku do kazdeho)
Daidalos - Budovy se stavi okamzite
BacktoWorkMaggots - 2000 dreva, kamene a stribra ve skladu(funguje i kdyz je plny)
ThisisSparta! - Vojska budou po nasledujici hodinu o 50% silnejsi
OlympiansFortheWin - 500 viry
Herablessme - 500 populace
Eureka - 50 vyzkumnych bodu do Akademie
Parthenon - Po nasledujicich 24 hodin bude vase polis nedobytna
Lerna - Do mesta pricestuje spratelena Hydra a bude chranit Tvou polis. Nelze s ni ovsem z polis hybat
TrickofArchimedes - V obili se opet objevi logo Innogames, na hradbach budou postaveny katapulty a polis se stane pro lode nedobytna(katapulty na zdech nejsou videt)
Kraken - Tvoje polis bude nekolonizovatelna
UncleSocratesWantsYou - Populace polis bude rust o 100% rychleji po dobu tri hodin
BillsForCharon - Sebere 2000 stribra Vsem hracum na ostrove, vcetne Tebe

Cheaty se zadavaji do profilu. Nedalo mi to. Rikam si, to je blbost, aby nekdo vymyslel cheaty do webovky. Zadam cheat 'Eureka' do profilu, potvrdim, mrknu do akademie a bac ho. 50 vyzkumnych bodu, i kdyz jsem vsechny utratil a akademii jsem mel na maximalni urovni. Pokud chcete cheat opakovat, je nutne ho vymazat a napsat znovu, jinak nebude fungovat.

Prijemnou hru!!!
Sargeras
[/SPOIL]

PPPS: A ty, milý lisacek2001 ... Ach jo :D
Dej si dané "cheaty" do překladače (poradím, jsou anglicky, některé i česky ...)
Pro ostatní jeho profil ...

[SPOIL]
I AM JERK WHEN I WAS BELIEVE THAT IN GREPOLIS EXIST CHEATS

DEATH CARE OF DEATH METAL RISES

RESTARUTING EVERY TOWNS

I am jerk when i was believe that in grepolis exist cheats

I was stupid to believe it

Heavy metal rules the world

Death care of death metal rises

Restaruting every towns

I am the most boffin and one day i wil be definitely the best player!So do not attack to me please

I am weak and I do not know anything be cheats

I am dope and nobody cannot make be better than me

everyone attacking me,please

mesj esav amraf udub dar zykd an enm etedub ticotu

kdyz na mne budete utocit budu rad

I AM JERK WHEN I WAS BELIEVE THAT IN GREPOLIS EXIST CHEATS

TANTALOS

SOKRATESKO[/SPOIL]

PPPS: Je pravda, že mě poslední "cheat" (SOKRATESKO) zahřál u srdce ...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru