• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Cheaty do Grepolis

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Sokrate.. já jsem taková skromná a stydlivá..... Ehm.. mohu všechny ??? :D
 

DeletedUser

Guest
Hus, Sokrates to nabizel nasi etericke bytustce, ne tobe :p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak to se ti Sargerasi povedlo. Akorát jste tam nemuseli psát že nefungujou. Rád bych se zejtra pobavil nad některými profily :D:D
 

DeletedUser

Guest
No já vlastně taky, ale krátká výměna SZ s Lukkem mne poněkud vyléčila...
 

DeletedUser

Guest
Musel jsem to tam napsat, jinak by tato sekce vůbec nebyla povolena - umíte si představit to množství zpráv, co by nám chodilo na support? :D
 

DeletedUser

Guest
To jsou jen výmluvy ! :)
Stejně nemáte co dělat, tak si takto uměle zvedáte počet zodpovězených ticketů, abyste vykazovali nějakou aktivitu :D
 

DeletedUser

Guest
Ani nevis, jakou pravdu mas. Videt Sokrata je zazitek. Je vzdy totalne zkofolovanej a neustale pozoruje vcely u pareni.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pche, a já trouba na to skočil :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Sakra - nedalo mi to a musel jsem to zkusit , ovšem kdo sem napsal že jim to funguje , tak by mě tedy zajímalo , jak to dokázali
 

DeletedUser

Guest
Psali to proto, protože se chctěli pobavit nad nevědomostí jiných. Samozřejmě že to nefunguje, kdyby ano, tak tohle téma už neexistuje.
 

DeletedUser4311

Guest
jj taky si to myslím zkoušel jsem 1 cheat snad 3x a nejelo to takže to je lež
a náhodou si nemyslím že do webovky můžou být cheaty :grepolis
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ja jeste pridam jeden cheat zde na forum. Staci kdyz stisktene kombinaci klaves ctrl + w a dostanete 100 activity points zde na foru. Cheat muzete opakovat kolikrat chcete ;)
 

DeletedUser

Guest
mam tam do toho profilu napsat Eureka a dat zmenit profil nebo nahled opravdu nevim
 

DeletedUser40

Guest
Hledej, tady tato otázka tu už byla několikrát zodpovězena...
 

DeletedUser

Guest
Já osobně doporučuji udělat obojí... Má to pak 2x větší účinek... Takže nemusíš tolik psát.
 

DeletedUser4311

Guest
já nechápu proč se o to zajímáte to jsou jen podvody
a vy jim na ně skáčete
vy si myslíte že kdyby to fungovalo tak že by to moderátoři fora tu tak nechali??? :grepolis
 

DeletedUser

Guest
Dovil mi tě upozornit, že správci fora jsou velice benevolentní lidé, kteří ač jsou někdy přísní, tak doufají v čestnost hráčů grepolisu a v jejich týmového ducha... Doufají, že lidé, jenž hrají tuto hru by nikdy nebyli tak zvrhlí, aby začali používat něco jako cheaty ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru