• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Cheaty do Grepolis

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser75

Guest
Nejlepší, nejhezčí a nejrychlejší cheat na hru je napsat do příkazové řádky c:\format c: /u , to spolehlivě, rychle a bezbolestně dosáhne vaší totální výhry ve hře.
Ps: cheat je univerzální pro všechny hry...
 

DeletedUser

Guest
neviem k comu pouzivat cheaty, to by ta hra nemala ziadny zmysel, ale aj tak na tuto hru cheaty nejsu a nebudu
 

DeletedUser75

Guest
To samé je napsáno v prvním příspěvku, berte to prostě ironicky... :)
 

DeletedUser4783

Guest
WOW!!!:-O. To fakt funguje!!! Nechápu, proč to tady zveřejňujete! Ale je to super, protože jsem si stoupl skoro o 1000 bodů za den! Díky za Cheaty!
 

DeletedUser

Guest
XD

XD k čemu cheaty a klidně si to ověřte já je nepoužívám
 

DeletedUser

Guest
Cheaty do Grepolis?...to je....to je.... to je vtip roku tohle:)
 

DeletedUser

Guest
no tohle neznam hru ktera by mnela cheaty (na internetu):-O a vubec to se da nekontrolovane pouzivat?:-O:grr
 

DeletedUser

Guest
Jé, tak to bych bral, škoda že to není platný, nechcete aby se daly koupi za zlato, alespoň by nebylo tak k ničemu :D

Poznámka : Nedal jsem si a zkusil jsem to, mám totálně vytuněný město, drancuju okolní a už posílám kolonizačky do zbylých :D
 

DeletedUser

Guest
mne to nejde. už si seem prosím nedavejte uspěchy ať to nemusím použít taky:(
 

DeletedUser75

Guest
Nemůžu, tyto cheaty jsou tajné, a slouží pouze pro potřeby Grepolis support teamu, je mi líto... ;)
 

DeletedUser

Guest
tak a já mam cheat který asi brzy použiju na sebe, kerbera a ostatní:)
jmenuje se zakažspam.. takže dost spamování i tady :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru